חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"לא סופרת אותך ממטר ילדה אהבלה!": הפיצוץ האדיר בין ניקול לסתיו!

“לא סופרת אותך ממטר ילדה אהבלה!”: הפיצוץ האדיר בין ניקול לסתיו!

השמועה אומרת...

עונת “האח הגדול” 2023… התחילה! אחרי הפיצוץ בין סתיו לגיא ושי, פיצוץ חדש מסעיר את הרשת והוא הרבה יותר ג’וסי הפעם, כמו שהצופים אוהבים.. והפעם בין סתיו לניקול.

שתפו

צופי ערוץ 26 לא היו צריכים לחכות יותר מדי העונה בשביל שהאקשן יתחיל, ונראה שסתיו לגמרי קוטפת את אור הזרקורים בכל הקשור לריבים בבית. והפעם, פיצוץ מול ניקול מספר שעות לפני תחילת השידור ביום חמישי האחרון.

 

סתיו יצאה בצעקות אדירות מחדר הארונות לכיוונה של ניקול שהתאפרה בסמוך אליו וטענה שניקול תופסת את כל הארונות לרבות הארון הנמוך:“בואי נראה אותך נוגעת לי! מה את צוחקת לי בפרצוף את בכלל רוצה לעצבן אותי? יאללה תעופי י’תינוקת בת 21”.

"לא סופרת אותך ממטר ילדה אהבלה!": הפיצוץ האדיר בין ניקול לסתיו!

ניקול התפוצצה מצחוק וירתה לכיוונה:“תגידו זה נורמלי? בת 23 את לא?” אתי באה להפריד כוחות וניקול אמרה שאין צורך להחזיק אותה:“נראה לך שאני יורדת לרמה הזאת?” לאחר מכן ניקול הסבירה לאברהם ושניר שניסתה לבוא איתה במשא ומתן על הארגון בחדר הארונות והסבירה לה בנימוס, אך זכתה למענה חסר סבלנות מצדה של סתיו.

 

בריב נוסף שהתרחש חצי שעה לאחר מכן סתיו שוב התפוצצה על ניקול:“את לא יכולה לשמוע אותי?” וטענה בפני הדיירים:“היא התחילה, היא השתלטה שם על כל הארון והיא לא נותנת לנמוכים מקום, כי היא גבוהה, כי היא דוגמנית, כי היא מושלמת, ולאחרים אין מקום בשבילה. נכון? גברת ניקול? ניקול ראידמן הייתה רוצה”.

"לא סופרת אותך ממטר ילדה אהבלה!": הפיצוץ האדיר בין ניקול לסתיו!
סתיו מתנפלת על ניקול ששומרת על קור רוח יחסי

ניקול עשתה תנועות מול המראה של *חסר לה בורג בראש* ולאחר מכן סתיו ירתה לכיוונה:“את התחלת להזכירך”. ניקול השיבה:“חיים שלי, את זבוב על הקיר” סתיו השיבה לה:“את מתוקה יתוש ברגל שלי נשמה. אני לא רואה אותך ולא סופרת אותך ממטר, ילדה בת 20, חיה בסרט לא ראתה כלום בחיים שלה לא יודעת מה זה להתחלק או שעושה בכוונה”.

 

ניקול התפוצצה:“וואי זה סותם את הפה הדבר הזה?” שי נכנסה לפריים ויעצה לניקול:“לא להתייחס! לא להתייחס!” צפו בריבים:

 

@__bigbrother02 #האחהגדול ♬ צליל מקורי – האח הגדול

@sdarot._.sdarot7 💥🧿 #ניקולבוטביניק #סתיוקצין #האחהגדול2023 #האחהגדול #רשת13 #פוריו ♬ צליל מקורי – sdarot._.sdarot7

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מממ
מממ
8 חודשים

סתיו כם גנחה את השם של הבחור של ניקול איכ 🤢

אורנה
אורנה
8 חודשים

ניקול מלכלכת עליה מלא מאחורי הגב, מנסה לגרום לספיר וגל להתרחק מסתיו. ובלי קשר, סתיו קצת צריכה להירגע יש לה בעיה קשה להסתדר עם אנשים. היא חייבת להבין שהיא לא גרה לבד

יעל
יעל
8 חודשים

ניקול שקרנית.דוחה.מעוררת גועל ורחמים.לא מפסיקה לרדת לחייה של סתיו. כל היום מטנפת עליה רעה .סתומה ורעה .להקיא ממנה