חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"קקות שמחפשים תהילה בשקל!": הפיצוץ המכוער בין השורדים שדלף לרשת!

“קקות שמחפשים תהילה בשקל!”: הפיצוץ המכוער בין השורדים שדלף לרשת!

השמועה אומרת...

קרוב לשבועיים חלפו להם מאז גמר “הישרדות”, אך נראה שקבוצת השורדים שנפתחה עוד לאחר שפליטי הריאלטי חזרו לארץ מאיי הפיליפינים, האקשן לא מפסיק להפתיע כל פעם מחדש.

שתפו

אחרי סערת הזכייה של אלית מוסאיוף בגמר “הישרדות”, נראה שהפיינליסטים וגם הצופים כבר הספיקו להירגע מהסוגיה ומנגד בקבוצת הוואטסאפ של השורדים שסיפקה לא מעט דרמות בעבר, שוב התרחש פיצוץ לא קטן שבסופו הודלפו צילומי מסך לרשת.

 

והפעם על הפרק, השורד ניר רגב העלה צילום מסך לקבוצת השורדים ובו נראית חיילת ממוצא פיליפיני שהתראיינה בתכנית הבוקר של קשת שאולי מזכירה מעט את קייסי וזאת לצד הכיתוב שהצליח להרתיח חלק מחברי הקבוצה:“חג שמח חברים וברכות לקייסי הנשמה. כפרה עליה, קיבלה דרגת תת אלוף”.

"קקות שמחפשים תהילה בשקל!": הפיצוץ המכוער בין השורדים שדלף לרשת!
התמונה שעלתה בקבוצת הוואטסאפ ועוררה סערה

קייסי שפחות התלהבה מההתלוצצות הזאת של רגב בקבוצת השורדים יצאה למתקפה נגדו וכתבה:“הכי גזעני שלך אבר, מביך ברמות. יצאת דביל”. בין השורדים הנותרים בקבוצה נוצר שיח סביב הדאחקה של רגב וחלק מהם לרבות דניאל ציוני וספיר קשתי יצאו להגנת קייסי.

 

רגב לא התאפק וכתב להם:“חבורת צבועים, התכוונתי למשהו טוב! צבועים, סכסכנים, יאללה שחררו י’חבורה של קקות, צבועים, שחקנים ומלשינים”, לאחר מכן ניר התנצל בפני קייסי ויצא מהקבוצה. אך אז הדרמה עלתה לשיאים חדשים כאשר השיחות הודלפו לרשת וניר רגב החליט להתפוצץ שוב, והפעם באינסטגרם.

 

רגב פתח את הדברים הבאים בסטורי:“באמת שאני לא יודע מה להגיד. יש פה חבורה של מלשינים ומקליטים ומצוטטים מתוך קבוצות וואטסאפ, שאנחנו פותחים את הלב פה בקבוצה של הוואטסאפ והם הולכים ומלשינים ומקליטים ומעבירים לכל אתרי הרכילות, לכך הצהוב.

"קקות שמחפשים תהילה בשקל!": הפיצוץ המכוער בין השורדים שדלף לרשת!
ניר רגב מגיב להדלפה מקבוצת הוואטסאפ של השורדים

ואז התפוצץ:“דיי מספיק חלאס, דיי גועל נפש! איכס, למינים ולמלשינים ולמקליטים אל תהיה תקווה באמת לא סתם אמרתי את זה! חלאס ההפקה עשתה לכם טוב, לקחה אתכם משום מקום, מפח זבל ועשתה אתכם אנשים וסלב.”

 

וסיכם בהתנצלות:“למה צריך כל הזמן להקליט ולהלשין ולהעביר סרטונים, למה? אני בסך הכל רציתי לעשות טוב קייסי באמת שרציתי לעשות טוב, אמרתי טוב, רציתי לעשות טוב וזה יצא לא טוב ואני פשוט מתנצל, חג שמח ובשורות טובות.”

"קקות שמחפשים תהילה בשקל!": הפיצוץ המכוער בין השורדים שדלף לרשת!
ניר רגב בתגובה חריפה בסטורי

Subscribe
Notify of
guest
17 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נו בחייאת
נו בחייאת
1 שנים

איזה עונה מביכה אנשים רעים שמוציאים דברים החוצה מתוך קבוצת הווטסאפ שאנשים מרגישים בנוח לכתוב שם . לכולם ברור שניר לא בן אדם רע או גזען ושלא הייתה לו כוונה לעשות משהו רע . לא יפה !!! תתביישו לכם .

רונית
רונית
1 שנים

בעונה שאלית זכתה בה מתוך קנאה של המושבעים כבר כלום לא מפתיע אותי.
מה הטעם בהדלפה?! אנשים רעים

כנרת
כנרת
1 שנים

נראה לי שהמדליפה זו גברת דורין דותן. היא גם זו שהדליפה בתחילת העונה על הסכסוך בינה לבין גל.