מעשה בלתי נסלח? "יא חתיכת חרא": טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי

מעשה בלתי נסלח? “יא חתיכת חרא”: טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי

השמועה אומרת...

המהלך השבטי להדחתה של השורדת מאיה קיי הושלם בפרק האחרון של “הישרדות”. ולמרות שהוא היה צפוי לאור ההתפתחויות האחרונות וספויילר מקדים אולי מאחד הראיונות איתה, צופים רבים הוכו תדהמה שבן זוגה כיום החליט שכן לשים את השם שלה בכד ההצבעות.

שתפו

מאיה קיי אומנם לא ראתה את ההדחה שלה מגיעה, אך לחלק ניכר מהצופים ולחברי השבט שלה היה כבר ברור שהלפיד שלה הולך להיכבות ושהיא הולכת לתפוס את המקום התשיעי בחבר המושבעים. אך מה שבכל זאת הצליחה להפתיע את הצופים היה שיתוף הפעולה של טל כששם את שמה של אהובתו בכד ההצבעות.

 

טל החליט לכתוב פוסט מנומק במיוחד לאחר ההדחה של מאיה ובו בין היתר לקח אחריות על המעשים:“התעוורתי אני מודה היום צפיתם ברגע הכי קשה שעברתי בדבר הזה שקוראים לו הישרדות. חשוב לי לדבר איתכם ובאמת לקחת אחריות מלאה על הנושא אני בטוח שאמרתם- מההההה!?!?!? הוא דפוק !?!?!? מה נסגר איתו לעזאזל!?!?!??!?”.

 

“היו לי רגעים נורא נורא קשים,שהייתי צריך להתמודד עם עיוורון מוחלט בתוך המשחק וזה הוביל להחלטה להדיח את מאיה ולרשום את השם של שזה הדבר האחרון שרציתי. נקלעתי לסיטואציה שוברת לב בה גם כל בני בריתי רצו בהדחתה והיו לא מעט רגעים שעבר לי בראש רגע? אולי לא? אולי אתה צריך פשוט לעזוב הכל וללכת מפה כי אתה באמת לא מסוגל לעשות את זה וזה חוצה כל גבול אפשרי של האופי והדרך שלך אבל בשלב כל כך קיצוני וקרוב לסוף אמרתי לעצמי שאני בוחר במשחק ונאלץ לעשות את הבחירה הקשה לי מכל ולא להסתכן בשום צורה שהיא.”

מעשה בלתי נסלח? "יא חתיכת חרא": טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי
טל מורד שם את השם של מאיה בכד, מתוך “הישרדות”

“מהרגע שרשמתי מאיה על הפתק והכנסתי לכד התמלאתי בחרטה והיא רודפת אותי עד היום כזה. חשוב לי להגיד לכם שאני יודע- אני את המיליון שלי עשיתי עוד שם שום כסף שבעולם לא שווה את הרגשות שיש לי למאיה זכיתי באישה לחיים לשותפה לפסיכולוגית ליועצת תומכת זכיתי באמא שלה שהיא מראה לי המון והיא מכוונת אותי זכיתי בה בכל מובן אפשרי זכיתי בלהרגיש שאני אשכרה מוכן לוותר על החיים שלי בשבילה אני יודע שאני בר מזל לא כל אחד מוצא פרח מוגן באמצע שום מקום רחוק מהכל אבל אני ניצחתי בזה שזכיתי בה.”

 

“באהבת חיי! היום אנחנו צוחקים על הכל אבל בהחלט היה ערב קשה לצפייה חשוב לי באמת מעומק ליבי שתבינו שהיא אהבת חיי ושום דבר בעולם לא יגרום לי לפגוע בה אפילו עם הזרת שלי. אנחנו בחיים האמיתיים ושורה תחתונה אני שוב אומר – אני לוקח אחריות! אני אוהב אותך”

מעשה בלתי נסלח? "יא חתיכת חרא": טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי
פוסט לקיחת האחריות של טל לא הצליח לכבות את האש ברשתות?

לפוסט הזה של טל התגובות מהגולשים לא איחרו להגיע. אחד הגולשים ביקר אותו:“עצוב לי כל-כך שאתם מפחדים מגל ומקשיבים לה דיי תראו איך מתנהגת היא צבועה ואובססיבית וחוצפנים שאומרת לך שאם לא תדיח את מאיה יגמר החברות ביניכם דיי כבר נמאס לי לראות אותה”.

 

גולשת יצאה עליו באופן נחרץ:“יא חתיכת חרא איך אתה בכלל רושם את השם שלהההה חתיכת מעצבן”. גולשת אחרת הוסיפה:“אתה אפס סורי. עיוורון לא עיוורון. את השם של נטשה לא יכלת לשים ואת של מאיה כן? עזוב שנחמץ הלב מהפרק הזה שכולכם מדברים עלייה מאחורי הגב. אני נפעמת מהבגרות של האישה הזאת שהיום היא בת זוגתך.”

מעשה בלתי נסלח? "יא חתיכת חרא": טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי
מאיה קיי וקייסי זפטה מחליפות דמעות ב”מהדורת השבט”

לאחר שידור הפרק במהלך התוכנית “מהדורת השבט”, טל ניסה לתת הסברים להצטרפות שלו למהלך וטען בין היתר:“לך תצא עכשיו נגד עדר שלם אנחנו בסך הכל שישה, מה אני אמור לעשות? הרגשתי שאין לי ברירה, אמרתי זה או להיות או לחדול. אם עכשיו אני אנסה להפוך את כל הקלפים ולהתחיל לספר למאיה ויהיה ברדק אחד גדול אני אהיה הבא בתור, כאילו מה זה משנה?” אך פניה של מאיה היו חמוצות והיא הגיבה לכך:“זה לא מה שאני חושבת”.

מעשה בלתי נסלח? "יא חתיכת חרא": טל מורד תחת מתקפה אחרי ההדחה של מאיה קיי
מאיה קיי בתגובה לאחר הדחתה ב”הישרדות”

176 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לא הבנתי
10 ימים

על מה קייסי בוכה לא הבנתי? דמעות תנין. עשית מהלך, תעמדי מאחוריו ויאללה שקט מה הדרמה ?! משחק

יעל
10 ימים

גל הקנאית והאובססיבית ערבבה אותו. בסוף יצא טיפש

טלי
10 ימים

הם עדיין ביחד והמהלך הזה היה ידוע כבר מזמן כי הם התראיינו על זה בלאישה אז שחררו את הדרמה