אחרי ההדחה בהישרדות: אסי בוזגלו קטל את זהר שטראוס בפוסט - התחרט והתנצל!?

אחרי ההדחה בהישרדות: אסי בוזגלו קטל את זהר שטראוס בפוסט – התחרט והתנצל!?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נראה שהחשבון של מודח הריאלטי הטרי, זהר שטראוס עם הבוזגלוס, או יותר נכון החשבון של אסי בוזגלו שכיכב לצד שטראוס בעונה הקודמת של "הישרדות VIP" אינו סגור. שנה וחצי אחר שהיו יחד על האיים בפיליפינים, מנצח העונה הקודמת החליט להעלות פוסט עוקצני במיוחד לאחר הדחתו של זהר וחזר בו:"זה היה יותר חזק ממני מודה!"

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

השורד זהר שטראוס הודח אמש ב"הפתעה" מוחלטת כמעט בדיוק באותה צורה כפי שהודח בעונה הקודמת. וזאת לאחר שג'קי אזולאי החליטה להדיח אותו למרות הבטחותיה להצביע יחד עם זהר נגד קובי שהתבררו כשקר ואסטרטגיה "להרדים" אותו בלבד.

 

אז פעם שלישית גלידה? זהר סיפר בראיון לתוכנית "הצינור" ברשת 13 שלגמרי ישתתף שוב במידה ויוזמן לעונה נוספת של "הישרדות". אך נראה שמי שהחליט להתבדח על חשבון ההדחה של זהר אמש ועל האופציה שיופיע שוב בפורמט היה ה"שייח" אסי בוזגלו שסולחה בינו לבין זהר לא קרתה ממש עד לימים אלו לדבריו, כשנה וחצי לאחר שכיכבו יחד על האי.

אחרי ההדחה בהישרדות: אסי בוזגלו קטל את זהר שטראוס בפוסט - התחרט והתנצל!?

אסי בוזגלו העלה פוסט ובו נראה מגחך בתמונה רגע לאחר ההדחה של זהר והוסיף את ההקדשה העוקצנית למודח הטרי:"כשהעדשה תפסה אותי רגע אחרי ה'תיקון' של זהר שטראוס 😂😂" והוסיף:"זהר אני רק מתאר לעצמי ש'אצלכם' בבאר שבע, זה נקרא פאדיחה" וחתם בעקיצה:"מה דעתכם אולי פעם שלישית יצליח לו?"

אחרי ההדחה בהישרדות: אסי בוזגלו קטל את זהר שטראוס בפוסט - התחרט והתנצל!?
אסי בוזגלו והפוסט שנמחק מחשבון האינסטגרם שלו

בוזגלו החליט להוריד את הפוסט העוקצני נגד זהר ולהעלות במקומו סטורי מתנצל שמסביר מדוע היה טעון כל כך:"העלתי פוסט, אפילו אפשר לומר שחיכיתי לזהר שטראוס בפינה, זה היה יותר חזק ממני מודה! אבל החלטתי למחוק את הפוסט לאחר שעשיתי חושבים, והבנתי שפוסט כזה הוא מיותר, ובעיקר זה לרקוד על דם של אדם, שכרגע מודח ובסערת רגשות ואני הכי לא כזה."

 

והוסיף:"עברתי תקופה מאוד קשה, עם האימרות של זהר עליי, ובעיקר השפיטה המוקדמת, הלעג, וההתנשאות… ובעיקר לא קיבלתי התנצלות כנה ואמיתית. ועדיין לאחר שראיתי את הפוסט באוויר החלטתי שזה לא מתאים לי ולאופי שלי והחלטתי למחוק מיד… עמכם הסליחה"

אחרי ההדחה בהישרדות: אסי בוזגלו קטל את זהר שטראוס בפוסט - התחרט והתנצל!?
יגמר בסוף בסולחה אמיתית? זהר ואסי ב"הישרדות VIP"

כשזהר שטראוס ראה ראיון של אסי בוזגלו ובו פרשן אותו בעונה הנוכחית של הישרדות ולא ממש בחיוב, הגיב זהר:"אין לי מילים נוספות כדי לפייס את אדון אסף בוזגלו, באמת אין לי. אני אומר עוד בפעם העשירית. יש הרבה דברים שאני מכבד בו ומעריך בו. המשחק נגמר לפני שנה וחצי. הדברים עד כמה היה ידוע לאותו פרק זמן לובנו בינינו"

 

והוסיף:"גם מצידי נאמרו דברים, אני חושב שגם מצידו אמרו דברים. אני רואה שאבא שלו ואחים שלו מתראיינים וצריכים להחליף יחצנית, כי הם כל הזמן מייעצת להזכיר את השם שלי עוד פעם ועוד פעם ואני חושב שזה מיותר לגמרי וגם משעמם."

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שוש
5 חודשים

די תפסיקו זה לא יפה
זה רק משחק תתעלו על עצמכם.
נעשו הרבה טעויות במשחק הזה , גם מצד אוהד וגם מצד זוהר
שניהם שילמו את המחיר.
אז תהיו בוגרים ותבלחו אחד לשני

נטלי
5 חודשים

שיקטול את האח שלו יותר טוב, הופיע 3 שניות בעונה,

רות
5 חודשים

תעשו סולחה