מעיין אשכנזי שומעת? בת זוג של ה"חמוד שלך" מהישרדות נחשפת ואתם מכירים אותה!

מעיין אשכנזי שומעת? בת זוג של ה"חמוד שלך" מהישרדות נחשפת ואתם מכירים אותה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אם תכננתם לראות רומן סוער על האיים בפיליפינים בתוכנית "הישרדות VIP" בין השורדת ויוצאת "האח הגדול", מעיין אשכנזי לבין השורד והשחקן, יהונתן בשן אז כנראה זה לא ממש הולך לקרות או להתפתח אל עבר המציאות הקיימת, שלשום נחשפה הצמודה הרשמית שלו ואתם בטוח מכירים אותה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

לא ידוע עדיין האם הקירבה בין מעיין אשכנזי ויהונתן בשן על האי הובילה למשהו רומנטי או משהו שהוא מעבר ל"כרית" נוחה במיוחד לאור התנאים ההישרדותיים הקשים על האי. השמועות ספרו על כך שבין השניים התפתח רומן, דבר שהוכחש בתוקף על ידם וכנראה שרק בסוף העונה נדע לאיזה שלב ביחסים הם הגיעו, אם בכלל.

 

אך עכשיו אפשר לשים סוף לשמועות על קשר שנמשך ביניהם תחת הרדאר עד לימים אלו ממש מאז צילומי התוכנית בחודש אפריל האחרון מכיוון שיהונתן החליט לחשוף את בת הזוג הרשמית שלו ממש בימים האחרונים ומדובר בלא אחרת מאשר כוכבת הרשת והשחקנית נועה כהן.

צילום: אביב חופי

את נועה כהן(19) הכרנו לראשונה לפני כשניים בתור מנחה בתוכנית "הצינור" ברשת 13 וכיום היא כבר מככבת על לא מעט מסכים וסדרות בתור כוכבת ילדים ונוער. ועכשיו נחשף כי היא והשורד המבוקש, יהונתן בשן(31) לגמרי ביחד וזאת לאחר שהכחיש תחילה מול המצלמות שהוא אכן בזוגיות עם כהן.

 

את הזוגיות המתוקשרת שלהם הם חשפו יחד בפרימיירה לסרט "נצחיים" שהתקיימה ביס פלנט ראשל״צ והשניים נראו סופר מאוהבים, מחויכים, החזיקו ידיים ואפילו סיפקו נשיקה לוהטת למצלמות. לא נשאר לנו אלא לאחל להם בהצלחה וגם לשורדת הרווקה בהמשך!

צילום: אביב חופי

 

צילום: אביב חופי

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ממי
6 חודשים

הרבה יותר מתאימה לו מהגברת שדיחקה אותה ילדה טובה ירושלים יאלהה באח הגדול רכבת על אביחי הפעם לא יעבוד לך

אילן
6 חודשים

בה' מעיין. גבר.אמיתי ביותר!!!הכל לטובה הוא לא שם
עדיין .ובה' בקרוב גבר אמיתי
אמן נצח סלע ועד☝️

אורחת
6 חודשים

מקסימים! שניהם.. שיהיו מאושרים!