"בושה וחרפה, החלטה מביכה": ביקורת חריפה ברשת על חזרתה של דיאן שוורץ לאח הגדול!

“בושה וחרפה, החלטה מביכה”: ביקורת חריפה ברשת על חזרתה של דיאן שוורץ לאח הגדול!

השמועה אומרת...

יותר מחצי שנה חלפה לה מאז שכוכבת “האח הגדול”, דיאן שוורץ הודחה במפתיע מהבית המפורסם ומאז חלפה לצד לא מעט סערות תקשורתיות ושערוריות. ונראה שבקרוב היא חוזרת לפורמט, אך לא כל הגולשים מרוצים מהבשורה.

שתפו

דיאן שוורץ היא ללא ספק אחת הדמויות הכי בלתי נשכחות מהעונה החולפת של “האח הגדול”, האש שספגה בעקבות התנהלותה מול חלק מהדיירים במהלך שהייתה בבית ליוותה אותה גם ימים רבים לאחר התוכנית אך לבסוף היא פרחה מחדש בתעשייה ובענק.

 

על פי פרסום שעלה היום ב”ישראל היום”, דיאן שוורץ עשתה אודישן לתפקיד האחות הדיגיטלית שאחראית על הראיונות עם הדיירים והמודחים(שעליו בעצמה דילגה) וככל הנראה היא צפויה להיות משובצת בתפקיד הנכסף.

"בושה וחרפה, החלטה מביכה": ביקורת חריפה ברשת על חזרתה של דיאן שוורץ לאח הגדול!
דיאן שוורץ בבית “האח הגדול” לצד נתנאל רודינצקי

אך מתברר כי ישנם צופים ומעריצים הדוקים של התוכנית שבזיכרונם צרובים עדיין אותם רגעים פחות טובים של שוורץ והחליטו לצאת בביקורת על החלטת ההפקה לשבץ אותה בתור האחות הדיגיטלית. בקבוצת המעריצים “האח הגדול 24/7” עלה דיון בנושא מאחד המעריצים הוותיקים של התוכנית ובו נכתב:

 

“הזוי שהיא תראיין אנשים והיא בעצמה דילגה על זה לאחר שהיא הודחה ולא רצתה להתראיין בגלל הביקורת. רועי עוז אתה בושה וחרפה עוד יותר לאח הגדול, לערוץ 13 ולתכניות ריאליטי במדינת ישראל בכלל.”

"בושה וחרפה, החלטה מביכה": ביקורת חריפה ברשת על חזרתה של דיאן שוורץ לאח הגדול!
דיאן שוורץ בוייב מהתקופה האחרונה

עוד הוסיף :“זה פשוט מדהים כמה האח הגדול וההפקה לא אכפת לה מהצופים שלה ולא סופרים אותם בכך שהם מחזירים את אחת הדמויות הכי אלימות שנראו באח הגדול, תכניות ריאליטי ובטלוויזיה הישראלית. היא בחורה מגעילה, מדבר בצורה דוחה, מתנסחת בצורה בעייתית ולא מובנת. היה נמאס לראות אתה על המסך ובסוף תכנית של ‘הדוח היומי’ לקחו אותה כאחד מהפנים של התכנית (לקחו גם את אוהד בוזגלו וג’קי וזה איכ אחד גדול).”

 

“בושה של רועי עוז, בושה של הפקה וערוץ 13 נהפך להיות בושה של ערוץ. הבחורה לא יודעת לדבר נכון אז לראיין? החלטה מביכה. במקום לתת לאנשים שיודעים לראיין אז ערוץ 13 נותן במה לאנשים שלא קשורים לסיטואציה. השלב הבא הוא לתת לה להדליק משואה או לתת לנתנאל עוד במה שוב פעם באח הגדול. מאחל שתהיה עצומה שתהיה נגד זה ותעיף אותה מהתפקיד הזה.”

"בושה וחרפה, החלטה מביכה": ביקורת חריפה ברשת על חזרתה של דיאן שוורץ לאח הגדול!

חברת קבוצה אחרת חיזקה את דבריו של הכותב והגיבה:“חבל שלא חשבו על דמות שזכורה כחיובית יותר! לא למדו כלום! מלבד רייטינג!! חבל…”. חברה נוספת חיזקה:“ההפקה עושה מה שבא לה גם בתוכנית, וגם בכל הסובב”. אך הייתה גם גולשת שלא ממש התחברה לגל הביקורות בפוסט והשיבה:“אתם חיים בסרט.”

39 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יוסי
1 חודשים

מה מצאו ערוץ 13 בבלתי נסבלת דיאן שוורץ הריקה מתוכן

ורד
1 חודשים

זוועה!!!!

נטע
1 חודשים

דיאן לא מתאימה. חבל…