חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מתחרטים על הבחירה בגמר? אלית מוסאיוף חושפת:"טעיתי, אוי כמה טעיתי"

מתחרטים על הבחירה בגמר? אלית מוסאיוף חושפת:”טעיתי, אוי כמה טעיתי”

השמועה אומרת...

פחות משבוע חלף מאז סערת הגמר של עונת “הישרדות” האחרונה ובה המתמודדת המבוגרת של התוכנית, אלית מוסאיוף זכתה מול שאר השורדים שעל שמם נחתמו לא מעט מהלכים. האם המושבעים מתחרטים על הבחירה ומה היה לאלית לחתום בנושא?

שתפו

מנצחת “הישרדות” הטרייה, אלית מוסאיוף החליטה לסכם את העונה פעם נוספת והפעם גם חשפה את ההתמודדות הלא פשוטה עם השיח המזלזל והקשה נגדה ברשת שהצליח לערער אותה. ומי מהמושבעים החליט לפרגן לה אחרי לא מעט ביקורות על הבחירה בה בגמר?

 

אלית שיתפה בפוסט בחשבון האינסטגרם שלה:“אז בואו נתחיל מהסוף- ניצחתי! כןןןן אני ניצחתי!! ניצחתי במשחק הקשה ביותר בטלוויזיה! במשחק שבו הגיל שלי הצטייר כחולשה הגדולה ביותר שלי, ניצחתי. ניצחתי את הסטיגמה, ניצחתי את המבטים המזלזלים, את האמירות העוקצניות, ניצחתי הדחה אחרי הדחה, אבל בעיקר ניצחתי את עצמי, וזה הניצחון המתוק ביותר.”

מתחרטים על הבחירה בגמר? אלית מוסאיוף חושפת:"טעיתי, אוי כמה טעיתי"

“חשבתי לעצמי שממרום גילי, סיפור חיי והקשיים השונים שניקרו בדרך, הכל קטן עליי, מנטלית. אף אמירה לא תערער את הסנטר שלי, אף שיח מזלזל או לא ראוי יניעו אותי ממקומי, ויטשטשו את הערך העצמי שעבדתי עליו כל כך הרבה במרוצת השנים. טעיתי, אוי כמה טעיתי. חברים שלי, כשהלב על השולחן, ובטח במשחק הזה, הוא בבחינת ניתוח לב פתוח.”

 

“הכל כואב, הכל נוגע, הכל מערער. מהאמירה הקטנה ועד סיטואציות שלא חלמתי שאהיה בהן. וזאת אני, אלית, שמגיל ילדות לא סתמתי את הפה, הבעתי את עמדתי על כל דבר לטוב ולרע, אותנטית מקסימום, לא מחשבנת, פתאום לא מצליחה למצוא את מקומי, לא מצליחה לבוא לידי ביטוי. זה אחד השיעורים הגדולים שלמדתי במשחק הזה.”

מתחרטים על הבחירה בגמר? אלית מוסאיוף חושפת:"טעיתי, אוי כמה טעיתי"

“לעמוד מאחורי האמת הפנימית שלי, מאחורי אלית היפה והמכוערת, המצחיקה והאסרטיבית, החלשה והרגישה.גם כשלא ברור, וגם כשאני לא נמצאת בסביבה המוכרת. הצלחתי להתקדם לאט לאט, עוד הדחה ועוד הדחה ועוד הדחה נכון, לא הייתי חזקה פיזית במשימות, ומן הסתם שלא יכולתי להתחרות עם השורדים הצעירים. לכן, בהינתן העובדה הזאת, ברור היה לי שאצטרך לשרוד בעזרת כישורי חיים שרכשתי במהלך חיי. האסטרטגיה, המקום החם שהיה לכולם אצלי, באמון שרכשתי אצל שאר השורדים. זאת הגבורה. לדעת מה החוזקות, מה המגרעות ולשחק בהתחשב בהן.”

 

“לא התיימרתי וגם לו רציתי מאוד, לא יכולתי להיות מתחרה ראויה במשימות הפיזיות שעשינו באי. אבל מצאתי בעצמי כוחות ותעצומות נפש, להתגבר על העלבון שאני על הגריל בכל פעם מחדש, ולהילחם עבור עצמי! בדיוק ברגעים האלה ראיתי לנגד עיניי את המשפחה המהממת שלי, המלוכדת שלי, שהרימה אותי במהלך השנים. את יוסי את ילדיי את אחי ואחיותיי את הוריי ..וגם את החברים האמיתיים שלי חברי הילדות שלי .. בפסח הזה קיבלתי את החירות שלי מחדש.”

 

“קיבלתי את עצמי במתנה. החירות האישית שלי, הנפשית שלי, להבין ולדעת שאני יכולה לעשות הכל בחיי. לשרוד, לכאוב, לאהוב, לנצח, להגשים ולחלום…חלום שהיה ספון במגירה הרבה זמן! הגיל הוא רק מספר, אמיתי. ואני ההוכחה לזה. אז תודה לכם, תודה מקרב לב.. על תמיכה אין סופית, על אהבה ללא גבולות שאני מקבלת, על פרגון מרגש. אני מוקירה ומעריכה אני זכיתי בעצמי וזה מה שחשוב ..מה לא ככה??”

מתחרטים על הבחירה בגמר? אלית מוסאיוף חושפת:"טעיתי, אוי כמה טעיתי"

במידה ותהיתם אם הלחץ הציבורי והביקורות כלפי המושבעים עשו את שלהם והם התקפלו מהבחירה שלהם באלית, אז זה ממש לא המצב, אלא ההפך. מאיה קיי הגיבה לפוסט הזה של אלית:“מלכה”. גיא שיקר חיזק וכתב:“את ניצחת בזכות ולא בחסד. הראויה ביותר להיות השורדת האחרונה.”

 

גם סהר כהן שעמד לצידה בגמר פרגן:“אין עלייך בעולם”. אסי בוזגלו שהגן על אלית בסטורי כתב לה:“תהיי גאה במה שהבאת ובטח שאל תתנצלי…”. שאר השורדים שפרגנו לאלית בפוסט: גיא רוזן, קייסי זפטה, דורין דותן, טניה לורן, דניאל ציוני, ספיר קשתי, נבו שמיר וניר רגב.

Subscribe
Notify of
guest
321 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מזועזעת
מזועזעת
1 שנים

אם זה הסיפור שאתמספרת לעצמך-סבבה.אבל הטענות מופנות למצביעים ולא אליך. את זכית מההפקר וגם אם היה מתחרה קוף מול שלושת השורדים הללו , הוא היה זוכה. זו היתה נטו נקמה. אמרת שנצחת מבחינה חברתית. איך? עם שיקר החבר הכי טוב, הסתכסכת. עם מאיה -רק רבת.עם דורין , לא,סבלתן אחת את השניה וכו’. הנקודה הובהרה!

תמר
תמר
1 שנים

עם כל הכבוד השורדת האמיתית זו גל אין עוררין וזה שאלות נבחרה זה לא מאהבת מרדכי אלה משנאת המן

יונית
יונית
1 שנים

אישה מקסימה אך זכית מפני שנאת המן ולא מאהבת מרדכי כי לכל השלושה היגיע רבה הרבה לפניך