חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“צר לי עלייך”: פאני בר מוחא מגיבה לפוסט הקשה שפתחה עדי בוזגלו!

השמועה אומרת...

חזית בוזגלואית סוערת במיוחד נפתחה היום בין עדי בוזגלו, אשתו של זוכה הישרדות לשעבר אסי בוזגלו. לבין גרושתו של אחיו אוהד שמככבת בימים אלו ב”הישרדות VIP”, פאני בר מוחא. עדי נפגעה בעקבות הדברים שנאמרו ע”י פאני בפרק ויצאה בפוסט קשה כואב שהוביל לפתיחת חזית עם פאני. והיא לא נשארה חייבת.

שתפו

למי שפספס את מועצת השבט הטעונה בפרק ההדחה של “הישרדות VIP” אתמול בערב שבסופו הודחה פאני בוזגלו מהשבט. קרה בו מקרה שהצליח לעצבן לא מעט אנשים בעקבות משפט מעליב שנאמר ע”י פאני בר מוחא לכיוונה של השורדת ורד בוסקילה.

במהלך דיון על מי יותר חיונית לשבט שלפה פאני לכיוונה של ורד:“אני קטנה ממך במשקל ואת עם עודף משקל? לא רק שאני אבין מה הקטגוריות למי שיותר מועיל”. המשפט הכה גלים ברשתות החברתיות למרות שמיד לאחר הפרק התנצלה פאני בפוסט ההדחה שלה:“אני אפתח בזה שאני לוקחת אחריות על המילים הקשות שנאמרו ורוצה להתנצל בפני ורד והצופים”.

"צר לי עלייך": פאני בר מוחא מגיבה לפוסט הקשה שפתחה עדי בוזגלו!
פאני בוזגלו והמשפט שהטיחה בורד בוסקילה במועצת השבט.

מי שהחליטה לפרוק את מכאובי ליבה בהקשר למה שקרה בין פאני לורד בפרק ולאותה הערה על המשקל הייתה עדי בוזגלו שיצאה בפוסט שאומנם לא הזכיר את פאני אך נראה שפאני בהחלט הבינה מה נכתב בין השורות.

 

“הבוקר קמתי עם מועקה שמלווה אותי,ותאמינו לי חשבתי הרבה לפני שהחלטתי לכתוב… על הסצנה שהיתה אתמול בהישרדות שבה השיח על המשקל של אחת המתמודדות נעשה בצורה משפילה וכואבת, הרגשתי כאילו אני יושבת שם וסכין ננעץ בליבי .” כתבה עדי ובין היתר הוסיפה:“אסור לנו לתת יד לרוע ולחוסר פירגון . אני רואה את זה גם אצל מבוגרים בטוקבקים ברשת, אז אם ההורים מרשים לעצמם,מה הפלא שילדים מתנהגים בצורה כזו אחד כלפי השני!!??? קשה לי לעמוד מנגד ולראות את הרוע וההשתלחות ברשתות החברתיות.”

"צר לי עלייך": פאני בר מוחא מגיבה לפוסט הקשה שפתחה עדי בוזגלו!
עדי בוזגלו והתמונה שהעלתה לצד פוסט הביקורת שלה לדברים שנאמרו בהישרדות ע”י פאני

למען הסר הספק וכנראה מחמת כמות ההודעות שקיבלה עדי לאחר שכתבה את הפוסט ובו עלו לא מעט תגובות המיחסות לו פתיחת חזית עם פאני, העלתה עדי סטורי נוסף וכתבה:“חייבת לציין שהפוסט שהעלתי, החזיר אותי אחורה בתחושה… לא היתה לי שום כוונה לצאת נגד פאני, אלא לשים את הרגש שלי לפניכם. לא היתה כוונה לצאת נגד פאני במיוחד, שראיתי שהיא התנצלה על הדברים התנצלות כנה ואמיתית…”

"צר לי עלייך": פאני בר מוחא מגיבה לפוסט הקשה שפתחה עדי בוזגלו!
עדי בוזגלו והסטורי שהגיע לאחר הפוסט שלה. “לא היתה לי שום כוונה לצאת נגד פאני”. פאני לא ממש קנתה את זה כנראה.

אל למרות הסטורי הזה היה נראה שפאני לא ממש “קנתה” את אותו הסבר של עדי והחליטה לשתף את תגובתו של חברה, שדרן הרדיו דניאל ציוני שיצא בביקורת קשה נגד עדי:“עדי היקרה, אותי לימדו שכביסה מלוכלכת מכבסים בבית ולא בחוץ. בתור מחזיקת הטייטל ‘גיסתה של’ יכולת לדבר ולהשמיע את קולך באוזנה של פאני ולא לשפוך את דם ליבך עאלק מול התקשורת והעולם.”

 

עוד הוסיף דניאל בתגובה שפאני החליטה לשתף:“לנסות להוציא את פאני בתור אחת שמפלה כבדי משקל זה עיוות המציאות ומי כמוך יודעת שמדובר בלהט הרגע והוצאת דבר מהקשרו. צר לי עלייך – מה עם כל המלבין פני חברו ברבים? המירוץ לכותרת התורנית שלך מובן אבל פה חטאת למטרה ובגדול. דרך ארץ קדמה לתורה מאמי ובטח לאג’נדה.”

"צר לי עלייך": פאני בר מוחא מגיבה לפוסט הקשה שפתחה עדי בוזגלו!
פאני בוזגלו אומנם לא כתבה אך שיתפה את הסטורי הזה של דניאל ציוני.

שאלנו את פאני האם התגובה של דניאל ציוני תואמת לתגובה הרשמית שלה לעדי וזאת הייתה תשובתה לשמועה:“מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים”. לגמרי וואו.

Subscribe
Notify of
guest
89 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עפרה
עפרה
2 שנים

פאני התכוונה במלא הרצינות למה שאמרה וההתקפה של דניאל על עדי על שהיתה זו ששפתחה את הנושא, לא הועילה לפאני כי המילים שהוא ירד על עדי מתאימות להיאמר לפאני.לא להלבין פני וכ’ו.
אז לפני שמוכיחים את האחר ,מוכיחים את זה שבגינו כל המהומה.🙏

חן
חן
2 שנים

עדי צודקת!!! פאני אמרה את זה בכוונה תחילה ועוד הדגישה להגיד שהיא לא מצטערת.. זה מאוד מגעיל!!! וגם לעדי היא אמרה את זה כמה פעמים. אין צורך שחברים של פאני יתערבו, זה בניהן!

לי
לי
2 שנים

חברה תרגעו עם התגובות ועם היד על המקלדת אנשים הפכו להיות מכוערים מתנגחים אחד בשני מעליבים תצאו המחשבים תעשו משהו טוב עם החיים שלכם במקום לשבת מול מחשב ולקלל ולדבר לא יפה תמצאו לכם חיים היד קלה על המקלדת בטוחה שלא הייתם רוצים שיגיבו כך לאחד מבני המשפחה שלכם אז קצת פורפוציות