מה גרם ליוצאי "האח הגדול" יהודה יצחקוב ואלמוג חדד לצאת במתקפה?

מה גרם ליוצאי "האח הגדול" יהודה יצחקוב ואלמוג חדד לצאת בבקשה לעזרה?

השמועה אומרת...

כוכבי העונה הראשונה של "האח הגדול" לשנת 2021, יהודה יצחקוב ואלמוג חדד שיתפו את עוקביהם בחדשות הרעות על כך שנמצאו חיוביים בנגיף הקורונה. ואם לא דיי בכך משם הסיטואציה רק הלכה והסתבכה.

שתפו

קרוב לשנה מאז שהפכו לזוג לאחר יציאתם מבית "האח הגדול". שיתפו יהודה יצחקו ואמוג חדד את העוקבים והמעריצים שחלו בנגיף הקורונה. ולאחר שניסו את מזלם ללא הצלחה בהבנת ההתמודדות עם הסיטואציה ברמת ההנחיות המשתנות של משרד הבריאות. השניים יצאו בביקורת חריפה וגם קריאה לעזרה של ממש.

 

יהודה ואלמוג שהצטרפו לרשימה לא מבוטלת של מפורסמים שחטפו את נגיף הקורונה לפחות פעם אחת מאז פרוץ המגיפה החליטו לצאת בבקשה לעזרה מעוקביהם ברשתות החברתיות בעקבות הבלבול הגדול בהנחיות שהוביל לכאוס של ממש וזה מה שהיה להם חשוב לשתף ולכתוב:

מה גרם ליוצאי "האח הגדול" יהודה יצחקוב ואלמוג חדד לצאת במתקפה?

"אנחנו מנסים להבין מה ההנחיות ומה אנחנו אמורים לעשות. אין מענה, אנחנו מתקשרים למשרד הבריאות ואין מענה! מתקשרים לפיקוד העורף אומרים לנו תתקשרו לקופת חולים. אנחנו לא מבינים מה ההנחיות. אם מישהו יכול להגיד לנו מה אנחנו אמורים לעשות עכשיו, כמה זמן בידוד איך מתנהלים איך יוצאים מהבידוד אנחנו חייבים את עזרתכם"

 

יהודה ואלמוג מצטרפים ללא מעט אנשים אנונימיים ומפורסמים כאחד שנתקעו בסיטואציה דומה ו"נפלו בין הכיסאות" בעקבות ההנחיות הלא ברורות ומחודדות של משרד הבריאות. גם כוכבת הרשת אבי אבישג נתקלה בבעיה דומה כאשר נדבקה בקורונה, לא זכתה למענה מהרשויות ולמרות שאין בידה רשיון נהיגה התבקשה בסופו של דבר להגיע עצמאית רגלית לבדיקה בתור עם עשרות אנשים למרות כאשר היא חיובית שהחשש שתדביק לא מעט אנשים בדרך.

מה גרם ליוצאי "האח הגדול" יהודה יצחקוב ואלמוג חדד לצאת במתקפה?
משעמם בבידוד, אלמוג חדד בסטורי

עוד הוסיפו אלמוג ויהודה ויצאו בביקורת חריפה על ההתנהלות הלא תקינה של משרד הבריאות לטענתם. בדומה לאבישג, גם התבקשו להגיע רגלית לבדיקת הPCR דבר שיכול מאוד להגדיל את הסיכויים להדביק אנשים אחרים שכלל לא חולים!

 

וזה מה שכתבו:"הלכנו לעשות בדיקת PCR כדי לאמת את הבדיקה החיובית בבית, מגיעים לדרייב אין ואומרים לנו אתם לא באותה קופת חולים תתפצלו. אנחנו חולים באוטו אחד וצריכים להתפצל וללכת ברגל כחולים ולהדביק אנשים אחרים, למה שנתפצל, אשכרה גורמים לאנשים ללכת ברחובות שהם חולים ויכולים להדביק אנשים. מצאנו את עצמו הולכים בסנטר לעשות בדיקה, למה לשלוח אנשים למקומות הומי אדם כשהם חולים".

מה גרם ליוצאי "האח הגדול" יהודה יצחקוב ואלמוג חדד לצאת במתקפה?

63 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרה לינדזו
6 חודשים

רפואה שלימה.

יובל
6 חודשים

איזה זוג חמודדדדדד

מיה
6 חודשים

תרגישו טוב!!