השורדת גל רובין במסר מפתיע לנשים כאמא לשישה ילדים

השורדת גל רובין במסר מפתיע לנשים כאמא לשישה ילדים

השמועה אומרת...

פיינליסטית “הישרדות” גל רובין החליטה לשים לרגע את השיח סביב גמר התוכנית והביף עם המושבעים בצד והעלתה לדיון בתוכנית “הדוח היומי” נושא חשוב של העצמה נשית.

שתפו

גל רובין אומנם לא זכתה בגמר “הישרדות” למרות שלא מעט קולות ברשת טענו שהיא הייתה בהחלט ראויה לכך, אך מאז היא הספיקה לסגור את הסאגה בפוסט עם לא מעט ביקורת כלפי המושבעים, הפעם היא החליטה לפתוח נושא בוער שחורג מגבולות הריאלטי.

 

רובין החליטה לתת “דין חשבון” במסגרת התוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13 ולפתוח על עניין האמהות הקרייריסטיות מהצד היותר מודרני של העניין. היא פתחה בדברים:“כיף לי לשבת פה בתור אמא לשישה”, אוהד בוזגלו קטע אותה ואמר:“עקפה אותי בסיבוב”. רובין השיבה:“הרבה כמוך עקפתי בסיבוב”.

השורדת גל רובין במסר מפתיע לנשים כאמא לשישה ילדים
“הרבה כמוך עקפתי בסיבוב” גל רובין לאוהד בוזגלו בדו”ח היומי

ואז המשיכה:“ולהביא לדיון נושא של אמהות קרייריסטיות, אמהות שיוצאות ומגשימות את עצמן. ולא רק בפן של העבודה אלא גם בפן של התחביבים שלהן ובאמת לשים את עצמן כדי להכיל את עצמן באנרגיה ואז גם לחזור לילדים הביתה עם אנרגיה”.

 

“ואז יש את הרגשות אשם, אני חוזרת לבית ומחכה לי ערמת כלים ומחכה לי ערימת כביסה ואני אומרת ‘וואו אז לא הייתי הרבה בבית וזה הוזנח’ ובא לי שנשים, אולי לטילטיל קצת קשה עם זה כי הוא אומר ‘אני מפרגן וזה לגיטימי’ אבל יש המון בתים שיש הרבה יותר פרימיטיביות בהסתכלות על זה”

השורדת גל רובין במסר מפתיע לנשים כאמא לשישה ילדים

“ואני באה להגיד שזה כן סבבה לקרוא למכבסה, זה לא רק לבתי מלון מכבסה. וזה סבבה להגיד אוקיי, יש לי ערימה ויש חג בפתח ואני הולכת לעמוד ולבשל, אז סבבה אני אקרא לעזרה מסוג כזה או לעזרה של מנקה ובאמת לתת קצת במה ולא בקטע כלכלי, גם בקטע של אני יכולה לוותר על מסעדה, פחות אני אצלם סטורי ואני אגיד ‘פאן לי בחיים’, זה אוכל לנשמה.”

 

גל סיכמה שמדובר לא רק בעניין הקריירה הנשית אלא גם תחביבים של אמהות על ילדים:“על תחביבים, אני רוצה לצאת לגלוש בבוקר ויש לי ‘ככה’ כביסה, אבל אם אני אשב ואקפל את הכביסה, אני אשב ואתמרמר על הכביסה ו’איזה יום יפה יש בחוץ'”. אוהד בוזגלו יצא וחיזק את גל:“נשים, תשימו את עצמכן ראשונות לפני הילדים, לפני הבעל, אל תדאגו, הילדים גודלים ומתאקלמים, תדאגו לעצמכן!”.

השורדת גל רובין במסר מפתיע לנשים כאמא לשישה ילדים
הפיינליסטים בגמר “הישרדות” רגע לפני ההכרזה על אלית כזוכה

בהמשך המנחה קובי מחט התלוצץ עם גל ואמר:“טוב זה הזמן לספר, גמר הישרדות היה ב-1 באפריל, גל את הזוכה, את השורדת האחרונה! תארי לך, תארי לך” גל השיבה:“אני לא רוצה לתאר, אני לא אתאר כי זה סתם בולשיט”.

102 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פנינה
1 חודשים

גל את מ ל כ ה !!!!!

חלי
1 חודשים

צודקת בענק.
חג שמח לעם ישראל

טלי
1 חודשים

צודקת לגמרי גל ! ואת מהממת שהשם ישמור אותך