המשבר ביחסים מחריף? הצעד שמאיה קיי נקטה בהקשר לבן זוגה טל מורד

המשבר ביחסים מחריף? הצעד שמאיה קיי נקטה בהקשר לבן זוגה טל מורד

השמועה אומרת...

השורד טל מורד הצליח לנצח אמש במשימת שיווי המשקל על פני המים על אף שהיה שנתקל בלא מעט קשיים מתחילתה, דבר שהבטיח לו מקום בגמר התוכנית. אך נראה שבת הזוג נותרה אדישה ברשתות לאירוע המרגש.

שתפו

מאז פרק ההדחה של מאיה קיי היה נדמה שמה שקרה על איי הפיליפינים לפני תקופה לא קצרה הצליח לחלחל למערכת היחסים הזוגית שלה כיום. וזאת לאחר שטל מורד החליט להצטרף לשאר חברי השבט ולהוביל להדחתה.

 

השניים שנראו מעט מרוחקים מאז הדחתה של מאיה ברשתות החברתיות, לפחות מצידה של מאיה שלא הרבתה לשתף סטוריז הקשורים לבן זוגה טל. אומנם נצפו באירוע מתוקשר כשמאיה צעדה והובילה תצוגת אופנה נחשבת וטל היה שם בשבילה והשניים נתפסו מתנשקים לעיני המצלמות, אך האם המשבר הזוגי טרם חלף?

המשבר ביחסים מחריף? הצעד שמאיה קיי נקטה בהקשר לבן זוגה טל מורד

אמש, טל מורד החליט להעלות פוסט לאחר שהבטיח את מקומו בגמר “הישרדות” כתב:“אמא אני בגמר. בתוך כל המשחק המטורף הזה והקשיים שחוויתי תמיד עלית לי בראש ראשונה. ברגעים הקשים במשימה הזאת שלא הפסקתי להתנדנד, לא מצאתי את שיווי המשקל שלי והייתי מילימטר מהדחה כואבת נאחזתי רק בך ובכוחות שלך.”

 

“כל סיבוב הכי קטן וכל מרחק נגיעה קרוב למים הרגשתי את כל המשחק חולף לי מול העיניים. ניסיתי לדמיין את אמא שלי מתגאה בי ועל המשחק שלי ואיך התמודדתי עם כל קושי, פיזי או מנטלי. שאבתי מאמא שלי את כל העוצמות שאני יודע שהיו לה.”

 

“ההשראה שלי להעצים את עצמי בכל רגע נתון. בשבילי לנקודה שהגעתי זה ניצחון ענק! יש המון מצבים במשחק שהוא מזכיר לך את החיים עצמם, החיוכים, המריבות, הקשיים, החברויות, הוכחתי לעצמי שוב ושוב שאני ראוי ויכול לנצח את כל מה שעומד מולי בדרך. למדתי על עצמי שאני מסוגל להכל ויכול לצלוח על כל מכשול שיגיע אליי.”

המשבר ביחסים מחריף? הצעד שמאיה קיי נקטה בהקשר לבן זוגה טל מורד

לא מעט שורדים פרגנו לפוסט הגמר של טל לרבות גיא רוזן, גיא שיקר, ספיר קשתי, קייסי זפטה, סער כהן ונבו שמיר. אך מי שתגובתה המפרגנת נעדרה מהשרשור המדובר והחליטה לנקוט בעמדת שתיקה הייתה בת זוגו, מאיה קיי שלא רק שלא הגיבה, אלא גם לא התייחסה כלל לנושא אצלה בסטורי.

 

נראה שעוד סיבה לניכור הזה מצידה של מאיה לטל על פי מקורבים, הייתה בעקבות הקטע בפרק האחרון בו טל וגל רובין נראו מאוד צמודים וטל אף העניק לגל נשיקה באף וטען “אני יכול להציג לכם את החברה שלי” כשהוא צמוד אליה במיוחד.

מצד מקורביה של מאיה טענו לאחר הפרסומים ברשת על משבר ביחסים בין השניים שאין כלל פרידה והמשבר שהיה ביניהם כבר הסתיים והם לגמרי בטוב.

52 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
2 חודשים

גל רובים השתלטה על טל מורד.
גרמה להדחתה של מאיה כדי שהוא יהיה רק שלה.
בחורה שתלטנית ומניפולטיבית והכל נובע מ…

תמר
2 חודשים

יאלה שחררו גל שיחקה יפה טל וגל היו זוג למשחק היו חברים טובים ועשו אסטרטגיות משותפות המשחק הוא משחק עכשיו ללכלך למה?

סלי
2 חודשים

מאיה כן הגיבה… החמיאה לטל וסגרה עם לב…
אז תפסיקו עם הפייק ניוז‼️