לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!

לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!

השמועה אומרת...

השורדת גל רובין שוב מצליחה להרתיח את חבריה לתוכנית הריאלטי “הישרדות”, והפעם, אחרי ניסיון ההדחה של נטשה בפרק האחרון נראה שהרוחות שוב סוערות והצליחו לעורר עימות מילולי חריף שנגמר בדמעות מצדה.

שתפו

לאחר ניסיון ההדחה הכושל של השורדת נטשה חליל במהלך אותו יזמה בת בריתה עד לרגעים קודם לכן, גל רובין. נראה שהרוחות בשבט לא רק סערו על איי הפיליפינים אלא גם באולפן של “מהדורת השבט” כשנטשה ושיקר החליטו להתעמת עם גל ולהגיד לה את כל מה שהם חושבים בפרצוף.

 

תחילה גל נשאלה ע”י המנחה קובי מחט האם היא חושבת שאולי לא גילתה מספיק רגישות כלפי נטשה בעקבות ההדחה והבגידה לכאורה שבאה כתוצאה מכך וגל השיבה:“חד משמעית, אבל איך אפשר לתת חיבוק לבן אדם שהוא כל כך תקיף ותוקפני ואלים?”

לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!
נטשה מתפוצצת על גל לאחר שכינתה אותה תוקפנית ואלימה. מתוך “מהדורת השבט – רשת 13”

נטשה שלא יכלה להישאר אדישה לדבריה של גל התפוצצה:“על מה את מדברת? מהתחלת המשחק אני הייתי חברה שלך. את רצית להדיח את מאיה, באת ובקשת ממני. ומה עכשיו את באה ומתייפייפת ואומרת שאני הייתי תוקפנית? איפה החברות שהייתה על מה את מדברת!?” גל השיבה לה:“את תוקפנית כבר עכשיו!”

 

לאחר מכן נטשה פתחה על גל בחריפות:“חבל מאוד שבכלל הכרתי בן אדם כמוה במשחק וגם בחיים האישיים”. בהמשך הוסיפה:“את שיחקת את המשחק בצורה מגעילה, את לא יכולה לנפנף כל היום בזה שיש לך 6 ילדים”

לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!
אמר דברים קשים נגד גל אך גם ריכך לקראת הסיום.
מתוך “מהדורת השבט – רשת 13”

גם גיא שיקר יצא בדברים קשים נגד גל לאחר מכן:“אני לא אוהב להישאר חייב, אז שמעתי אותך גל. את הצבועה הגדולה ביותר שהייתה במשחק. אבל יותר מזה, את הצבועה הגדולה ביותר שפה בארץ. כרגע קראת לנטשה אלימה. היא השתמשה במילים, פשוט יש לה קול מתוק. היא עוטפת הכל בצורה מאוד מאוד מתוקה ויפה אבל לקרוא לנטשה אלימה? נטשה אחת הנשים הכי אינטליגנטיות שהיו בהישרדות!”

 

גל השיבה אש:“אני לא קראתי לה אלימה ואתה עושה איתי עליהם מטורף, אני לא אכנס, זה לא דברים, זה ברבריות.” שיקר המשיך:“האוצר מילים שלך כמו בפרק האחרון שאת אומרת על מאיה קיי ‘שימוש’? לא הבנתי? שימוש לי מזכיר בית שימוש. לבחור מילים דוקרניות ועוקצניות וצריך להגיד את זה, זה דבר פסול. משחקת מדהים אבל האוצר מילים שלך הוא דורסני, דרסת פה אנשים ותתמודדי עם האמת!”

לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!
פניה של גל לאחר שפסלון החסינות עבר לטובת נטשה

המנחה ניסה לפייס את האווירה ופנה לגל שתיתן מילה חיובית לאחד השורדים, גל השיבה:“אני באמת חושבת שלכולם שם יש המון נקודות זכות והם באמת אנשים טובים כשלעצמם, מאוד מאוד קשה לי עכשיו לי עכשיו איכשהו להסתכל עליהם בנקודה טובה. אני באמת חושבת שאתם פשוט נכנסים בי מקנאה.”

 

והוסיפה בדמעות:“אין לי משהו טוב לומר, עליתם לי עד לפה. אתם פוגעניים ומשפילים. ואין לכם עצם בלשון, שיהיה לכם בהצלחה, לא מעוניינת. אני לא שמה את עצמי במקומות שחורים כאלה.”

לא להאמין: גל רובין הושפלה על ידי השורדים בשידור וזה נגמר בדמעות!
נטשה חליל לצד בעלה

שיקר החליט כן לתת מילה לגל ואף חשף שגל כנראה בדרך לגמר? בין היתר טען:“הייתה שחקנית מעולה, בסוף זה עניין של איפה אתה עוצר. איפה הערכים שלך. אבל אני חושב שגל ראויה הייתה להתקדם ולהצליח ועוד להתקדם בהמשך, ופשוט משחקת מדהים. רק חבל איך אומרים? שהיא לא יודעת לעצור.”

@reshet13tv גל פגועה מחברי השבט המאוחד וככה היא הגיבה בשידור חי💔 #טיויטוק #הישרדות #גלרובין

80 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מזל
18 ימים

הם מתפוצצים מקנאה כי היא מובילה את העונה ואהובה מאוד בחוץ! שלא לדבר על זה שרובם הגיעו על מנת להתפרסם והיא זו שקטפה את מירב הקמפיינים … לכן הקנאה משגעת רותם. שיתפוצצו

בר
18 ימים

גל תשמרי על עצמך חזק חזק מהצבועים ומהעיניים הרעות שלהם. תעשי לעצמך טובה! ותתרחקי מכולם חוץ מסהר, הם כולם קנאים ולא מפרגנים לך. תצליחי!

עינב
18 ימים

הם מתפוצצים ממנה וזה כיף לראות… שימשיכו ללכלך ולשנוא, זה רק מרים אותה יותר גבוה. הם חבורת פאתטיים