"נצלו אותנו וזלזלו בנו": לא תאמינו מה קרה בפתיחת האודישנים של האח הגדול!

"נצלו אותנו וזלזלו בנו": לא תאמינו מה קרה בפתיחת האודישנים של האח הגדול!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שלושה חודשים אחרי גמר העונה האחרונה של "האח הגדול VIP" ועכשיו אפשר להגיד כבר באופן רשמי. הליהוקים לעונה החדשה של הריאלטי הפולשני יצאו לדרך ממש היום(רביעי). אך כבר עם פתיחת האודישנים לעונה שצפויה להיות עונת "אנונימיים" בלבד צצו לא מעט ביקורות מפי המתמודדים עצמם.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אחרי שתי עונות בהן ראינו בעיקר מתמודדים מוכרים במיוחד או דיירי VIP אם תרצו. בעונה הקרובה של "האח הגדול" שתעלה בעוד מספר חודשים בשנת 2022 נראה סוף כל סוף אנשים אנונימיים שנצטרך לגלות ולקלף בלי רקע או אינפורמציה מוקדמת.

 

אך עם כל השמחה בבשורה למעריצי התוכנית שאכן נזכה לצפות בדיירים אנונימיים, נראה שהאודישנים שיצאו לדרך ממש היום נפתחו מעט ברגל שמאל לחלק מהמתמודדים העתידיים שהגיעו למשרדי הליהוקים והיו צריכים להמתין למעלה משלוש שעות בתור כדי לעמוד מול מצלמה ומלהקת.

"נצלו אותנו וזלזלו בנו": לא תאמינו מה קרה בפתיחת האודישנים של האח הגדול!

אחת ממשתתפות האודישנים שיתפה ביקורת חריפה בעקבות העיכובים:"עיכוב של חצי שעה זה עוד לגיטימי אבל לא כמה שעות. יש לאנשים עבודה, סידורים, ומחויבויות ולא צריך לנצל את הרצון של כולם להיות שם ולזלזל בנו".

 

אדם נוסף סיפר כי וויתר על התענוג ועזב את מתחם האודישנים:"הגעתי לשם ולא היה אפילו איפה לשבת. אחרי כמה זמן ששום דבר לא זז, החלטתי לעזוב".

 

עוד נמסר לשמועה כי היו לפחות 100 מתמודדים פוטנציאלים שהגיעו ליום האודישנים הראשון שהתקיים היום, כאשר כל מי שמגיע חותם על הסכם סודיות, מקבל מספר מתמודד ונכנס עם עוד מספר מתמודדים נוספים לאחד מחדרי ההמתנה לפני האודישן שלו מול אחת המלהקות.

אך לא כל החוויות המתמודדים היו שליליות מאותו היום ואפשר להגיד שבעקבות זמני ההמתנה הארוכים. כבר נוצרו שם דינמיקות וחברויות מעניינות בזמן ההמתנה בין חלק מהמתמודדים שיהפכו ממש בקרוב לדיירי "האח הגדול" שיהיו מוכרים בכל בית. הולך להיות מעניין!

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איבגי
5 חודשים

לפני כמה שנים הגעתי מצפון הארץ והגיעו עוד מלא אנשים – לכניסה השניה – ולבסוף הכניסו רק מוכרים, כמו עינב בובליל ונופר … ועוד "מפורסמים". חשבו להציל את העונה והטרידו אנונימיים.

חיים
5 חודשים

האח הגדול.פשט את הרגל מי בכלל צופה בפח הגדול אני דואג אישית שכל אנשי הימין לא יצפו בפח הגדול ערוץ שמאלני מתועב

לין
5 חודשים

למה לא אומרים ב הזה חודש יש האח חגדול ב חוכב טוב לצפות ב כייף