"סיפור המשולש הזה בדיחה": גל רובין מתפוצצת בסטורי ושולחת איום

“סיפור המשולש הזה בדיחה”: גל רובין מתפוצצת בסטורי ושולחת איום

השמועה אומרת...

אין ספק שההדחה של מאיה קיי הצליחה להרים את הרשת כולה על הרגליים. הפוסט שהרימה לאחר השידור צבר קרוב ל-3,500 תגובות נדהמות שחלקן היו מופנות כביקורת חריפה נגד בן זוגה שהיה חלק מהמלך, אך בחלקן גם הטו את האש לכיוונה של גל רובין.

שתפו

גל רובין נשארה מאופקת בסמוך לפרק ההדחה של מאיה קיי ואותו מהלך המדובר שבין היתר יזמה מול שאר חברי השבט שלה, כולל בן זוגה של מאיה, טל מורד שהחליט לבסוף לשים את הפתק שלה בכד ההצבעות ועורר סערת ענק.

 

אך לאחר מכן רובין נשאלה על ידי העוקבים שלה מדוע לא נתנה את תגובתה להדחתה של מאיה ואז היא החליטה לשלוף את התותחים הכבדים. גל השיבה:“כי לא משנה מה אגיד הוציאו אותי בכל מחיר קנאית, וזה באמת מעייף אותי.”

"סיפור המשולש הזה בדיחה": גל רובין מתפוצצת בסטורי ושולחת איום
גם בשבט וגם מחוצה לו היו טענות לקנאה מצדה לטל. גל רובין ב”הישרדות”

ושיתפה:“אהבתי את איה מאד. ואין לי איתה שום בעיה עד עצם היום הזה. היינו חברות מאוד טובות במשחק, גם לי הייתה ההדחה הזאת מאוד קשה. היא לא הייתה בשלה לפגיעה הזאת, לא הייתה בזון של המשחק.”

 

והוסיפה וציינה:“הייתה(מאיה) עם ביטחון לא אופייני לסיטואציה וזה היה מהלך בליינדסייד קיצוני. כאב לי עליה מאד, ועל טל מאד. ואני חוטפת מהקהל שלה אש שלא קשורה אלי.. באתי לשחק, לא לאסוף חברים לחיים.”

"סיפור המשולש הזה בדיחה": גל רובין מתפוצצת בסטורי ושולחת איום
גל חושפת בסטורי שיש לה קלפים שרצוי שלא תפתח

גל סיימה בדברים הבאים ורמזה בטון מאיים:“הכעס שלהם שכביכול מוצג מהמם הוא סתם אישי כלפיי. ושוב, יש לי שיחות, הודעות, הכל שחור על גבי לבן, שאם יום אחד יעלה לי.. אני לא אחשוב פעמיים ואנקה את השם שלי ברגע בסיפור המשולש הבדיחה הזה.”

"סיפור המשולש הזה בדיחה": גל רובין מתפוצצת בסטורי ושולחת איום
גל רובין בתצוגה של מעצב האופנה אריאל טולדנו. צילום: אור גפן

103 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
2 חודשים

טל ומאיה בוכים כמו שני תינוקות שלקחו להם את המוצץ ,תעמדו מאחורי המשחק הכושל שלכם

חלי
2 חודשים

צודקת ,הפכו את המשחק לטלנובלה טורקית, הלו זה השרדות

עינת
2 חודשים

היא לא שולחת איום, היא אמרה את זה כבר מזמן שיש לה הודעות שיכולות להסביר הכל הרי אדון טל אומר שהוא לא סובל אותה והיא עבדה עליו וכל זה , הבן אדם במקביל מנסה דרך אנשים שקרובים אליו לבקש ממנה סליחה על ההתנהגות שלו ושכאילו אין לו ברירה .. למה הצביעות ? תעמוד מאחורי הדברים שאתה עושה יא חוצפן