חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אסי בוזגלו יוצא בחריפות נגד פאני בר מוחא: "אני בשוק, לפרגן לא עולה כסף!"

אסי בוזגלו יוצא בחריפות נגד פאני בר מוחא: “אני בשוק, לפרגן לא עולה כסף!”

צילום אסי בוזגלו: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

זכייתה של אלית מוסאיוף בגמר “הישרדות” לא הצליחה להתקבל בסבר פנים יפות אצל לא מעט טוקבקיסטים שזעמו עם ניצחונה על הפורמט. גם השורדת לשעבר פאני בר מוחא העבירה ביקורת על הזוכה הטרייה וספגה ריקושט ממקום לא צפוי.

שתפו

השורדת לשעבר, פאני בר מוחא החליטה לשגר ביקורת שלילית במיוחד לכיוונה של זוכת העונה האחרונה של “הישרדות”, אלית מוסאיוף. פאני טענה:“בושה וחרפה שמישהי שלא עשתה כלום בעונה, זוכה. מהות המשחק היא להוביל מהלכים, משימות, אסטרטגיות ולא להיות עלה נידף ברוח. ואם היא ניצחה את העונה, עדיף שיסגרו את הפורמט הזה בארץ.”

 

מוסאיוף שלא נשארה חייבת הגיבה בעקיצה לכיוונה של פאני:“אמרה מי שפרשה באמצע”. אך אז הדרמה עלתה שלב כאשר זוכה “הישרדות” לשעבר, אסי בוזגלו שהוא במקרה גם אחיו של הגרוש שלה, אוהד בוזגלו החליט לצאת להגנתה של אלית כנגד פאני.

אסי בוזגלו יוצא בחריפות נגד פאני בר מוחא: "אני בשוק, לפרגן לא עולה כסף!"
אלית מוסאיוף ב”הישרדות”

בוזגלו יצא בסדרת סטורים לעוקביו כאשר הוא מרים בענק לזוכה הטרייה, אלית מוסאיוף וגם לא חוסך ביקורת מחלק מהפיינליסטים לרבות גל רובין וטל מורד:“מה שהחבר’ה השניים עשו, הם אוכלים את מה שהם בישלו, פשוט ככה.”

 

לבסוף אסי יצא בביקורת חריפה כלפי פאני בר מוחא:“אני בשוק שדווקא פאני היא זאת שיוצאת על הפורמט והזכייה של אלית. לפרגן לא עולה כסף! אם אין משהו טוב להגיד עדיף שלא תגיבו… לעומתך הייתה שם מישהי בת 52 שהיא כמעט כפול מהגיל שלך וצלחה את הפורמט. אני בהזייה.”

אסי הוסיף:“אני אומר דווקא פאני? זאת שבאמת הייתה שם 2 וחצי דקות וזאת שפרשה.. היא דווקא שאומרת שצריך לסגור את הפורמט? כאילו אני לפעמים תוהה למה לאותם אנשים כאלה לא שמים מראה מול הפנים ואומר פאק מה הולך פה!? כאילו לפרגן לא עולה כסף. אם אין לך את הכיף לבוא ולפרגן, למה לבוא ולהוריד? אני בשוק, כבר אין לי מילים.”

אסי בוזגלו יוצא בחריפות נגד פאני בר מוחא: "אני בשוק, לפרגן לא עולה כסף!"
פאני בר מוחא ב”הישרדות”

Subscribe
Notify of
guest
62 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופיה
צופיה
1 שנים

פאני צודקת, אתה סתם מחפש לריב. גל עשתה בית ספר לכל השורדים!

מה זה
מה זה
1 שנים

אחיך היה המודח הראשון בעונה שלה יא אפס.

מזל
מזל
1 שנים

מי אתה? בעונה שלך ישראל זכה ורק בגלל שטויות עשו הצבעה חוזרת ואתה זכית. לא הגיע לך