המודח הבא של הישרדות VIP: האם זהות השורד כבר נחשפה?

השמועה אומרת...

נראה שברשת 13 שמחים על כך שעונת “הישרדות VIP” הנוכחית הגיעה למטרתה והצליחה לעקוף אמש בדו קרב על הרייטינג את התוכנית “הזמר במסכה” אך עכשיו נחשף כי זהות המודח הערב כנראה כבר ידועה מראש והיה גם רמז בפרומו.

שתפו

אחרי ששני השבטים נרקמו לשבט האדומים שניצחו במשימה וחסינים מהדחה: אפולקי שכולל את המנהיג דודו אוואט, מעיין אשכנזי, אוהד בוזגלו, גדי פניבילוב, אלה אייבינדר, ג’קי אזולאי, יהונתן בשן, קובי מאור, שירה פרבר והשורד במסיכה: זהר שטראוס. מהשבט המפסיד: השחור שכולל את מייקל לואיס, הנרי דוד, דנדן בולוטין, ליזה ביך, אודליה סויסה, ורד בוסקילה, יובל שם טוב, ליה גיל ופאני בר מוחא יודח הערב שורד אחד.

 

על פי הפרומואים נראה כי השבט האדום מעוניינים להדיח שורד חזק וסימנו את מייקל לואיס בתור המודח הראשון לעונה, אך לשמועה נמסר כי על הסט קרו מאורעות שדרשו את התערבות פסיכולוג ההפקה ואחד המתמודדים צפוי להיות המודח הערב לאחר שבילה פרק זמן מצומצם ביותר על האי בפיליפיניים.

את שיא הרייטינג הטלוויזיוני תפס הרגע בו יובל המבולבל(יובל שם טוב”) נלחם ראש באש מול פאני בר מוחא בקרב על הקבלה לאחד השבטים וזכה ללא פחות מ-23.6% רייטינג, הישג מאוד מרשים לזכיינית.

 

בפרומו היה נראה כי השחקן ומשתתף העונה ב”הישרדות VIP”, הנרי דוד פותח את נושא “השד העדתי” בכמה רמות מעל שאר המתמודדים(כסוג של נאום פרידה?) ועל פי השמועות ברשת ככל הנראה סומן להיות המודח ע”י רוב השורדים ואף ייתכן שהייתה התערבות בנושא בעקבות אירועים פנימיים שהיו קשורים אליו כבר על ההתחלה.

השבט האדום יחליט להדיח את הנרי או שהדחתו כבר נקבעה בעקבות אירועים פנימיים?

לא בטוח האם הנושא העדתי הוא זה שחרץ את גורלו או אותם אירועים פנימיים, אך ככל הנראה יהיה זה הנרי שיעזוב את האי מסיבות אלו או אחרות בתור המודח הראשון של הריאלטי.

Subscribe
Notify of
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זהבה
1 שנים

בושה שנותנים לאחד כזה במה
גם כשחקן צריך להוקיע אותו

עומר
1 שנים

נראה שהוא סובל מאיזו הפרעה נפשית קשה.

גילי
1 שנים

הגיוני שכך היה