חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אמא של עידן מורד בפוסט מרגש וכואב:"מקווה שהדבר הבזוי הזה יפסק"

אמא של עידן מורד בפוסט מרגש וכואב:”מקווה שהדבר הבזוי הזה יפסק”

השמועה אומרת...

ללא מעט צופים נשבר הלב בפרק האחרון של “האח הגדול” ששודר אמש ובו הדייר עידן מורד חשף את סיפור הילדות שלו ובו עבר בריונות בשל משקל גופו, אמו של עידן החליטה לצאת להגנתו בפוסט סוחט דמעות.

שתפו

הפיצוץ במטבח בפרק האחרון של “האח הגדול” בין עידן מורד לבין שי וגל נגמר אומנם בסולחה, אך בין לבין חשף עידן את עברו כילד שמן והמקום המאוד שחור שהיה בו לפני כ-10 שנים . עכשיו אמו החליטה לחשוף את דעתה באופן מפורש בפוסט מרגש במיוחד:

 

“היי לכולם אני אמא של עידן מורד דייר בבית האח הגדול השנה. אני בטוחה שרובכם צפיתם בתוכנית אתמול ולמי שלא אתן קצת רקע, עדיין לא הייתה משימת תקציב יש אוכל בשפע, לאורך כל היום באו אנשים וניסו לשים אותו במשבצת של זה ‘שגומר את כל האוכל’, של זה ‘בלי המודעות לעצמו’.”

אמא של עידן מורד בפוסט מרגש וכואב:"מקווה שהדבר הבזוי הזה יפסק"
עידן מורד לצד תמונת הילדות שלו שהעלתה אימו לרשת הפייסבוק

“השבוע הראשון של האח עדיין לא הייתה משימת תקציב מה שאומר שיש אוכל ולא חסר, ועדיין החליטו לעשות עליו יד אחת, זו לא הפעם ראשונה שהוא עובר את זה בחיים וזה משהו שבתור אמא אני נתקלת בסיפור מהמון חברות שיש להם מקרים דומים עם הילדים שלהן, אני יכולה להגיד לכם שאתם לא יודעים כמה היה חשוב לו וכמה הוא הוריד מהרגלי האכילה שלו חודש לפני שהוא נכנס לאח כי זה הדבר שהוא הכי פחד ממנו וגם אני, שיחזירו אותו למקומות שחורים בחיים שלו.”

 

“עידן היה ילד דיי מלא בצעירותו מה שתמיד גרם לו להיות מושא ללעג ולבריונות גם בגלל היותו שמנמן יפה ומחונן. אבל השנים שעברו לא יצרו שום שינוי בגישת האנשים אל מול כאבו האישי. לי כאמא היה מאוד קשה לראות את הוויכוח על האוכל במיוחד שזה סה’כ היום השלישי וקיים שפע בבית.”


אמא של עידן מורד בפוסט מרגש וכואב:"מקווה שהדבר הבזוי הזה יפסק"
עידן וענת מורד. צילום: פרטי

 

“תוך פחות משבוע המשחק עוד לא התחיל וכבר שמו אותו במשבצת הזו, יצאו עליו עשו עליו יד אחת ללא התחשבות אפילו לשנייה בצד השני, קראו לו בן אדם גדול אמרו לו שהוא טוחן כל היום, ומה שהכי כאב לי זה שהוא בסוף בא והתנצל על זה, אני רואה כל דקה כל שנייה בתוכנית הוא אוכל רגיל כמו כולם מן הסתם יש כאלה שאוכלים פחות וכאלה שאוכלים יותר, אך לעולם אל תתנו לבן אדם שלידכם להרגיש שונה ממכם, אחר ממכם.”

 

“שום תירוץ של הם תקועים בבית האח והם לא חושבים בהיגיון לא נראות לי לנכון, זה השבוע הראשון אין סיבה להתפוצץ על בן אדם בגלל אוכל. אני משתפת אתכם מעומק ליבי בכאב שלי שהלוואי והחרמות הללו יפסקו מכיוון שאני מרגישה גם אחרי במשימה אתמול שאף אחד לא בחר בו למלך הכיתה כי קיים חרם כלפיו ואין דבר שיותר קשה לי לראות מזה בתור אמא.”

אמא של עידן מורד בפוסט מרגש וכואב:"מקווה שהדבר הבזוי הזה יפסק"

“אני מקווה בשבילי בשביל חברות שלי ובשביל כל האמהות שעוברות את מה שאני עברתי לפני 10 שנים שהדבר הבזוי הזה יפסק אנחנו בשנת 2023 ועדיין מקטלגים אנשים, ואם עידן היה צריך לבכות מול כל עם ישראל ולנפץ לי את הלב בשביל שהדבר הזה יגמר אז אולי יצא מזה משהו טוב לפחות ככה אני מקווה. תודה רבה ענת מורד, עידן, אמא אוהבת אותךךך מלאאא.”

Subscribe
Notify of
guest
79 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
1 שנים

צודקת האמא,גל ובר שתי עלובות שהשתלטו על הבית כדי שאף דייר לא בחר בהן,המקרר מלא כל טוב בשבוע הראשון,והן הירשו לעצמן ברוב חוצפתן להעיר לו על האוכל.לא בובלת אותן ואת הכוחניות שלהן.

בר
בר
1 שנים

צודק 100%. שי וגל ביריוניות מגעילות !!!!!

יעל
יעל
1 שנים

גל שי ובן נבלות.התנפלו עליו ללא סיבה.אני דור שני לניצולי שואה. יש לכם שפע של אוכל גל הנבלה אמרה לעידן .גם אם יש הרבה אוכל אל תאכל הרבה.סתומה .נבלה .מעוררים גועל בחילה ורחמים.סתיו זהב לידם.היא תעשה לכל הנבלות שם בית ספר .היחידה שלא מלקקת ולא מתחנפת.גיא עוד טיפוס שמעורר גועל בחילה ורחמים.