גל רובין עוקצת את טל מורד:"גבר מובל, אז על ידיי ועכשיו על ידי מאיה"

גל רובין עוקצת את טל מורד:”גבר מובל, אז על ידיי ועכשיו על ידי מאיה”

השמועה אומרת...

תשעה ימים לאחר גמר תוכנית הריאלטי “הישרדות” ונראה שהסאגה בין יוצאי התוכנית: גל רובין, טל מורד ומאיה קיי טרם נסגרה סופית. משפט אחד של גל רובין במהלך התוכנית “הדו’ח היומי” הצליח ליצור מתח מחודש.

שתפו

עונת “הישרדות” האחרונה נגמרה בלא מעט טונים צורמים ממספר חזיתות. אחת מהן היא הביף המדובר בין גל רובין לטל מורד. סולחה בין השניים טרם נרשמה, לא באופן רשמי ולא באופן עקיף ונראה שגל החליטה לפתוח משהו בשידור שאולי יגרום לסיטואציה כזאת לחמוק עוד יותר.

 

במהלך תוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13, אוהד בוזגלו שיתף את דעתו בעניין נשים חזקות וטען בין היתר:“אני אוהב נשים חזקות, אני תמיד נמצא עם נשים חזקות, אני מעריץ נשים חזקות שיש להם סיי, שהם דומינטיות. אבל יש נשים שלוקחות את זה למקום זכרי ממש, שמקטינות את הגבר שאיתן. שמנסות להתעלות מעל הגבר”.

גל רובין עוקצת את טל מורד:"גבר מובל, אז על ידיי ועכשיו על ידי מאיה"
גל רובין מגיבה לדברים של אוהד בוזגלו ב”הדו’ח היומי”

שמה של ג’קי אזולאי עלה באותו הנושא ואוהד השיב:“היא אישה חזקה מהמובן שאני פחות מעריך. היא חייבת להיות המילה האחרונה. להתעלות מעליך.” לאחר שהדיון בנושא נמשך גל התערבה:“יש גם גברים שהם מאוד נשיים, גם בתוך הבית. אם הגבר לא לוקח פיקוד גברי ולא נותן את הטון. בסוף גם אישה חזקה רוצה להרגיש שהגבר שלה חזק. ואם הוא לא חזק, הוא נשי”.

 

מעיין אשכנזי טענה בפני גל:“אני מכירה את גל המון המון שנים ואני יודעת שהיא אישה חזקה. אחרי שראיתי אותך בהישרדות אני מורידה בפנייך את הכובע”. הדיון נמשך לכך שגל פתחה על טל והדרך בתוכנית:“קודם כל שם לא היה לי מערכת יחסים עם גבר. שם רציתי להוביל וזה היה המוטיב. אני הובלתי אותו ואני ידעתי מראש שאני אוביל אותו”.

גל רובין עוקצת את טל מורד:"גבר מובל, אז על ידיי ועכשיו על ידי מאיה"
גל רובין במועצת השבט האחרונה ב”הישרדות”

טילטיל לא יכל שלהתעלם מדבריה, שיגר לגל את השאלה:“אם טל היה פה עכשיו והיה שומע ‘אני הובלתי אותו’ הוא היה מסכים?”. גל ענתה וחידדה:“עכשיו הוא מובל על ידי מאיה ואז הוא היה מובל על ידיי. טל הוא טייפ של גבר מאוד מובל!” אופסי.

גל רובין עוקצת את טל מורד:"גבר מובל, אז על ידיי ועכשיו על ידי מאיה"
גל טענה:”גם עכשיו הוא מובל על ידי מאיה”. טל מורד ומאיה קיי

225 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה
1 חודשים

מה הבעיה עם מה שאמרה? זה נכון 100%. הרי הסיבה היחידה שהוא טינף עליה כל העונה באינסטגרם זו מאיה! כולם יודעים את זה

אוראל
1 חודשים

טל לא גבר באופן כללי, זה לא שהוא מובל.. הוא פשוט לא גבר! עוד ילד .
גבר אמיתי לא נותן לבחורה לנהל אותו ולשלוט במה שהוא יכול להגיד או לא. ראו על הבמה בגמר כמה הוא חושש להסתגל לכיוון של גל והסתכל על מאיה כל 10 דקות. היא בחורה הזויה המאיה הזאת

נכון
1 חודשים

בתכלס, לא מתה עליה אבל היא צודקתתתתתת