עירית ענבי יוצאת למתקפה נגד מפעל הפיס:”הרגשתי מושפלת, מאוד נפגעתי”

השמועה אומרת...

מגישת הגרלות מפעל הפיס האגדית, עירית ענבי הבינה שסוף דרכה בשידור החי מתקרב ובא רק בדרך עקיפה, דרך שמועות ופרסומים בתקשורת על כך שמחפשים להנחיה פנים חדשות וכנראה צעירות יותר. הפגיעה כאמור הגיעה, בעוצמה ובדמעות ועכשיו היא גם יוצאת בפוסט תקיף במיוחד נגד מפעל הפיס.

שתפו

הזמן בדרך כלל טס כשנהנים, אך לעירית ענבי שהצליחה לבנות קריירה מפוארת בת 32 שנים בה הנחתה את הגרלות הלוטו של מפעל הפיס זה נגמר מעט בטעם מר מכיוון שהפרידה ממנה נעשתה באופן לא ישיר שלטענתה אף אחד לא דיבר איתה על כך מראש או הכין אותה ממש לרגע הזה שהתבהר לה תחילה דרך ערוצי התקשורת כמו לכולם.

 

ענבי כתבה את הדברים הבאים ופוסט הפגיעה הכואב הזה אמש ושיתפה באומץ לעוקביה את מסכת הקושי שעברה:“‏בתמונה אני – ‏שמנסה לתת חיוך מקצועי אחרון בשידור חי אבל הדמעות חונקות. ‏ערב מאוד לא פשוט עבר עליי שלשום… ‏נאלצתי להיפרד מתפקיד של 32 שנים.”

“גם כאשר נכפה עלינו שינוי, השאלה היא הדרך שבה זה נופל עליך… ‏באיזו דרך הצד השני עושה לך את זה? ‏אז כמו שכולכם יודעים אני הבנתי שאני לא ממשיכה את תפקידי כמנחת הגרלות מפעל הפיס בצורה הכי לא מכבדת, ‏אפילו מעליבה ומזלזלת. ‏אמנם הבגדים נוצצים, השיער והאיפור מושלמים אבל אני הרגשתי מושפלת שבגילי אני צריכה להיחנק מהדמעות בשידור חי.”

 

“מאוד נפגעתי. ‏לא חשבתי ‏שאני אבכה. ניסיתי להחזיק לאורך כל השבועות האחרונים, ובשידור חי זה התפרץ לי, לא האמנתי… ‏ רציתי כבר לחזור הביתה להתחבק עם המשפחה שלי ולהרגיש את האהבה האמיתית ששומרת ועוטפת אותי. וכך היה. ‏התעוררתי בבוקר לגל אדיר של הודעות – בפרטי, ברשתות החברתיות, ‏מבול של טלפונים!!!”

עירית ענבי יוצאת למתקפה נגד מפעל הפיס:"הרגשתי מושפלת, מאוד נפגעתי"
ענבי בשנים הראשונות לקריירה

 

“‏אז קודם כל סליחה שלא חזרתי אל כולם. ‏חשוב לי להגיד תודה על כל האהבה הזו והמילים הטובות והמחזקות שלכם!!! ‏זה באמת מחמם לי את הלב ומחזק אותי ❤️ ‏ אני מרגישה שאני יוצאת לדרך חדשה.”

 

“‏אולי דרך טובה יותר ומאתגרת יותר, ‏אז סוף סוף מותר לי להיות פחות ממלכתית ויותר חשופה, ‏לקטוף תפקידים וקמפיינים שתמיד חלמתי לעשות, ‏לטוס לטיולים ארוכים לחו״ל שלא יכולתי בגלל הפיס. ‏להגיד בקול רם ״זה הפסד שלהם!״ ‏אז תגידו ביי ביי להיא מהלוטו, ותגידו שלום לעירית ענבי! לחיי התחלות חדשות 🙏🏼”

עירית ענבי יוצאת למתקפה נגד מפעל הפיס:"הרגשתי מושפלת, מאוד נפגעתי"

לפוסט הזה של עירית עלו ביקורות וחיזוקים. אחד הכותבים הגיב:“לא משנה אם מפטרים אותך או לא.. בחיים לא יורקים למקום בפרנס אותך שנים על גבי שנים . לא ברורה לי התגובה שלה”. מנגד אחר חיזק אותה וכתב:“ככה לא מתנהגים ולא מתנהלים. זה לא מכבד לא אותה ולא אותם. ככה לזלזל בבנאדם שהכי מזוהה עם מפעל הפיס ולפטר אותה בבושת פנים בצורה לא צורה. מגיע לה הרבה יותר ומקווה שהיא תקבל משהו הרבה יותר טוב מזה”

Subscribe
Notify of
guest
117 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביב
אביב
1 שנים

אתם מדברים שטויות הכי והעצב לא נובע מזה שפיטרו אותה אלא מהדרך שפיטרו אותה וזה לא משנה כמה שנים אתה במקום עבודה
יש דרך מכבדת לסייים תפקיד

מקס פרץ
מקס פרץ
1 שנים

כבוד גדול למפעל הפיס שהחזיק אותך 34 שנים.את מבזה ומתבזה על עצמך.הלוואי על עם ישראל לקבל את השכר שקיבלת עבור כמה דקות של פרסום בטלוויזיה .

אייל
אייל
1 שנים

זה המקצוע.. לא ברור על מה התלונה.. שום דבר זה לא לנצח.. 32 שנה זה די והותר.. יש דור המשך.. צריך לאפשר להם גם את ההזדמנות…