מה גרם לגולשים לצאת בזעם על דייר האח הגדול:"תתבייש לך, חוצפן ומנוול"

מה גרם לגולשים לצאת בזעם על דייר האח הגדול:”תתבייש לך, חוצפן ומנוול”

השמועה אומרת...

בית “האח הגדול” ידוע ככור היתוך המורכב מאנשים מרקעים תרבותיים, חברתיים ודתיים שונים. הבוקר נצפה אחד הדיירים כשהוא בולס להנאתו פריכית עם גבינה לבנה ופסטרמה ונראה שחלק מהצופים לא עברו על כך בשתיקה.

שתפו

אם חשבתם שיענקי נמנע מאתגרים שמגיעים בעיקר מחושפניות יתרה של הצד הנשי בבית כפי שקרה כשנשאל בנוגע למיקום ספר התנ”ך ע”י סתיו בזמן שהיא לבושה בבגד ים קטנטן אז כנראה שישנו עוד אתגר משמעותי שנגלה היום לעיני הצופים.

 

זמן מה לאחר שהדיירים התעוררו לבוקר התשיעי בבית “האח הגדול”, חלק מהדיירים עמדו בתור להנחת התפילים וחלק אחר נשנש ארוחות במטבח ממול. אחד מהם היה רוי רייניש שהכין לעצמו פריכיות מרוחות בקרם גבינה ופסטרמה מעל.

מה גרם לגולשים לצאת בזעם על דייר האח הגדול:"תתבייש לך, חוצפן ומנוול"
רוי רייניש וארוחת הבוקר שעוררה את זעם הגולשים

חלק מהצופים הוכו תדהמה בעקבות עירוב הבשר והחלב על גבי הכלים שמשרתים את רוב הבית שהרי ידוע כי מבין הדיירים ישנם גם שומרי כשרות, אחרים התרעמו על המסר או הניסיון לתפוס תשומת לב לדברם עם האקט הפרובוקטיבי לכאורה.

 

התיעוד של רוי אוכל את סנדוויץ הגבינה והפסטרמה עלה לקבוצת “האח הגדול” בפייסבוק ולצידו כיתוב חריף של כותב הפוסט בנושא:“רוי תתבייש לך! לאכול נקניק עם גבינה ולהשתמש בסכו’ם ובצלחת של כל הבית, בושה! ובשיא החוצפה יושב ליד בן שמתפלל ועונה אמן אבוי לנו … לאן הגענו”.

מה גרם לגולשים לצאת בזעם על דייר האח הגדול:"תתבייש לך, חוצפן ומנוול"
פריכית עם גבינה לבנה ונקניק, לחלק מהגולשים הייתה בעיה עם המראות

גולשת אחרת השיבה לפוסט וכתבה:“ראיתי את זה בבוקר וחשבתי שאני הוזה.. איכס חוסר התחשבות גם ביענקי”.  גולשת אחרת תקפה בחריפות:“טיפש וחסר התחשבות. הסביבה לא מעניינת אותו.
חוצפן ומנוול”.

 

מנגד היו גם תגובות שיצאו להגנתו, אחת המגיבות כתבה:“לא הבנתי את ההגזמה שלך סליחה הוא רצח מישהו?”. אחרת השיבה:מי שלא רוצה לראות אז יש מכשיר שקוראים לו שלט שמשתמשים בו כדי להחליף ערוצים או לכבות את הטלוויזיה, אף אחד לא מכריח אף אחד לראות כלום.”

מה גרם לגולשים לצאת בזעם על דייר האח הגדול:"תתבייש לך, חוצפן ומנוול"
יענקי בשולחן האוכל בבית האח הגדול
@shmua.comלגיטימי? רוי אוכל פריכית עם גבינה ופסטרמה בבית האח הגדול #האחהגדול 

Subscribe
Notify of
170 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
3 חודשים

להעיף ומהר את מאיה היהירה.השחצנות והיוהרה שבה הם איכס אחד גדול!! יובל הרבה יותר איכותית !

אלון
3 חודשים

לא יפה צריך לכבד את הדיירים ששומרים כשרות.

יעל
3 חודשים

רוי חסר עמוד שדרה.שקרן.פאתטי.בקיצור בחור טיפש.