נטשה חליל יוצאת בחריפות נגד אבירן שמואל:"לא גברי, היה חשוד שהוא מכר אותי"

נטשה חליל יוצאת בחריפות נגד אבירן שמואל:”לא גברי, היה חשוד שהוא מכר אותי”

השמועה אומרת...

כוכבת “הישרדות”, נטשה חליל לא רגועה לאחר הפרק האחרון ששודר אמש והחליטה לצאת בפוסט חריף ואף חריג במיוחד מול השורדים, ההפקה וגם מול חברה הקרוב אבירן שמואל שלטענתה אף צפי להצטרף למעגל ה”בוגדים”?

שתפו

רק לפני שני פרקים בלבד אבירן שמואל עשה מעשה הרואי במיוחד לאחר שגרם לששת הקולות של נטשה מחבר השורדים להתבטל ל-כלא היו לאחר ששלף עבורה את פסלון החסינות האישית שמצא וכך הציל אותה מהדחה, אך האם הנאמנות לא הולכת להחזיק מעמד עד הסוף?

 

השורדת נטשה חליל החליטה לחשוף בפוסט מאוד טעון את רגשותיה, יצאה נגד הפורמט בו היא משתתפת:“יפה שעה אחת קודם ושהתוכנית הזאת תרד מהטלוויזיה”. וגם עקצה את בן בריתה הצמוד:“כבר במשימת האוכל שאבירן בוחר במאיה קיי לבוא לאכל היה לי חשוד שהוא מכר אותי. זאת דרכו להתקדם במשחק.”

נטשה חליל יוצאת בחריפות נגד אבירן שמואל:"לא גברי, היה חשוד שהוא מכר אותי"
מתוך “הישרדות”, רשת 13

נטשה שיתפה את הדברים הבאים:“תודה רבה לכולם, היה לי כייף האמת המרה היא,שאני מרגישה שירו בי כדור אחד בלב ואחד בגב ואני אפרט. פעם אחת היה לי קשה במשחק לראות אך החברים הכי קרובים שלי שהייתי נאמנה להם מוכרים אותי בגרוש וחצי. להפתעתי החבר הכי קרוב שלי מכר אותי לטל.”

 

“ויתר עלי למען עצמו,למעשה אבירן אומר לטל נחליף את נטאשה במאיה, בוא נגיע לגמר ‘ אבירן, טל, גל ומאיה’ כבר במשימת האוכל שאבירן בוחר במאיה קיי לבוא לאכל היה לי חשוד שהוא מכר אותי. זאת דרכו להתקדם במשחק. לא גברי. כמה ציניות יש לשחקנים שהגיעו רחוק. מכרו את כולם אחד אחד בשביל להציל את עורם.”

נטשה חליל יוצאת בחריפות נגד אבירן שמואל:"לא גברי, היה חשוד שהוא מכר אותי"
מתוך “הישרדות”, רשת 13

“פעם שנייה היה לי מאוד קשה בארץ לראות את התוכנית, אם הייתי יודעת שאני אהיה נתונה לרוע כלפי והשמצות כלפי מפי שורדים ברשתות החברתיות או בתוכניות אירוח שהשתתפתי, לא יודעת אם היה לי נכון ללכת לתוכנית חסרת ערכים שכזאת. תוכנית שיש לה מסר מגעיל של להחרים ולהפיל אנשים בדרך והכל בשם רדיפת הבצע לכסף הגדול. יפה שעה אחת קודם ושהתוכנית הזאת תרד מהטלוויזיה כי יש לה מסר רע כלפי הדור הצעיר. גועל נפש כל כמה השפלות אני רואה ברשתות החברתיות כלפי ואני עוד פעלתי בדרך הישר.”

 

“לא הבנתי מה זה אומר על הצופים שאוהבים את הנבלים. אני תמיד פועלת בדרך הישר, אמת חשובה לי. אני אישה נכה, נלחמת בשיניים להיות שווה בין שווים, מרגישה שפשוט בושה שככה ישראלים מתנהגים לאלי, אין פה גבר אחד ראוי שנמצא בפרק הזה. אתם צבועיים, לא ראויים בכלל לשבת בתוכנית של הגמר, אני בזה לכל הבוגדים לכולם, לכל מי שמכר את הנשמה הפגועה שלי בשביל בצע כסף, ולכל מי שמשחק אותה גבר, אין פה אף גבר אחד ראוי!”

 

“הנשים שנשארו במשחק לפחות שמרו על אנושיות ונשיות. אבל אתם לא גברים, אתם אנשים קטנים שפגעתם באישה נכה. לגבי מה שעשו לי בארץ, שיחקו לכם במח, ים של טוקבקים על אך אני לא בסדר שדיברתי על שורדת בתוכנית של קובי, כמה שקרים, אני זאת שהושפלתי, קראו לי אישה אלימה, שורף לי בלב שזה מה שאמרו עלי. אבל אין לי שופר גדול שיצעק זאת, אין לי מספיק עוקבים. לסיכום אומר שאני לא אמתין עד הלילה לקבל את ההשפלה בפנים בפעם המי יודע כמה בשבועיים האחרונים. אני כבר עכשיו אומרת לכולם תודה שלום וביי”

נטשה חליל יוצאת בחריפות נגד אבירן שמואל:"לא גברי, היה חשוד שהוא מכר אותי"
מתוך “הישרדות”, רשת 13

59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סיגל
14 ימים

לא הבנתי… אבל אבירן בעצמו אמר בפרק שהוא אמר את זה לטל כדי להרדים אותו ולהסית את האש מנטשה לא???

אני
14 ימים

מה לקחת קשה נטשה זה רק משחק.
מה זה בגדו בייי חחחחחחח??!!!!
זה משחק הבגידות בוגדים כולם בכולם כדי להגיע לגמר.
זה הפורמט מה לא ברור – זה כמו פוקר.
תחשבי נניח מישהו מפסיד בפוקר ואחכ ירוץ לבכות כי בגדו בו כי הוא עשה פרצוף שמח והיה לו קלף גרוע.
נטשה זה המשחק תלמדי את המשחק

גילי
14 ימים

השרדות !!!! זה המשחק.אבירן היה הכי חבר בעולם כלפייך !!! הוא שלף את הפסלון בזמן שיכל להשאיר לו ל”מאני טיים”.. מה לא בסדר בו??? הוא שמר עלייך כמו אח.. אין מה לעשות זה המשחק, זה הפורמט.. אנשים יעשו הכל כדי להגיע למיליון..