דיאן שוורץ חזרה לאח הגדול וחטפה:"בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה"

דיאן שוורץ חזרה לאח הגדול וחטפה:”בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה”

צילום: מיכאל טומרקין

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שכבר הספיקה לספוג ברשתות החברתיות לא מעט ביקורות קשות מאז שכיכבה בעונתה בריאלטי המדובר, עשתה קאמבק לתוכנית אמש וחטפה הפעם ברשת ביקורת קשה ומרושעת מהגולשים שהלכה רחוק מדי.

שתפו

אמש נחשפו בשידור פתיחת הדלתות של “האח הגדול”, 16 דיירים שנכנסו לבית המפורסם ויעשו לצופים והמעריצים את העונה הקרובה של הריאלטי. ולצד חשיפתם, גם דיאן שוורץ הספיקה לעשות קאמבק בתוכנית החדשה שלה “הסלון של דיאן”, בתור האחות הדיגיטלית של התוכנית.

 

דיאן העלתה פוסט מרגש שזכה למאות פרגונים ובו כתבה:“הזמן לסגור מעגל. על כל אחד ממכם שעוצר ומחבק אותי ברחוב, על כל מילה טובה, על הפרגונים, על ההודעות שמציפות אותי בהתרגשות, על ההזדמנות… על ההשגחה העליונה והאל ששומר מלמעלה. על הכול אני אומרת תודה!’הסלון של דיאן’, התוכנית החדשה שלי כל שבוע – התחלנו!”

דיאן שוורץ חזרה לאח הגדול וחטפה:"בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה"
דיאן שוורץ. צילום מסך: אינסטגרם

ומנגד נראה שבעמוד הרשמי של “האח הגדול”, היא ספגה לא מעט בריונות ותגובות קשות באופן קיצוני מהגולשים. אחת הגולשות שתגובתה התבלטה כתבה:“נותנים במה לבריונית, תתביישו. לפני כמה ימים יחדה התאבדה בגלל חרם והנה לכם, בריונית מספר אחת שעשתה חרם והתבריינה לאנשים.”

 

והוסיפה:“לחכמולוגים שאומרים שהיא ‘התנצלה’, אל תהיו תמימים, היא התנצלה כדי שיפסיקו לצאת עליה ושתזכה שוב בפרנסה כי אף עבודה לא רצתה לקבל אותה. אם הייתם במקומה אני בטוחה שהייתם מתנצלים כדי להרוויח שוב כסף.יפה מבחוץ ומכוערת מבפנים”

דיאן שוורץ חזרה לאח הגדול וחטפה:"בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה"
דיאן שוורץ לצד לוגו התוכנית החדשה שלה.

גולשת אחרת התפוצצה על אותה מגיבה וכתבה לה:“חוצפה להשתמש במוות של ילדה ולהאשים בעקיפין את דיאן בזה תתביישי לך אין לך כבוד”. אך זכתה לתגובה חזרה מהמגיבה המקורית:“בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה. נותנים למישהי שהובילה חרם מאוד גדול בבית על דיירת והשפילה אנשים ורמסה אותם עד רמה של בכי להוביל תוכנית. בגלל שנותנים במה לבריונית כמוה. לא להתמם ולא להתייפייף. זה מתחיל מהבית.”

דיאן שוורץ חזרה לאח הגדול וחטפה:"בגלל אנשים כמו דיאן ילדה לקחה את חייה"
התגובות שחטפה דיאן בעמוד הרשמי של האח הגדול. צילום מסך: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דן
3 חודשים

ההפקה שנותנת לה הזדמנות היא בושה מתמודדים שהיו בתוכנית לא נתנו להם הזדמנות הפקה חלם

שטויות
3 חודשים

לא מגיע לה לקבל שום במה פרסומית או ציבורית!!!! בושה שזו מי שבחרו להיות האחות הדיגיטלית. איך היא יכולה לראיין מודחים כשבגלל ההתנהגות המזוויעה שלה היא עצמה לא עשתה ריאיון מודחת ?!

שירה
3 חודשים

אכן מוזר שנתנו לבלתי נסבלת דיאן תכנית. החא גם לא מתבטאת ורבלית כראוי )אלא רק בתנועות ידיים עצבניות(.