"זה היה כזה גרוע?" איך הגיב בן זוגה של ג'קי אזולאי לתקרית הברזנט בהישרדות!

"זה היה כזה גרוע?" איך הגיב בן זוגה של ג'קי אזולאי לתקרית "אמא זבל" בהישרדות!

השמועה אומרת...

שוב סערה בעקבות דברים שנאמרו במסגרת תוכנית הריאלטי "הישרדות VIP" והפעם? תורה של השפית ג'קי אזולאי להיות על המוקד, ולא מדובר בעוד גל ביקורות שליליות אלה לינץ' של ממש אותו היא עוברת ע"י הטוקבקיסטים ברשתות החברתיות בעקבות דברים קשים שהטיחה בשורדת ליה גיל.

שתפו

אחרי מספר תקריות שגרמו לרשת לגעוש בתוכנית "הישרדות VIP" שהמוכרת ביותר, האמירות כנגד העדה המזרחית של השורד הנרי דוד במעוצת השבט הראשונה שהביאה בין היתר להדחתו וגרמו לזעם רב ברשת.

 

אך עכשיו נראה שאותו מקרה כבר התנדף לו ברוח מכיוון שמקרה חדש נכנס לתמונה והפנה את כל האש לכיוון השורדת ג'קי אזולאי שהחליטה לצאת בהערות מעליבות במיוחד כנגד השורדת ליה גיל בעקבות משימה בה לקחה את הברזנט מהשבט שלה:"הילדים שלה יתגאו בה שהיא לקחה? וואי וואי אם הילדים שלי היו רואים את זה היו אומרים לי 'אמא את זבל!'" היה משפט המחץ של ג'קי

 

לאחר שליה לקחה את הברזנט והתקדמה לכיוון השבט שלה ג'קי לא נרגעה ויצאה בזעקות לכיוונה של ליה שעזבה בדמעות והמשיכה להטיח בה:"הילדים שלך לא יהיו גאים בך. במה הם יתגאו? באמא גנבת?" מי שיצאה להגנת ליה היה שורד בן השבט של ג'קי, גדי פניבילוב שהתפוצץ על ג'קי ויצא להגנת ליה:"גברת ג'קי שחושבת שכל העולם מגיע לה והצדקנית הזאת, והגאוותנית הזאת. מי היא בכלל?? זה אגו שאני בז לו"

"זה היה כזה גרוע?" איך הגיב בן זוגה של ג'קי אזולאי לתקרית הברזנט בהישרדות!
דניאל בוסי נותן חיזוק לג'קי אזולאי בראיון בסטורי של הצינור

דניאל בוסי, בן זוגה של ג'קי אזולאי שצפה בפרק אמש וליווה את בת זוגתו לראיון בתוכנית "הצינור" ברשת 13 בו בין היתר התנצלה על הדברים שאמרה בפרק. נשאל על ידי ג'קי:"זה היה כזה גרוע?" ולמרות שהיה נראה תחילה כי הוא לא בטוח איך להגיב לשאלה, דניאל ענה בשלילה – "לא, לא גרוע" ונתן חיזוק לבת זוגתו הנמצאת תחת אש ברשתות החברתיות.

 

בראיון עצמו בתוכנית "הצינור" ג'קי אומנם התנצלה על הדברים שקרו באותו הפרק אך העמידה את הדברים על דיוקם:"לא אמרתי שהילדים שלה מתביישים, כל הזמן דיברתי עלי ועל הילדים שלי, שהילדים שלי לא היו גאים בי" והוסיפה:"ליה חזרה לשבט ואמרה שאמרתי 'אמא זבל' ומסתבר שלא. כי אני אמרתי על עצמי שאם אני הייתי עושה דבר כזה אז הילדים שלי היו אומרים לי 'אמא זבל'"

"זה היה כזה גרוע?" איך הגיב בן זוגה של ג'קי אזולאי לתקרית הברזנט בהישרדות!
ג'קי אזולאי והמשפט שחולל סערה

צפו בחלק מהראיון וההתנצלות של ג'קי וספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים!

119 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ריקי
1 שנים

תפסיקו לתת לגקי במה ……אישה פחחחחחח

רחלי
1 שנים

די כבר עם הגמדה חסרת הרסן והפה הגדול
שביישה את בעלה הנהדר בפרהסיה.

דנית
1 שנים

גברת גקי רק להגיד שהילדים שלך היו אומרים לך שאת אמא זבל עם היית עושה מה שליה עשתה אז זה אומר איזה חינוך קיבלו בושה לילדים שלך שככה את חושבת שהם היו אומרים לך ואה אני מזרחית בדיוק כמוך וזה לא היה קורה לי בושה