"אלון אני לא מכירה אותך, אבל אתה בן אדם מדהים": הסיפור המרגש של דייר האח הגדול!

“אלון אני לא מכירה אותך, אבל אתה בן אדם מדהים”: הסיפור המרגש של דייר האח הגדול!

השמועה אומרת...

אלון חובל נכנס לבית המפורסם רק ביום ראשון האחרון לאחר שנצח בדו קרב את בן סטרול וקיבל את רוב הצבעות הצופים, וכבר עכשיו נחשף ברשת סיפור הירואי במיוחד מצידו רגע לפני שנכנס לבית.

שתפו

מאז כניסתו של אלון חובל לבית “האח הגדול” בתחילת השבוע, הצופים עדיין לא הספיקו לטעום ממנו מספיק. וזאת בעקבות כניסתה הדרמטית של מאיה גרוסמן רגע אחרי שנכנס, שהצליחה לעלות על עצביה של לין לאחר שחשפה את מה שהיא חושבת עליה ועל הזוגיות עם רוי.

 

אלון קיבל את האוקיי של הצופים שבחרו בו להפוך לדייר קבוע לאחר שבילה מספר ימים בשלט החוצות, וגם קיבל את ברכתה של זוכת העונה הקודמת טליה עובדיה שכתבה בפוסט:“מדובר במלך. מחזיקה לו אצבעות.” ועכשיו נחשף עוד סיפור מדהים בכיכובו בזמן סבב הלחימה האחרון בדרום.

"אלון אני לא מכירה אותך, אבל אתה בן אדם מדהים": הסיפור המרגש של דייר האח הגדול!

כוכבת הטיקטוק ומאפרת הכלות ענבר אוחיון החליטה לשתף במקרה מלחיץ במיוחד שקרה לה לאחרונה בזמן השיגורים לאיזור אשדוד מעזה, וחשפה מעשה מאוד אבירי מצדו של אלון, אותו לא הכירה קודם לכן אך ראתה שהוא מועמד לכניסה לבית “האח הגדול”.

 

ענבר שיתפה:“במבצע האחרון של חץ ומגן עם אשדוד, היה שבוע כזה של טילים ולא יצאנו מהבית. ואורחת שהגיעה אלינו ביום שבת אמרה שיש הפסקת אש. ואני בתמימותי עשיתי סיבוב עם הילד בחוץ שיתרענן קצת. תפסה אותנו 2 אזעקות. מצאתי את עצמי שאני שוכבת על הילד ברחוב ופשוט מתפללת שלא יקרה כלום”.

"אלון אני לא מכירה אותך, אבל אתה בן אדם מדהים": הסיפור המרגש של דייר האח הגדול!
הסיפור על אלון בטיקטוק של ענבר אוחיון.

בהמשך סיפרה:“אחרי משהו כמו 20 דקות אני רואה בחור מגיע, קופץ מהחומה, אומר לנו שלום. מביא לנו בקבוק מים קרים של 2 ליטר, אומר לנו ‘קחי תשתי, אני גר פה בבניינים ממול, ראיתי אתכם מהחלון, ראיתי הכל. בואי אלינו עם הילד אמא שלי מחכה לך היא דואגת לך'”.

 

“הבן אדם חיכה איתי מעל חצי שעה שיבואו לאסוף אותי. הוא שומר שבת והוא עזר לי לבקש מאנשים שם שיחות שיבואו לקחת אותי. הוא ראה שאני קצת אאוט והוא פשוט צחק עם הבן שלי.. שאלתי איך קוראים לו, הוא אמר לי אלון.”

 

לבסוף סיכמה:“אלון אני לא מכירה אותך, מעבר לזה שיש לך פנים טובות אתה בן אדם מדהים והסרטון הזה נטו להרים לך כי מגיע לך.”

@inbarohayon_ סיפור על אלון מהאח הגדול 🙏🏻🦋 #האחהגדול2023 #האחהגדול2023🧿 ♬ צליל מקורי – ענבר אוחיון | טיפים באיפור

 

"אלון אני לא מכירה אותך, אבל אתה בן אדם מדהים": הסיפור המרגש של דייר האח הגדול!

Subscribe
Notify of
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אור
3 חודשים

רק הגיע וכל היום צועק ונדבר לחבורה הלא נכונה

ינון
3 חודשים

כול הכבוד והערכה אליך אלון.

יעל
3 חודשים

בבית הוא מתחנף לחבורה כדי להיות מקובל,לא מעניין כדייר וזה מבלי להמעיט במעשה הנפלא שעשה בזמן ההזעקות