"רעדו להם הידיים" לא תאמינו איך הגיבו הילדים של ליה גיל לעימות עם ג'קי אזולאי בהישרדות!

“רעדו להם הידיים” לא תאמינו איך הגיבו הילדים של ליה גיל לעימות עם ג’קי אזולאי בהישרדות!

השמועה אומרת...

עוד פרק קשה לעיכול עבר על צופי “הישרדות VIP” אמש, והפעם: היו אלה ליה וגדי ובעמדת ההתקפה וג’קי אזולאי בעמדת ההגנה מול שני השבטים כאשר בפניה מוטחות האשמות קשות על כך שערבה את ילדיה של ליה בתקרית הברזנט, הם כמובן צפו במה שקרה באי מהבית והשורדת החליטה לשתף את תגובתם הלא פשוטה ברשתות החברתיות.

שתפו

תקרית הברזנט באיי הפיליפינים של “הישרדות VIP” מסרבת לדעוך ונראה שגם אתמול ראינו את ליה גיל וג’קי אזולאי בסבב נוסף ולא פשוט כלל. ליה טענה שג’קי דואגת ורואה רק את עצמה ולא את טובת כלל השבט וטענה שפגעה בילדיה באופן אישי ואילו ג’קי טענה שליה לקחה את הברזנט בלי רגשות אשם:“במקום להגיד אני לוקחת אותו בלב כבד, לקחת אותו ברוע לב”.

 

אך בסופו של דבר מי שהיו הכי המומים ממה שקרה על האי באותם הרגעים לא היו ליה שהושפלה לטענתה ע”י ג’קי או ג’קי שהרגישה רגשות אשם כבדות על כך שהכניסה את ילדיה של ליה למשוואה גם לאחר שהתנצלה אלא ילדיה של ליה אותם תיעדה אמם בזמן הצפייה בפרק כאשר הם צמודים מאוד לאמם לנוכח הדברים הקשים שנאמרו שם.

"רעדו להם הידיים" לא תאמינו איך הגיבו הילדים של ליה גיל לעימות עם ג'קי אזולאי בהישרדות!
רוצים מאוד לפגוש את גדי לאחר שגונן על אמם בהישרדות

בתיעוד הלא פשוט מסלון ביתה של ליה בזמן הצפייה באחד הפרקים האחרונים עם הילדים היא הוסיפה את הכיתוב:“ביקשתם לשתף איך הילדים שלי הגיבו על הפרק עם הברזנט… בדיוק כמוני באיפוק בלי להגיד אף מילה רעה על אף אחד… רק קצת רעדו להם הידיים והם ביקשו לפגוש את גדי המתוק”

 

עוד הוסיף תומר, בנה של ליה את החוויה האישית שלו מהצפייה בפרק וגם את ההערכה שלו לגדי שהגן על אמא:“היה לי פרק מאוד מאוד מאוד קשה, היה לי מאוד קשה לראות ככה את אמא. אבל אני חייב להגיד לגדי המון המון תודה. ממש רגשת אותי. היה לך המון המון אומץ, באמת משהו שהוא לא מובן מאליו. הבן אדם מכל השבט שם עם הלב הכי גדול שיש, אני ממש מעריך אותך על המעשה הזה.”

 

גם בנה לירן החליט להקדיש לגדי את השיר “אני ואתה” והצליח לרגש את העוקבים בצורה בלתי רגילה. צפו בתיעודים:

Subscribe
Notify of
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
1 שנים

גדי נשמה טהורה, לב ענק!! טליה אישה מדהימה כל הכבוד לה שלא ירדה נמוך…
בהצלחה לכם!
לא משנה שלא ניצחתם בהישרדות, ניצחתם בהיותכם בני אדם טובים וישרים.

ישראלית
1 שנים

הפסנתרן–גאון
הבן הגדול—מקסים
וילדים כאלה — מבית טוב
יש עתיד שאכן תצליחו לשנות את העולם הזה לטוב יותר👍👍👍
האמא ליה, את יכולה להיות גאה, ללכת בראש מורם יש לך על מה👍🥰🥰

מזל
1 שנים

חמודים