אייל גולן חושף את הדרמה לאחר שהתעלף: "ההחלמה קשה משחשבתי, הכאב הכניע אותי"

אייל גולן חושף את הדרמה לאחר שהתעלף: “ההחלמה קשה משחשבתי, הכאב הכניע אותי”

השמועה אומרת...

אתמול בערב קרה מקרה חריג במיוחד לאחר שהזמר אייל גולן התעלף במהלך הופעתו בהאנגר 11 בתל אביב, עכשיו הוא החליט לחשוף למעריציו מה בדיוק קרה שם ואת הניתוח הכירורגי שעבר לאחרונה.

שתפו

הקהל אמש בהופעתו של אייל גולן בהאנגר 11 הוכה בתהדמה לאחר שהזמר נאלץ לעצור את הופעתו לאחר כשעה, ירד למאחורי הקלעים של הבמה ואז נודע כי התעלף לאחר שהרגיש ברע. עכשיו הוא מחליט לחשוף לכולם מה בדיוק קרה:

 

“קהל יקר שלי, אני אתחיל בזה שאני בסדר תודה לאל. אתם יודעים שהתקשורת בינינו היא הדבר הכי חשוב לי ואני רוצה לשתף אתכם במה שעובר עליי.. לפני כשבועיים עברתי ניתוח כירורגי שתהליך ההחלמה ממנו יותר קשה משחשבתי.”

לאחר שהתעלף: אייל גולן חושף למעריצים "ההחלמה קשה משחשבתי, הכאב הכניע אותי"

“כשהגיעו ההופעות השבוע הרגשתי שאני פשוט לא יכול לאכזב אתכם, עם כל הכאבים שלי ידעתי כמה אתם מחכים לזה, במיוחד בתקופה הזו שכולנו נמצאים בה והחלטתי שלא לבטל את ההופעות ולעשות את המקסימום מבחינתי בשביל לשיר לכם.”

 

“אתמול במהלך ההופעה השנייה הכאב פשוט הכניע אותי והרגשתי שאני לא יכול לעמוד על הרגליים. אז קודם כל אני רוצה להתנצל מעומק ליבי מכל מי שרכש כרטיסים, נסע בפקקים והתאכזב שההופעה נעצרה, זה הדבר האחרון שרציתי שיקרה ולכן אני מבטיח לכם שכל מי שרכש כרטיס, אנחנו נשחזר את הערב הזה בצורה הכי מדהימה שיש, רוכשי הכרטיסים יקבלו הודעה בימים הקרובים.”

לאחר שהתעלף: אייל גולן חושף למעריצים "ההחלמה קשה משחשבתי, הכאב הכניע אותי"

“ברשותכם אני רוצה להודות לצוות מגן דוד אדום שהעניקו לי טיפול רפואי במקום, צוות מסור ומדהים שעזרו לי מאוד, תודה לכל אנשי ההפקה ולצוות האנגר 11. ולכם קהל שלי, תודה על הדאגה, החום והאהבה המטורפת!! אתם הקהל הכי טוב והכי חזק שקיים בכל העולם. אוהב אתכם בכל ליבי ומחכה כבר לפעם הבאה שנפגש, נשיר, נרקוד ונתרגש יחד.”

לאחר שהתעלף: אייל גולן חושף למעריצים "ההחלמה קשה משחשבתי, הכאב הכניע אותי"

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעלת חן
1 חודשים

החלמה מהירה

רותייייייי
1 חודשים

שרק תהיה לנו בריא שתמשיך לישמוח ולשמחחחחחאהובבבבבב

חדווה
1 חודשים

החלמה מהירה, הלוואי שכמו שאתה משמח בשירה תשמח את בורא עולם שהציל אותך ותחזור בתשובה אל תשכח את מי שמחיה אותך בכל נשימה ונשימה, אדם לא יודע מתי הוא יצטרך להחזיר את נשמתו לבורא וכולנו נצטרך לתת דין וחשבון למה הוא ציפצף על התורה ולא קיים אותה, אומרת את זה מדאגה כי אדם שכח למה הוא בא לעולם ומהי התכלית