לינור סביניק דחתה גבר שהתחיל איתה וזה נגמר בהטרדה? הפעם היא לא שתקה

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אין ספק שיוצאת "האח הגדול", לינור סביניק הפכה להיות בשנה החולפת רווקה אפילו יותר מבוקשת מהתקופה שקדמה לכניסתה לעולם הזוהר והפרסום. אך נראה שלצד הרצון להכיר את החתן המיועד. היא נתקלת בלא מעט טיפוסים שמנסים את מזלם בחיזורים אחריה. הפעם זה נגמר בהערה שצרמה מאוד לאוזנה של העלמה הצעירה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי שהודתה כחצי שנה לאחר יציאתה מבית "האח הגדול" כי מה שהיה בינה לבין שותפה לעונה, הקומיקאי רמי ורד הגדול ממנה ב-31 לא היו יחסים של "אב ובת" אלה היו שם רגשות מעורבים ואפילו "התאהבה" בו. נראה שלינור כבר מזמן המשיכה הלאה ולגמרי פנויה להצעות הנכונות.

 

דוגמא לנסיון חיזור לא כל כך מוצלח שנגמר בהערה מטרידה במיוחד מצעיר שניסה את מזלו כשהתחיל עם לינור ביציאתה מאחד האולפנים היום, גרם לה לשתף את עוקביה בסטורי על החוויה ההזויה שהסתיימה בשאלה מצדה לכיוונם: "מה נסגר!?"

לינור סביניק דחתה גבר שהתחיל איתה וזה נגמר בהטרדה? הפעם היא לא שתקה
מטוס קרב. לינור סביניק בצניחה חופשית לפני כ-3 ימים

לינור ההמומה החליטה לשתף את החוויה:"אני יצאתי היום מבניין רשת אחרי שהייתי אצל קובי מחט. התחיל איתי גבר צעיר ממש איך שהלכתי לכיוון האוטו. אבל הוא לא היה הטעם שלי.. קורה אז חייכתי את חיוך מספר שש.. והמשכתי לדרכי".

 

והמשיכה בסיפור המטריד:"ואז אני שומעת אותו אומר לחבר שלו 'אחי זאת לינור מהאח הגדול. אני חייב להעמיס אותה. אתה יודע מה זה יעשה לי לרזומה!?'. חייב להעמיס אותה.. תגיד לי אחי.. מה אתה רוכל בשוק??.. מה אני שק תפוחי אדמה?? אחי מה זה הלקסיקון?. אני רוצה להבין!"

לינור סביניק דחתה גבר שהתחיל איתה וזה נגמר בהטרדה? הפעם היא לא שתקה

"כאילו.. אני לא מסתובבת לי באוטו ורואה כל מיני גברים חתיכים ואומרת.. איך בא לי לכבס אותו. כאילו מה זה להעמיס אותה?? אני חייבת לקבל תשובה. איפה הגברים של פעם?" וסיימה את שיתוף החוויה בדברים:"לא צריך להעמיס אותי לכל מקום, יש לי אוטו.. אם קוראים לי אני באה. חבר'ה בואו אנחנו בחורות אנחנו לא.. מה נסגר!?"

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקה
5 חודשים

אתם באמת מאמינים לסיפורים של השקרנית הזאת?? חחחח 🤦🏻‍♀️

גילי
5 חודשים

כל הכבוד לינור!

נאווה
5 חודשים

לינורי את מהממת❤