אברהם מתפוצץ על מאיה בבית האח הגדול:"מי היא בכלל? סאמ אמק!"

אברהם מתפוצץ על מאיה בבית האח הגדול:”מי היא בכלל? סאמ אמק!”

השמועה אומרת...

אחרי ישיבת תקציב ראשונה בבית “האח הגדול” שעברה יחסית בשלום, הדיירים קיבלו את הקניות והמצרכים היום בבוקר, אך אז התרחש לו תאקל בטורים גבוהים בין מאיה לאברהם.

שתפו

רק אתמול נפתחה ההצבעה להדחה הראשונה של העונה לאחר שהדיירת הכי טרייה בבית, מאיה גרוסמן בחרה ביובל לוי לעמוד מולה לדו קרב על על ההישארות בבית המפורסם. וכבר נראה שמאיה השתלבה באחד הפיצוצים שתפסו המצלמות בבוקר שאחרי.

 

אברהם נכנס למטבח בבוקר וקלט שהאח הגדול טפטף מספר מוצרים ראשונים מרשימת הקניות של הדיירים, אך הקפה לא היה חלק מהם. לאחר מכן כשכל הקניות הגיעו הוא זינק לעבר הסיגריות והקפה השחור והלך להכין לעצמו כוס.

אברהם מתפוצץ על מאיה בבית האח הגדול:"מי היא בכלל? סאמ אמק!"

מאיה שכנראה פחות התחברה לחוסר הסדר שנוצר מההתנפלות רצתה לבדוק כמה חבילות קפה הגיעו ושאלה היכן החבילה של אברהם. אברהם התעצבן ואמר לה:“לא לקחתי, אז פעם שלישית לא לקחתי, היא הופכת אותי לגנב! לקחת מה לקחת? מה יש לי לקחת?”

 

מאיה התעצבנה ויצאה על אברהם:“תרגע, מי הופך אותה לגנב אברהם לא עלי! שקט לא באוזן שלי בבקשה” לאחר מכן יצאה לחצר. אברהם המשיך להתלהט והתפוצץ:“יאללה להתראות! תני לי לשתות את הקפה ולעשן את הסיגריה לא לפנות אלי סאמ אמק! חושבים יש לי עצבים.”

אברהם מתפוצץ על מאיה בבית האח הגדול:"מי היא בכלל? סאמ אמק!"

לאחר מכן המשיך:“לבוא אלי, לשאול מה יש לי בכיס. בואי תעשי עלי חיפוש? מי היא בכלל!” סתיו הגיע לאברהם וטענה בפניו:“אברהם אל תיתן לה את הבמה, היא רוצה לעשות אקשן שישאירו אותה, אוויר! אוויר! היא רוצה לעשות אש כדי שישאירו אותה, את תתן לה את זה!”

 

@shmua.com

אברהם נגד מאיה – הפיצוץ בבית האח הגדול! #האחהגד

Subscribe
Notify of
27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שי
3 חודשים

תצביעו ליובל כדי שמאיה תעוף.היא בלורה מתנשאת התחברה לקבוצת הגועל בבית.יש לנו הרבה ממאיה בבית.

אלון
3 חודשים

אישה רעה ומיתנשאת.הביתה היום ומהר,אודרוב

נעמה
3 חודשים

להצביע ליובל,והאנטיפטית תלך הביתה!