בזוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי? אודליה סויסה חושפת פרטים חדשים

בזוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי? אודליה סויסה חושפת פרטים חדשים

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

גל הפרידות שתוקף את הביצה לאחרונה הגיע בתחילת החודש גם לכוכבת הריאלטי והשורדת, אודליה סויסה ובעלה אבי שהחליטו לשים סוף לחיי הנישואים שלהם לאחר 13 שנים וארבעה ילדים משותפים. אודליה חשפה פרטים חדשים לגבי החיים שלאחר הפרידה ונראה שהיא לא מתבאסת אלה לגמרי קורנת.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

מי שמצליחה להתבלט היטב בשבט ליבולן ה"משתכנז" ובתוכנית "הישרדות VIP" בכלל, היא האישה והצהלולים, אודליה סויסה שתמיד מוצאת איך להרים את המורל גם ברגעים שכל הסיכויים נגדה והיא עלולה למצוא את עצמה בתור המודחת הבאה.

 

אך נראה שהסערה על האיים בפיליפינים היא לא הסערה היחידה שמתחוללת כרגע בחייה, אודליה ובעלה אבי הודיעו ברשתות החברתיות כי הם מתגרשים לאחר 13 שנות נישואים בהם נראו כמו פרסומת למשפחה מאושרת ואף אחד לא ממש ציפה לבשורה. עכשיו אודליה חושפת איך מתנהלים החיים עם בעלה לצד הפרידה.

בזוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי? אודליה סויסה חושפת פרטים חדשים

אודליה שבימים אלה תרצה בפני נשות הכבאים במחוז דן ובשבוע הקרוב גם לנשות כלא "נווה תרצה" ותגולל את סיפור החיים האישי שלה המשלב מסר של העצמה נפשית ודיון בנושא התעללות פיזית ונפשית. החליטה בין לבין המיזמים האישיים שלה לפתוח בפני העוקבים שלה איך מתנהל הקשר שלה עם בעלה אבי ואף חשפה כי למרות הפרידה הם עדיין מתגוררים במשותף.

עוד הוסיפה סויסה כי היא ואבי מנסים להתנהל ביחד כרגיל עד כמה שאפשר לטובת הילדים. וכן מטלות הבית השוטפות ממשיכות כגון כביסות, בישולים וארוחות משותפות. אך למרות ההרמוניה היחסית אודליה סויסה הסבירה שאין כוונה לקאמבק זוגי והוסיפה:"בעזרת השם נשאר חברים טובים הוא אבא של ילדיי, בכל זאת עברנו יחד לא מעט, תמיד אהיה בשבילו ואדאג לו".

בזוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי? אודליה סויסה חושפת פרטים חדשים
אבי סויסה והילדים בסטורי משעשע: מתפדחים לרדת מהאוטו ליד החברים.

ומה לגבי שאלת השאלות שעניינה רבים: האם היא כבר בזוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי? במיוחד לאחר הפרידה של חברתה מ"הישרדות", ג'קי אזולאי שכבר נמצאת מספר חודשים בזוגיות חדשה עם דניאל בוסי לאחר הפרידה מבעלה ישראל.

 

התשובה של אודליה בדבר זוגיות חדשה לאחר הפרידה מאבי הייתה שלילית ולא נוסף נימוק נוסף או רמיזה על קשר חדש בעתיד הקרוב. שיהיה בהצלחה בדרכים החדשות של הפרודים הטריים.

33 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה
5 חודשים

בושה מה שקורה עוד לא מספיקות להתגרש וכבר משתוללות יש לכם ילדים זגודלים ושומעים איזה תגובות לכן ..לא צריך לחשוף ענינים אישים כדי לא לקבל תגובות חלקן טובות וחלקן לא ..תשאירו לעצמיכן את החיים האישיים בלי לחשוף יותר מידי

נרקיס
5 חודשים

מה זה? הפרסום חירפן אותך? לא חבל להרוס בית? מסכנים הילדים שלום.בית בדחיפות ולהוריד את האגו למען השלום

נרקיס
5 חודשים

מה זה השתגעתם? אל תלכו להישרדות הכתובת ע הקיר תתבישו לכם.