הפתיעה גם אותנו: מעיין אשכנזי מעבירה מסר לאקס אביחי אוחנה!

הפתיעה גם אותנו: מעיין אשכנזי מעבירה מסר לאקס אביחי אוחנה!

השמועה אומרת...

כוכבת "הישרדות VIP" מעיין אשכנזי החליטה לשתף את עוקביה במה שהולך להתרחש בערב בפרק של הריאלטי בה השתתפה. ונראה שבעקבות מקרה על האי עם אחד המתמודדים, כל הכביסה המלוכלכלת יצאה החוצה. זה נגמר במסר כואב שלה לעוקבים וגם פניה מרגשת ומפתיעה לאקס שלה – אביחי אוחנה.

שתפו

אין ספק שהעונה הנוכחית של "הישרדות VIP" עושה הרבה מאוד רעש ברשתות החברתיות. אחרי סערת "השד העדתי" והסערה סביב הערת המשקל של פאני בוזגלו לורד בוסקילה בפרק הקודם. מסתבר שנשארו לא מעט קלפים בחפיסה של עורכי התוכנית והמשתתפים שמעלים מחדש את הרגשות הקשים על האי.

 

לפני כשנה כמעט בדיוק, התפרסמה ברשתות החברתיות לרבות בפרופיל של אשכנזי את דבר הפרידה שלה מאביחי אוחנה. "אביחי ואני נפרדנו. ותאמינו לי, לנו זה כואב יותר." סיפרה אשכנזי ופירטה שבחיים לא בכתבה כמו שבכתה בעקבות הפרידה, נראה ששנה קדימה אותה זוגיות עדיין רודפת אותה בפאן השלילי כאשר אחד המתמודדים החליט להתעמת עם מעיין על האי ולהכניס את אביחי לתמונה בצורה שלא נעמה לה בלשון המעטה.

הפתיעה גם אותנו: מעיין אשכנזי מעבירה מסר לאקס אביחי אוחנה!

בפרומו לפרק של הערב ניתן להסיק שאוהד בוזגלו חזר לשבט "אפולאקי" כנראה באופן זמני והתעמת עם לא מעט מהשורדים שהחליטו להדיח אותו ראשון מהשבט. בוזגלו ככל הנראה היה זה שהטיח בפני מעיין שהיא הצל של ג'קי אזולאי ושאין לה עמוד שדרה וכמו כן דברים הקשורים לקשר שלה עם אביחי בפאן שמוציא את מעיין באופן שלילי במיוחד?

 

מעיין החליטה להגיב לדברים ואף ביקשה מהאקס שלה, אביחי אוחנה בהפתעה שהדהימה את עוקביה שיקרא את מה שהיה לה להגיד בנושא:"במשחק הכל מותר. אבל האם כל האמצעים כשרים? בשיחת חולין בשבט אחד המתמודדים הטיח בי האשמות קשות, כאלה שאני פוגשת רק בטוקבקי מאנשים שלא מסוגלים להראות את הפרצוף שלהם."

 

עוד הוסיפה מעיין:"איך הזוגיות הפרטית שניהלתי עם אביחי הפכה להיות אישיו במשחק וכשרוצים להיכנס בי אפשר להשתמש בה? אביחי הוא בן אדם כל כך ערכי וטוב שהרבה מהשיעורים שהוא העביר אותי בחיי על סובלנות ואמונה חזקה פגשו אותי שם על האי."

@shmua.comהלםםם מעיין אשכנזי במסר לאקס אביחי אוחנה! ##foryou ##FORY

וסיימה בדברים הבאים:"אביחי תמיד יהיה חלק טוב וחיובי בחיי לא משנה אם הוא רחוק ממני. ואביחי, אם אתה קורא את זה או תצפה בפרק בערב, תדע שיש לך חלק גדול במי שהפכתי להיות היום".

הפתיעה גם אותנו: מעיין אשכנזי מעבירה מסר לאקס אביחי אוחנה!
מעיין ואביחי בימים זוגיים יותר. מתוך סדרתם "בבית של מעיין ואביחי" ביוטיוב.

מה דעתכם על הדברים האלה שהיו למעיין אשכנזי להעביר לאקס אביחי אוחנה? דברו אלינו בתגובות למטה!

18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניסים
1 שנים

מעיין מכה על חטא לו שכחנו איך הישפלת את אביחי ועל המוגבלות שלו ועל הבגידה של עם שלומי אזולאי את לו אהבת את אביחי מתחלה חבל ההפסד כולו שלך כמו שאמרת לו יהיה גבר כמו אביחי שהשאיר אותך בתודעה וזה בזכותו

אני
1 שנים

מאמינה לה הייתה אהבה גדולה גורל טל לנו לשפוט 4 שנים זה אהבה נקודה הלוואי ואביחי יקבל את הראיה שלנו כי בראיה על החיים אלוף עולם חכם גדול מאוד מאוד יש בו הכל הוא רואה הרבה דברים שיצליחו כולם אמן ואמן

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי אני
הל
1 שנים

לאמא של אביחי היתה תחושה מההתחלה. אמא לא טועה.