ג'קי אזלואי נגד בעלה לשעבר:"די כבר עם השקר הזה ישראל" והוא לא נשאר אדיש!

ג'קי אזלואי נגד בעלה לשעבר:"די כבר עם השקר הזה ישראל" והוא לא נשאר אדיש!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

יותר מחצי שנה עברה מאז שג'קי אזולאי ובעלה ישראל חתמו על הסכם גירושים בבית המשפט לענייני משפחה ופירקו את חיי הנישואים שלהם באופן רשמי ונראה שלמרות הזמן שחלף, המשקעים שבינו לבינה עדיין לגמרי שם. אמש ג'קי החליטה לפתוח על ישראל בתגובה לפוסט שלו בתמונות לצד ילדיהם המשותפים וחוללה סערה ענקית.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכבת "הישרדות VIP" הטרייה, השפית ג'קי אזולאי כבר הצליחה להגיע לראש מצעדי מדורי הרכילות בשבועות האחרונים מספר פעמים. רק לאחרונה גררה אחריה מבול של טוקבקים זועמים לאחר אחד הפרקים שלה באי כאשר הטיחה בשורדת לייה גיל שילדיה לא היו גאים בה על כך שלקחה לשבטה את הברזנט. למרות התנצלותה לאחר מכן על הדברים, התגובות המשיכו להיות קשות במיוחד.

 

ועכשיו ישנה כותרת חריפה במיוחד ולא מעולם הריאלטי אלא מהחיים האמיתיים. בעלה לשעבר של ג'קי, ישראל אזולאי שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו פוסט לצד תמונה עם ילדיו הצליח לעורר את זעמה של האקסית שהחליטה להביע את דעתה בנושא או לדברי הטוקבקיסטים "להוציא את הכביסה המלוכלכת" ממש מול כולם בתגובה לפוסט שלו, דבר שלא התקבל בברכה בלשון המעטה.

ג'קי אזלואי נגד בעלה לשעבר:"די כבר עם השקר הזה ישראל" והוא לא נשאר אדיש!
מהפכה של שמחה? כבר לא כ"כ. צילום: אור גפן

ישראל העלה פוסט עם כותרת "אהבות שלי" ותמונות ילדיהם המשותפים ואילו ג'קי החליטה להגיב בתגובות את הדברים הבאים שיותר מאוחר הוסרו על ידה:"תספר להם שאתה רואה אותם חצי יום בשבוע ומצלם תמונות לכל השבוע.. די כבר עם השקר הזה ישראל."

 

עוד הוסיפה ג'קי בתגובה לאותו שרשור וכנראה במענה לאחת המגיבות:"לא מעריצה מאמי. אני בכבודי ובעצמי! הוא לא איתם יותר ממני כולל החופשות שלי חמודה. את מוזמנת לשאול אותו מתי הוא איתם… לא בטוח שהוא יענה כי זה יהרוס לא את כל מה שהוא מוכר לכולם.."

ג'קי אזלואי נגד בעלה לשעבר:"די כבר עם השקר הזה ישראל" והוא לא נשאר אדיש!

הטוקבקים הזועמים לכיוונה של ג'קי לא איחרו להגיע ואחת הכותבות הגיבה לדברים:"גקי את פשוט מכה !! הילדים שלך קצת כבוד ! תלכי לטיפול פסיכולוגי את חייבת לעלות את הביטחון העצמי שלך כי אם היית בטוחה בעצמך והיה לך ביטחון לא היית מתנהגת ככה בשביל זה יש טיפול פשוט לכי !"

 

עוד הוסיפה אחת הכותבות בעצה ידידותית לזוג לשעבר:"חבל להוציא את הכביסה המלוכלכת לפני קבל עם ועדה..מה זה יעזור לכם? לא יפה הילדים שלכם בטוח רואים ויודעים מכול כתבה וכתבה שאתם מעלים בפוסטים. מה זה יעזור לכם? תתביישו לכם כהורים לילדים מתבגרים לעשות את זה להם. אתם עוד תצטערו על כך בהמשך החיים."

 

שאלנו את ישראל מה קרה ומדוע ג'קי מחקה את התגובות המדוברות והוא מסר לשמועה את התגובה הבאה:"פחדנית היא יודעת שהיא טועה!"

32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל ברקאי
6 חודשים

כדאי לך לטפח את ישראל ולהיות איתו בקשרים עם הגרוש ידידותיים.
אפילו למען הילדים שלך שצריכים אבא.
מה שאת עושה את זורעת זרעי שנאה וזה גם
פוגע בילדייך.

יעל
6 חודשים

גם אם זה נכון, מה דחוף לה לעשות מזה רעש בפומבי? כוחה העלה תמונה עם הילדים!

ציפי
6 חודשים

ג'קי את אישה זולה .ישראל המלך