הלם: דניאל בוסי הציע נישואים לג'קי אזולאי בהפתעה גמורה!?

הלם: דניאל בוסי הציע נישואים לג’קי אזולאי בהפתעה גמורה!?

השמועה אומרת...

זה קרה אתמול, כחצי שנה לאחר שכוכבת הריאלטי והשורדת, ג’קי אזולאי הכירה את בן זוגה הנוכחי, הכדורגלן דניאל בוסי שצעיר ממנה ב-14 שנים – במהלך מסיבת קריוקי עם חברים לצד נוכחתה של החברה הקרובה מהאיים בפיליפינים, אודליה סויסה. דניאל שלף טבעת בהפתעה גמורה ושם אותה על האצבע של ג’קי. מה בדיוק קרה שם? המשיכו לקרוא.

שתפו

יממה בלבד לאחר שסיפרנו לכם כאן בשמועה שישראל אזולאי נצפה לצד בחורה חדשה בשם אמונה אמסלם, איתה הוא מבלה לאחרונה לא מעט שהיא במקרה גם הסטייליסטית הפרטית שלו. הגיעה תורה של אשתו לשעבר, השורדת והשפית ג’קי אזולאי להרים את רף הכותרות סביבם עם מה שנראה בסרטון שעלה לרשתות החברתיות כמו הצעת נישואים מבן זוגה הצעיר, דניאל בוסי!

הלם: דניאל בוסי הציע נישואים לג'קי אזולאי בהפתעה גמורה!?
יאללה חתונה, יקרה בקרוב? לפי התגובה של ג’קי לשמועה כנראה שיש עוד זמן

ג’קי בילתה אמש לצד חברתה מ”הישרדות VIP”, אודליה סויסה שהתגרשה אמש באופן רשמי מבעלה אבי. ונצפו במסיבת יום הולדת חגיגית לבן הדוד של אודליה שבעיר יבנה. השתיים נראו מכייפות, נותנות ביצועי קריוקי מרגשים ואז הגיע הרגע שבו בן זוגה של ג’קי, דניאל, החליט לשלוף טבעת ואף אמר “מקדיש לאשתי היפה, הבלונדינית החדשה” לצד התרועות של האורחים שהיו המומים גם הם לנוכח ההפתעה:

אך כמובן שמדובר בשעשוע בלבד של השתיים ולא הצעת נישואים של ממש. למעשה, זה הסיפור האמיתי מאחורי מה שקרה באירוע: אחיה של ג’קי הוא זה שהולך להציע נישואים לבת זוגתו. ג’קי שסידרה לאחיה טבעת מהודרת במיוחד דרך חבר טוב שמרה להם את הטבעת אצלה כדי שלא תשכח להביא לו אותה. ודניאל ניצל את ההזדמנות למתוח אותה עם הטבעת של אחיה.

 

אז האם צחוק לחוד ומציאות לחוד או שבהחלט יש פה רמז על מה שהולך לקרות לבאות בין דניאל לג’קי? מערכת שמועה החליטה לפנות לעלמה ג’קי אזולאנדו כדי לבדוק האם יש כיוון לחתונה בקרוב.

 

– יש מצב לטבעת אמיתית מדניאל בקרוב?

ג’קי:“עדיין לא!”

 

בשמועה אופטימיים ומחכים כבר להזמנות לחתונה של ג’קי ודניאל!

הלם: דניאל בוסי הציע נישואים לג'קי אזולאי בהפתעה גמורה!?
בקרוב הטבעת האמיתית?? צילום: אור גפן

78 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
RUN
1 שנים

לטובתך האישית על תעשה את זה דניאל. תברח ממנה לפני שיהיה מאוחר

זהבה
1 שנים

מי הולך עם כזו בהמה
אין לה כבוד לא לעצמה ולא לבעלה
עדיף שתברח מה שיותר מהר.

זואי
1 שנים

נחמד לגדל ילד. תתחתני איתו. ירצה מהר ילדים
14 שנה צעיר. מתלהב מהפרסום. ואת מתלהבת מכלום ושום דבר