כוכב הטיקטוק חשף: זאת יוצאת הריאלטי המפורסמת שאיימה על בעלה ברצח

כוכב הטיקטוק חשף: זאת יוצאת הריאלטי המפורסמת שאיימה על בעלה לשעבר ברצח

צילום מסך: ערוץ היוטיוב של דניאל עמרם

השמועה אומרת...

לפני כחודש וחצי עלתה כתבה באתר חדשות מוכר ובו פורסם כי כוכבת ריאלטי מאוד מוכרת שמכבבת בימים אלה על המרקע חטפה שלושה כתבי אישום בגין איומים ברצח נגד בעלה לשעבר. כוכב הטיקטוק המפורסם העלה טענות ובו הוא חושף לכאורה את זהותה.

שתפו

 בחודש פברואר האחרון, בעיצומה של עונת “הישרדות” החולפת. עלתה כתבה באתר mako סלבס ובו נחשף כי כוכבת ריאלטי מפורסמת הסתבכה בשנים האחרונות במספר פרשות הנוגעות לאיומים ברצח כנגד בעלה לשעבר ואישה נוספת ושנגדה הוצא צו הרחקה.

 

בין הדברים שנחשפו כי נאמרו על ידי הכוכבת בכתבה:“אמרתי לך שאם תפגע בילדים שלי אני ארצח אותך, אני דמיינתי אתמול מרוב שהייתי עצבנית איך אני הורגת אותך עם גרזן בצוואר“. זהותה לא נחשפה עד כה, אך היום כוכב הטיקטוק והיוטיובר דניאל עמרם טען לקהל מעריציו כי מדובר לכאורה בכוכבת המפורסמת ופיינליסטית “הישרדות”.

כוכב הטיקטוק חשף: זאת יוצאת הריאלטי המפורסמת שאיימה על בעלה ברצח
דניאל עמרם:”אם שאלתם מי זאת, כן זאת הכוכבת ריאלטי גל רובין”. מתוך ערוץ היוטיוב שלו

עמרם החליט לחשוף לעוקביו ברשת ביוטיוב תחקיר שבצע בנושא ובו ציטט את הכתבה שפורסמה באתר מאקו ולאחר מכן טען לצד תמונתה של רובין:“אם שאלתם מי זאת, כן. זאת הכוכבת ריאלטי, גל רובין. אני ניסיתי לפנות אליה בחודש חודשיים האחרונים מאז שיצאה הכתבה והיא לא הגיבה.”

 

והוסיף שיחה שלו לטענתו עם בעלה לשעבר שדיבר איתו על הנושא:“השבוע יום רביעי, איכשהו הצלחתי להשיג דווקא את הבעל לשעבר שלה, שמו דניאל. והנה קצת חלקים מהשיחה, עם דניאל ומה שהוא סיפר לי עליה”

 

בשיחה עם עמרם נשמע קולו של בעלה לשעבר של רובין לכאורה ששיתף בפניו:“היא פורסת את הסיפור שלה לפני כולם אז, שהיא תספר את האמת. אם היא מאמינה באמת אז מה הבעיה לספר את האמת?”

כוכב הטיקטוק חשף: זאת יוצאת הריאלטי המפורסמת שאיימה על בעלה ברצח
כתבי האישום עם שם משפחתה לשעבר של הכוכבת לכאורה שהעלה דניאל עמרם בערוץ היוטיוב שלו

דניאל עמרם המשיך בשיחה ושאל אותו אם כל מה שנאמר בכתבה נכון והאם יש לו כל מיני הקלטות שמוכיחות את זה והוא השיב:“שמע זה סיפור עצוב, סיפור עצוב. זה קרה וזהו.. איך זה קרה? הרבה השתלשלויות של אירועים”. בהמשך טען:“אני לא יכול לתת לך הקלטות ודברים כאלה, אני לא מעוניין לשרוף אותה.. לא נעים.”

צפו בתחקיר שפרסם דניאל עמרם באותו העניין:

53 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
האמת
1 חודשים

אם מישהו יאיים על הילדים שלי גם אני הייתי מאיימת עליו..

דנית
1 חודשים

גל לביאה שהגנה על הילדים שלה והוא ניצל את זה בזמנו לתבוע אותה… כנראה רצה לקחת לה אותם. סכסוך גירושין זה בלאגן שלם.

יובל
1 חודשים

מה אכפת לי מהבעיות שלה בגירושים? היא לא סתם תאיים ככה. היא גם בפירוש כתבה “אם תפגע לי בילדים”, כנראה שאיים שיקח לה אותם