בעקבות סערת התגובה: ג'קי אזולאי פותחת "כאב לי שישראל נתן במה לתגובות האלה"

בעקבות סערת התגובה: ג’קי אזולאי פותחת “כאב לי שישראל נתן במה לתגובות האלה”

השמועה אומרת...

יממה לאחר הפרסומים שהסעירו את הרשת בדבר התגובות של כוכבת “הישרדות VIP” והשפית, ג’קי אזולאי לבעלה לשעבר, ישראל ובהם יצאה בהצהרות כי הוא משקר ברשתות החברתיות בהקשר לתצוגה עם ילדיהם המשותפים:”אתה רואה אותם חצי יום בשבוע ומצלם תמונות לכל השבוע” הגיעה התגובה הרשמית שלה לאחר שחטפה מבול של תגובות וביקורות בלתי פוסקות.

שתפו

עוד סופ”ש רווי בטוקבקים זועמים כלפי כוכבת הריאלטי, ג’קי אזולאי בעקבות מספר משפטים שכתבה ברשתות החברתיות ובהם הפנתה אצבע מאשימה לגרוש שלה ישראל על כך שהוא מצייר תמונה שקרית על כמות הזמן אותו הוא מעביר עם ילדיהם:”את מוזמנת לשאול אותו מתי הוא איתם… לא בטוח שהוא יענה כי זה יהרוס לא את כל מה שהוא מוכר לכולם”. אמרה בין היתר.

 

ג’קי שאומנם מחקה את אותן התגובות בפוסט של ישראל וזכתה אף לתגובתו לשמועה בנושא ההסרה:”פחדנית היא יודעת שהיא טועה”. החליטה שהוא פותחת הנושא ואת הלב בפוסט מנומק במיוחד:“מי שמכיר אותי יודע, שהפוסט הזה הוא נטו לטובת מי שלא מכיר. לאחרונה קיבלתי לא מעט תגובות לא ברורות, עכשיו בדר״כ אני לא מגיבה ומעדיפה להתעלם אבל הפעם אני חייבת להגיד את שעל ליבי.” כתבה אזולאי והוסיפה:

בעקבות סערת התגובה: ג'קי אזולאי פותחת "כאב לי שישראל נתן במה לתגובות האלה"

“אז ככה: דבר ראשון אגיד ואומר שישראל הוא אבא מקסים לילדים שלנו והילדים אוהבים אותו מאוד. חשוב לי לציין דבר אחד! אני אמא במשרה מלאה! אני נמצאת עם הילדים שישה ימים בשבוע 24/6 . הילדים שלי הם כל חיי ולכן אני כל כך דואגת ונותנת להם את כל מה שיש ושאין לי.”

 

“לא חושבת ש׳סטורי׳ או ׳פוסט׳ יכולים לשקף איזו אמא אני או כמה זמן אני נמצאת עם ילדיי. לא אשקר אבל כשאני רואה תגובות של ״למה הילדים שלך גדלים עם אבא שלהם״ או ״לכי תהיי עם הילדים שלך״ זה כואב לי. למרות שפיתחתי עור של פיל (אני כבר עשר שנים בתעשייה הזו), אני אומרת לכם שהתגובות הפחות טובות לא מזיזות לי.”

בעקבות סערת התגובה: ג'קי אזולאי פותחת "כאב לי שישראל נתן במה לתגובות האלה"

“הדבר היחיד שכאב לי זה שישראל נותן במה לתגובות האלה אצלו ויש שחושבים שזו האמת ועל סמך זה שופטים אותי. אני יודעת שאני לא חייבת דו״ח לאף אדם על מה אני ואיזו אמא אני. הפוסט הזה הוא באמת בשביל אותם אנשים שלא יודעים כלום ועל סמך שום מידע מקללים משמיצים ופוגעים לא בי אלא בילדים שלי שקוראים כבר דברים כאלה.”

 

ג’קי סיימה את הפוסט בדברים המפויסים כלפי ישראל:”לא היתה לי שום כוונה לפגוע בישראל הוא אב ילדיי ולעולם יישאר בליבי. הדאגה אליו ולילדיי היא בראש ובראשונה לפני הכל ולפני כולם . ויש לי מסר אחד לומר לכולכם: אל תשפטו אף אדם שלא הייתם בנעליו. ותזכרו שרק אהבת חינם מביאה אהבת חינם.”

78 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שי
1 שנים

כשזה קשור אליה אז היא מתייפייפת ואומרת אהבת חינם..כנראה ששכחה איך אמרה לליה בהישרדות שהיא אמא זבל. או איך שדיברה לגדי בהתנשאות .אהבת חינם עלק. המון רוע וארס יוצאים לה מהפה. שתטפל בעצמה בדחיפות.

אמא ל3
1 שנים

מרגיש שיש לה פיצול אישיות!!!

ניסים
1 שנים

ג’קי זה לא יעזור לך לכי לבייבי שלך תגדלי אותו.