חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ה

סהר כהן בחשיפה דרמטית אחרי גמר הישרדות:”המושבעים היו אכולי שנאה כלפינו”

השמועה אומרת...

אין ספק שהזכייה של אלית מוסאיוף בגמר “הישרדות” ששודר אמש הצליחה לעורר סערה של ממש ברשתות החברתיות בקרב הצופים הכעוסים. אך מה היה לפיינליסט סהר כהן לומר רגע לאחר הזכייה של אלית והאם הוא שלם עם ההחלטה שלו לצרף אותה לרביעיית הגמר במקום אבירן?

שתפו

אלפי טוקבקים ירדו במבול אדיר על הרשתות החברתיות מאז שאלית מוסאיוף הוכרזה כמנצחת הגדולה של “הישרדות”, ונראה שחלק גדול מהגולשים אינם מרוצים מבחירת המושבעים בטענה שכל אחד אחר שישב לצידה בגמר ראוי יותר ממנה.

 

סהר כהן הוא הפיינליסט הראשון שהחליט לפתוח את מה שהוא חושב על בחירת המושבעים באלית וגם נשאל אם הוא לא מרגיש שטעה בכך שהתעקש שתשב לצדם בגמר, דבר שאולי עלה לו בנצחון. סהר השיב לדברים בצורה הבאה:

סהר כהן בחשיפה דרמטית אחרי גמר הישרדות:"המושבעים היו אכולי שנאה כלפינו"
המושבעים “אכולי שנאה” כלפי השלישייה גל,טל וסהר לדבריו

“ממש לא. זה גם לא על חשבוני ולא בגללי. תנתקו את המנטרה הזאת. אלית עברה את הדרך והתהליך שלה. הבחירה שלי להביא אותה לגמר הייתה ההחלטה הכי שלמה שעשיתי במשחק. בשלב זה של המשחק הבנתי כמה דברים”

 

ופירט:“1. אנחנו נשב רביעייה בגמר. 2. אף אחד מהשלישייה(גל,טל ואני) לא הולך לזכות כי המושבעים אכולי שנאה כלפינו. 3. אין סיכוי שאני לא נותן את זה לאלית.” וסיכם:“אני אוהב את אלית ומשפחתה אהבה שאי אפשר להסביר במילים. כן, החלטת המושבעים מבאסת אותי כי כמובן מי לא רוצה לזכות, אבל עם המסקנות שהגעתי אליהן(1,2) אני שמ שזאת דווקא היא.”

סהר כהן בחשיפה דרמטית אחרי גמר הישרדות:"המושבעים היו אכולי שנאה כלפינו"

לאחר שאלית הוכרזה כזוכת “הישרדות” הגולשים יצאו במתקפה אדירה כלפי הפורמט ברשתות החברתיות, אחת המגיבות שזכתה לכמות אדירה של לייקים כתבה:“תתביישו לכם. גועל נפש של פורמט אם בסוף במשחק שמושתת על אסטרטגיה ומהלכים מי שזוכה לא ‘לכלכה’ את ידייה ולו פעם אחת! לא זכתה במשימה ולו פעם אחת!”

 

והפנתה אצבע מאשימה למושבעים:“אתם השורדים המתוקים שכולכם מדברים אסטרטגיה ובראשכם דורין דותן וגיא רוזן, אין גועל כזה וחבל שדווקא אתם בסוף לקחת את זה למקום אישי במקום להסתכל על הדרך כולה, בושה של מושבעים!!!!”

סהר כהן בחשיפה דרמטית אחרי גמר הישרדות:"המושבעים היו אכולי שנאה כלפינו"
סהר כהן משתף בסטורי

Subscribe
Notify of
guest
137 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
1 שנים

הזוכה האמיתית והיחידה של הישרדות השנה היא גל הלביאה שעשתה את העונה ,הקהל בבית קבע זאת עפי רוב התגובות ברשת

כוכי
כוכי
1 שנים

איחס על הפורמט הישרדות ישראל , ואיחס על המושבעים המרירים והקנאים שלא יודעים לפרגן

דני
דני
1 שנים

ההפקה הטיפשית התעקשה להפוך את המשחק לטלנובלה רומנטית טורקית , להרוס לנו את הצפייה בהישרדות , יש ערוצים ותוכניות מיוחדות לאהבה ורומנטיקה לא כאן בהישרדות