כוכבת הישרדות יצאה מסט הצילומים בדמעות:"זה שבר אותי, התחלתי לבכות"

כוכבת הישרדות יצאה מסט הצילומים בדמעות:”זה שבר אותי, התחלתי לבכות”

השמועה אומרת...

השורדת אלה אייבינדר החליטה לחבור לשאר כוכבות הריאלטי “הישרדות VIP” למטרת צילומים בנושא חשוב של דימוי גוף חיובי. אך נראה שהמהלך ההפקה ובין לבין חילופי התלבושות קרה משהו ששבר אתה אלה וגרם לה לנטוש את הצילומים. שמועה חושפת את כל האמת בראיון עם אלה:”מהתחלה לא רציתי לבוא לצילומים”.

שתפו

ההצגה חייבת להימשך: במהלך סט צילומים שהתרחש אמש(חמישי) למגזין “את” למען דימוי גוף חיובי ובו השתתפו רוב משתתפות “הישרדות VIP” שביניהן אודליה סויסה, מעיין אשכנזי, ג’קי אזולאי, פאני בר מוחא, ליזה ביך וורד בוסקילה קרתה תקלה אחת לאחת המשתתפות – אלה אייבינדר, דבר שגרם לה לפרוש בבכי ובסערה גדולה מהצילומים שנמשכו גם בלעדיה.

כוכבת הישרדות יצאה מסט הצילומים בדמעות:"זה שבר אותי, התחלתי לבכות"
לא הרגישה בנח עם הבגדים בסט. אלה לצד ג’קי אזולאי וורד בוסקילה בצילומים.

ברחבי הרשת התפרסמו ציטוטים מפי נוכחים במקום שטענו:“היא כל הזמן התלוננה שהיא לא יוצאת טוב ולא נראית טוב בגוף. היה מאוד קשה, גם לה וגם לכל הסובבים אותה – כי זה ממש הקשה על יום הצילום” . שמועה עשתה בירור מעמיק בנושא מול השורדת לה הופנו הטענות -אלה אייבינדר ונראה שהסיבה לדרמה הגדולה שהתחוללה לא בהכרח התחילה מצידה!

 

שאלנו את אלה מה בדיוק קרה בסט שגרם לה לעזוב והיא החליטה לפתוח את הכל:“לא רציתי להתפשט, לא רציתי להצטלם עם הבגד גוף. לא הייתי צריכה להתמודד עם זה כי מהתחלה לא רציתי לבוא לצילומים” סיפרה לשמועה והרחיבה:“כרגע עליתי בכמה מידות ואני לא מרגישה נוח עם הגוף שלי. אמרתי את זה שלא יכולה להצטלם לכתבה על גוף של אישה כי כרגע זה יהיה שקר מצידי”

כוכבת הישרדות יצאה מסט הצילומים בדמעות:"זה שבר אותי, התחלתי לבכות"
השורדות ממשיכות בצילומים אחרי פרישתה של אלה מהסט. צילום מסך אינסטגרם

עוד פתחה אלה וסיפרה:“אני תמיד כנה עם הקהל. אמרו לי שאני חייבת לבוא. גם הייתי במחזור ולא הרגשתי טוב, הייתי נפוחה ונתנו לי בגדים שלא מחמיאים לי. זה שבר אותי, התחלתי לבכות.”

 

“לא הרגשתי נוח עם הגוף שלי. עליתי מלא. זה לא קשור לרזות או מלאות. זו הרגשה שלי עם עצמי ואני כרגע לא יכולה לתת דוגמה לבנות אחרות. זה יהיה שקר מצידי ואני אף פעם לא משקרת!”

 

אלה סיכמה את חווית הצילומים:“הרגשתי שאני עושה משהו שאמרו לי לעשות”.

Subscribe
Notify of
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
1 שנים

אלה! לא מודעת – כמה שאנשים אוהבים אותה. אלה מצחיקה, סטנדפיסטית לא רשמית.
כנה, ישירה ספונטנית.
כך כך מצחיקה! – אישה מיוחדת.
מאחלת לה זוגיות טובה, משפחה.
כל הטוב. –

יעלי
1 שנים

אלה היא מיוחדת .. היא מגוננת על עצמה …היא סופר אמיתית .. לרוב היא מאוד מצחיקה ..

גילי
1 שנים

אלה מדהימה