הפתעה: חברו הטוב של פיינליסט "האח הגדול" בדרך להיות דייר?

הפתעה: חברו הטוב של פיינליסט “האח הגדול” בדרך להיות דייר?

השמועה אומרת...

בעוד כשבוע וחצי, תעלה לאוויר עונת “האח הגדול” החדשה לשנת 2023 ושוב תדביק את הצופים לכורסאות. מדובר שוב בעונת אנונימיים בדומה לקודמתה, אך מה הקשר בין הדייר הפוטנציאלי הבא לבין דייר העונה הקודמת?

שתפו

שם נוסף מצטרף לרשימת הדיירים\בורסת השמות שכבר ככה מונה לא מעט משתתפים פוטנציאלים בעונת “האח הגדול” הקרובה שנמצאת בפתח. והפעם מדובר בלא אחר מאשר חברו הקרוב של פיינליסט העונה הקודמת, נתנאל רודינצקי.

 

אחרי שנתנאל רמז לא פעם בסטורי שלו על הפתעות בעונה החדשה של הריאלטי ממנו יצא:“מה שאני כן יכול להגיד לכם שבעונה הזאת אתם מאוד תהנו” ואף דיבר בעקיפין על אדם מסוים. נחשף כי אכן מדובר בחברו: בן ורניאק.

הפתעה: חברו הטוב של פיינליסט "האח הגדול" בדרך להיות דייר?
בן ורניאק. במידה וייכנס, זה הולך להיות ליהוק מעניין ומשעשע במיוחד.

בן ורניאק מתגורר באלפי מנשה לצד אשתו ושני ילדיו, חובב קעקועים, ועל פי התיעודים המשעשעים וחסרי הגבולות שלו ברשתות החברתיות נראה שמדובר באס מבחינת הליהוק לעונה הנוכחית, והוא לגמרי הולך להיות דייר מסקרן במיוחד.

 

חבר קרוב של בן איחל לו מזל טוב ליום הולדת האחרון ברשת האינסטגרם ואף חשף עליו לא מעט צדדים מסקרנים:“הוא בטוח ששכחתי ממנו. מזל טוב לאיש הענק לגולדן בירד, לאבא המדהים, ללב הרחב, למסמר הערב ,פטיש הצהריים, one man show.”

הפתעה: חברו הטוב של פיינליסט "האח הגדול" בדרך להיות דייר?
בן ורניאק בעוד קטע משעשע. צילום מסך: אינסטגרם

“זה רק חלק קטן מכמות ענקית של מדיה, באמא שלי לא האמנתי כמה סרטונים תמונות שלך יש לי בטלפון עד שהתחלתי ל’ערוך’. אתה צריך תוכנית טלוויזיה לקבל או לפחות תא סגור באברבנל. נגעת בכ’כ הרבה אנשים ועכשיו לצערך יש לך במשטרה תיקים. שרק תחייך, תצחק, תאהב ותמשיך להזכיר לנו למה אתה כל כך יקר ואהוב לכולנו”

הפתעה: חברו הטוב של פיינליסט "האח הגדול" בדרך להיות דייר?
ימשיך בדרכו של נתנאל?

 

 

 

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ף6
15 ימים

למה תמיד בריאלטי בארץ *מביאים גברים שנראים רע ונשים שנראות טוב, ולא במקרה.. צריך להביא גברים איכותיים

נערך לאחרונה 15 ימים על ידי ף6
נועה
15 ימים

“אני רוצה 12 במבה” איף – למה הזכרתם את האדם המפחיד הזה נתנאל….?