חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ניקול בעימות עם עידן:"נשמע כאילו אתה מחבק את גיא ואומר לו תרביץ לי"

ניקול בעימות עם עידן:”נשמע כאילו אתה מחבק את גיא ואומר לו תרביץ לי”

השמועה אומרת...

צופים רבים בערוץ 26 היו המומים ומזועזעים מעוד מקרה בו חלק מדיירי “האח הגדול” שוב החליטו להיכנס לצלחת של עידן מורד, אחרים טענו שהוא עובר בריונות ואף מקבל אותה באהבה. מוצדק או לא? תחליטו אתם.

שתפו

בזמן שלא מעט מדיירי “האח הגדול” הצליחו לספק לעצמם את הצרכים בישיבת התקציב, בין אם זה סיגריות, חזה עוף או קופסת שוקולד וקרקרים(במקרה של סתיו). נראה שחלק מעיניהם של הדיירים נישאות דווקא כשעידן מחליט לגעת במוצרים שהוזמנו באופן ספציפי לדיירים אחרים.

 

גיא ישב עם עידן לשיחה בשולחן האוכל לצד דיירים נוספים והעלה בפני עידן מקרים בהם נגע להם במוצרי מזון שהזמינו לעצמם. עידן ניסה להסביר לו את מנקודת המבט הכלכלית בבית למה זה לגיטימי אך נבלם ע”י גיא שנזף בו:

ניקול בעימות עם עידן:"נשמע כאילו אתה מחבק את גיא ואומר לו תרביץ לי"

“לא מדבר כלכלית, אני מדבר בפן שאתה כל הזמן צורך. אתה לא מבין? תפסיק לגעת בדברים שלא שלך! תפסיק לגעת בדברים שלא שלך!! תפסיק!” עידן נעצר ואמר:“אין לי מה להגיד… אני לא מסכים עם זה וזה בסדר”. גיא השיב:“ברור שאין לך מה להגיד”.

 

לין התערבה בשיחה ואמרה לו:“די, זה לא נעים!” וגיא התפוצץ עליה:“למה כולם פה אומרים לי די כאילו אני מקלל ומשפיל אותו? מה די על מה די? מנסים להוציא אותי רע”. לין השיבה:“כי הכל פה של כולם”.

 

עידן יצא להגנת גיא:”לין, הוא מדבר איתי ומציג לי את הפרספקטיבה שלו”.גיא יצאה בסערה מהדיון בשולחן וזרק בין היתר:“יאללה תשחררו אותי, אתה רוצה שוקולד? קח ת’שוקולד תפוס אותה מהגרון, עזוב אותי! מה אתה אחי הקטן שאני מנסה ללמד אותך את החיים ואז אני אוכל פה גם לקרדות של ‘דיי’?”

ניקול בעימות עם עידן:"נשמע כאילו אתה מחבק את גיא ואומר לו תרביץ לי"

לין צחקקה מהנאום של גיא ואז גיא עקץ אותה:“המצלמה עלייך?? דיי! זה טוב לפרומו בשביל להראות שאת אנושית”. עידן המשיך:“אני לא מצטייר כשום מסכן”. ניקול השיבה:“כן, אתה כן”. לאחר מכן אלון הצטרף לדיון ועורר סערה מול ניקול ולין.

 

לבסוף ניקול הטיחה בפני עידן:“לנו לא נעים לשמוע סך הכל מהצד את הדברים האלה. זה היה נשמע מהצד כאילו אתה מחבק אותו ואומר:’תרביץ לי אחי, כן תרביץ לי’. עידן:“לא! אתם רואים את זה ככה”. ניקול המשיכה:“נכון אז בגלל זה אנחנו אומרות. זה לא נעים לנו מהצד, זה מרגיש כמו השפלה מהצד! נמאס לי לקום מהשולחן כי לא נעים לי.”

ניקול בעימות עם עידן:"נשמע כאילו אתה מחבק את גיא ואומר לו תרביץ לי"

 

@shmua.comשמישהו יזכיר להם להזמין לקרדות בישיבת התקציב הבאה 😅 #האחהגדול 

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ללל
ללל
10 חודשים

מסכן עידן, הוא כל כך נחמד ואנשים מנצלים את זה והם מנסים להראות אותו כמשהו רע ואחר ממה שהוא מול המצלמות בבית האח הגדול. הוא הכי סובל שם, בא לי שהוא ינצח

ללל
ללל
10 חודשים

ואגב הכותרת מזעזעת. מה זאת אומרת אתם תכליתו אם הביריונות מוצדקת? שום ביריונות לא מוצדקת.

רותם
רותם
10 חודשים

בריונות פנים רבות לה. הפעם הם מתבריינים על עידן וסופרים לו כל ביס. מגעילים