לא רק הנרי דוד: לא תאמינו מה התגובות שקיבלה אודליה סויסה על גזענות!

השמועה אומרת...

הסערה סביב הפרק הקשה של “הישרדות VIP” אמש מסרבת לדעוך, היה נראה במהלך מועצת השבט האחרונה שגזענות בשנת 2021 לגמרי חיה ובועטת בשלל תגובות מפי השורדים שהשאירו אפילו אותנו המומים. אך נראה שמי שספגה את האש מלבד הנרי דוד הייתה יוצאת “האח הגדול” אודליה סויסה.

שתפו

אחרי שחשפנו לכם כאן באתר שמועה לראשונה לפני כולם שהנרי דוד הולך להיות המודח הראשון של העונה, נראה שלאור הדברים שנאמרו אמש רגע לפני שהודח במועצת שורדי ה-VIP – הרשת סוערת. בדיון שהתחיל מכיוונם ג’קי אזולאי ששאלה לגבי עדותן של בנות השבט ואוהד בוזגלו שדיבר על 4 רוסיות ו-4 מרוקאיות והמשיך בכך שמייקל לואיס טען:“יהודים הכי גזענים שיש” וקובי מאור שאמר:“עם ישראל זה העם הכי גזען בעולם” הגיע לאחר מכן רגע השיא.

 

אז הגיע תורו של הנרי שטען בין היתר ש:“אני באופן טבעי ראשוני, קודם כל יש לי דחייה מבן אדם שהוא לא דומה לי, שהוא מעדה מזרחית יותר ממני. אני כאילו מודה מזה יש לי דחייה.. יש לי בהה.” והוסיף:“אני גזען אחושילינג” וגרם להלם השורדים במהלך המועצה והצופים בבית. אך נראה שגם דבריה של אודליה סויסה הפכו לדיבור הקשה ברשתות החברתיות.

ליה טענה במועצה שאודליה אמרה:”רוסים הם אנשים קרים, האוכל הרוסי הוא אוכל מגעיל” ואז אודליה תיקנה אותה ואמרה:“אמרתי שהאוכל של האשכנזים הוא תפל אין בו טעם, הוא לא טעים ולא אמרתי רוסים, אמרתי אשכנזים!” בהמשך אודליה הוסיפה:“האוכל שלכם לא טעים, מה לעשות? הוא תפל בלי טיפת צבע. ולרוב אתם בלי שמחת חיים.”

 

הדברים של אודליה גרמו ללא מעט תגובות קשות ברשת, בעמוד הרשמי של הישרדות עלה סרטון של הנרי דוד ובו הוא מסביר את הגרסה שלו לאחר הפרק הקשוח אמש ובתגובות היה נראה שלא מעט גולשים דורשים דווקא תגובה מאודליה:“מחכה לתגובה של אודליה על דברים הגזעניים שאמרה. או שזה בסדר מבחינתכם? 🤔” כתבה אחת הגולשות.

גולשת נוספת כתבה:“אודליה גם הייתה מזעזעת בדברים שהיא אמרה אבל כולם מתעלמים מזה איכשהו….”. גם בפוסט של אודליה סויסה באינסטגרם בו נתנה חיזוק לחברתה פאני, כתבה לה אחת העוקבות:“פישלתם בענק הגזענות עלתה על כל דימיון סורי” ואודליה הגיבה לאותה כותבת:“צודקת עצוב ממש”. לא נמסרה תגובה נוספת מאודליה בנושא נכון לרגעי כתיבת הכתבה.

 

בתוכנית הצינור הגיב הנרי לסוגיית הגזענות שעלתה מהפרק אמש ואמר:“אני לא דיברתי על הרתיעה שלי מעדות המזרח. אני דווקא דיברתי על הרתיעה שאני חוויתי. שאני כבחור שנראה אחרת וצבע עור שונה קצת מגיעה לארץ ומקבל יחס של אפרו-אמריקני בארצות הברית ב-1950”. 

הישרדות זכתה אמש ל14.6% רייטינג בלבד לעומת 20.7% של הזמר במסיכה. האם אנחנו לקראת תפנית מגמתית ברייטינג? נצטרך לחכות ולראות.

19 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קלייר
1 שנים

אכן דבריה של אודליה היו גזעניים אבל לצערי אף אחד לא מגיב כאילו לעליב אשכנזים זה לגיטימי

חנה
1 שנים

אודליה סלסלה בעדה האשכנזית גם בתוכנית האירוח (בישול) והיא עשתה בדיוק את אותו הדבר בבית האח הגדול.
היא מתנשאת בצורה מאוד לא נעימה.

שיר
1 שנים

הנרי מאד פגע ואודיה וכולם טוב שהסבירו לו כמה הוא טועה וטוב מאד שעף