חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
זוכה האח הגדול נגד צופית גרנט:"תעשו לה שיימינג - הרוויחה אותו ביושר!"

זוכה האח הגדול נגד צופית גרנט:”תעשו לה שיימינג הרוויחה אותו ביושר!”

השמועה אומרת...

הרשת סוערת בעקבות הפרק האחרון בסדרת הדוקו “ללא גבולות” בכיכובה של צופית גרנט וזאת בשל סיקור הסכסוך המתמשך והלא פשוט בסילוואן. לטענת לא מעט צופים שביקרו אותה ברשתות וגם זוכה “האח הגדול” אורן חזן, שצייץ ציוץ חריף במיוחד נגדה בטוויטר. וציין לטענתו שצופית לקחה צד שאסור היה לה לקחת “צופית גרנט בחרה לשרת את האויב”.

שתפו

לא בטוח שמגישת הטלוויזיה צופית גרנט ציפתה שלאחר שידור הפרק ה-3 בלבד, בסדרת החדשה שלה “ללא גבולות” היא תספוג גל ביקורות ואף איומים מוחשיים לחייה. היום היא אף החליטה להגיב לראשונה למתקפות נגדה בעקבות הסדרה.

 

בפרק האחרון בחרה צופית לתחקר בתוכניתה את המצב הרגיש בשכונה הערבית בירושלים, סילוואן. לטענת מספר מגיבים רב בחשבון האינסטגרם שלה היא החליטה לקחת צד. בתום הפרק סיכמה צופית בין היתר:“אולי רק אם נצליח להסתכל על האנשים שנמצאים בלב הסכסוך הזה ולראות אותם כבני אדם, אולי רק אז נצליח יום אחד נצליח להזיז כאן משהו לכיוון החיובי”

זוכה האח הגדול נגד צופית גרנט:"תעשו לה שיימינג - הרוויחה אותו ביושר!"
צופית מתוך הפרק אמש ב”ללא גבולות” ברשת 13

אחת המגיבות כתבה לצופית תגובה קשה במיוחד:“צופית היקרה, התוכן ששודר אתמול היה פשוט מבייש אם שנאה מביאה לשנאה כמו שאת טוענת, למה בחרת להציג את מג״ב והמשטרה כאויבים? את יודעת מה זה לשמור ולהגן על התושבים 24/7? עמדת שם במקומנו? להיכנס לבתים של אסירים בטחוניים ולתת להם במה זה מעשה שבא להעביר איזשהו מסר לדעתך? אני מחזיקה ממך אישה סופר אינטליגנטית וחכמה, אך אתמול איכזבת אותי אני זו שלפני כמה שנים הייתי בסילוואן כמוני יש עוד המון שיודעים, חוו ועדיין חווים את כל השנאה כלפינו, חבל שבחרת להציג אותנו כל כך מכוער ואף מבייש!”

 

גם זוכה העונה האחרונה של “האח הגדול VIP”, אורן חזן יצא נגד צופית בציוץ חריף שלטענתה הוביל לאיומים כלפיה וכתב:“בזמן שעם ישראל חי תחת טרור צופית גרנט בחרה לשרת את האויב הפלסטיני ובפריים טיים ב 13 מרחמת על הערבים ‘המסכנים’ מסילוואן ומקדמת נרטיב שקרי! תראו אני לא יודע מה עובר במוח המעוות של ההזוייה הזאת, אני כן יודע שצריך להקיא אותה מהחברה בישראל ומהר. תעשו לה שיימינג – הרוויחה אותו ביושר!”

זוכה האח הגדול נגד צופית גרנט:"תעשו לה שיימינג - הרוויחה אותו ביושר!"
אורן חזן יצא בציוץ מאוד חריף נגד צופית גרנט, שבעקבותיו קיבלה איומים לטענתה.

צופית החליטה להגיב לביקורות והאיומים כלפיה לפני מספר שעות ושיתפה את הדברים הבאים:“שלושה שבועות מאז עלתה הסידרה עם פרק ראשון שבו נטמעתי בעולמו של בנצי וענת גופשטיין ארגון ימני קיצוני, שבוע לאחר מכן ירדתי לרחובות בני ברק בעקבות הנוער הנושר והשבוע צללתי לתוך סילוואן , ליבת ירושלים, שתי דק מהכותל, שלושה שבועות שבהם הביטויים ״שינאה״ ״אלימות״ ״הסתה״ חיים בתוך עולמי הפרטי ביתר שאת, אחרי התוכנית עם בנצי אנשי שמאל כתבו עלי משפטים כמו, ״פשיסטית מטונפת״ חובבת גזענים, נאצית, תחזרי לשתות פיפי, מאז שהתחתנת עם החרדי נפרדת מהמוח…. ועוד ועוד תפעילו את הדימיון ובלי רחמים.”

 

“אחרי התוכנית בבני ברק קיבלתי מכתבי שיטנה מחרדים שקראו לי גויה מטונפת, לא יהודיה, מביישת את העולם החרדי, חולת נפש, שקרנית בהמה ושוב תפעילו את הדימיון ולכו רחוק… ואתמול בעיקבות סילוואן ההשתלחות ממש מזמינה לפגוע בי, אורן חזן קורא לאנשים בטוויטר לפגוע בי, הצל מקלל ומגדף והכי נורא שכותבים שיצאתי נגד החיילים שלנו( מה שלא היה ולא נברא) המשפט פעם אהבתי אותך היום אני שונא/ת אותך חוגג מאז עלתה הסידרה, ואל תתבלבלו צפיתי את זה , בעיני על זה הסידרה, על הקלות הבלתי נסבלת בה משתמשים באלימות מילולית ומנטלית קשה כלפי כל מה שלא מתיישב נכון עם האג׳נדה הפרטית שלנו”

זוכה האח הגדול נגד צופית גרנט:"תעשו לה שיימינג - הרוויחה אותו ביושר!"

“כולם שונאים את כל מה שהם לא אוהבים, ולכולם היום בעידן הזה יש את היכולת להשתמש באתרים כדי להוציא החוצה את הרפש הפרטי, מעצם היותי אמפטית במקום בו נדמה לאחר שהייתי אמורה לקלל או לרטש אזכה לקיטונות של השפלה,אז אם נדמה למישהו שהסידרה הזאת היא על מקומות נפיצים , כן זה נכון רק בדגש על בני האדם שחיים במקום ואני כל מה שאני מנסה לעשות בדרך כלל זה לתווך את החלק האנושי, בעדינות ובאמפטיה, עם הרבה סבלנות ויכולת להקשיב, אני לא אדם פוליטי רק שבהיגיון שלי אני חושבת , נכון יש לנו בעיות עם השכנים אבל אם לא נמצא עכשיו דרך להוריד את מפלס התיסכול הם יהיו עוד יותר מתוסכלים וקשים ומפחידים”

 

“אל תטעו זה לא שאני חושבת שמבינים אותי לאור הדברים שאני כותבת אני יודעת שלא, ובכל זאת אמשיך ואומר את דעתי, שינאה מביאה שינאה מביאה שינאה, ואז, מה נרוויח? פחד? אימה? חרדה לחיים שלנו? ואני לא מדברת על ערבים מול יהודים אלא עלינו, על בני האדם מה הפכנו להיות, זה לא שמשנה מה אני אומרת במפגש עם בנצי גופשטיין או על מה השיח עם מחמוד, זה על איך את בכלל מעזה לדבר עם זה או עם זה, אז השמאל מוקיע את האחד והימין את האחר רק שלא סתם מוקיעים אלא ממש מקיאים ואם אפשר היו מחסלים את כל מה שמשויך לך.”

וסיכמה את הפוסט:“אין לנו ארץ אחרת, זה הבית שלי, זו השפה האהובה שלי, כאן רציתי ועדיין רוצה לחיות עם הילדים שלי והמשפחה שלי, זו הדת שלי, ובתוך המקום שלנו אנחנו חייבים לרכך את השיח, כי בסוף לשינאה יש מחיר אישי כבד, בית המקדש נהרס על שינאת חינם, לא מן הראוי שנעשה חשבון נפש לפני שאנחנו מביעים את הסלידה ממשהו רק כי הוא לא מתנהל בחוקים שלנו?”

Subscribe
Notify of
guest
41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בושה של כתבה.
בושה של כתבה.
2 שנים

בילבולי שכל. פרובוקטיבית. מנסה כביכול לנראות את הצד המסכן. לכי תראי איך רוב הערבים חיים..מכוניות פאר..כסף…אבל הם מלאי שינאה כלפינו. ואם לא היה צבא..היו שוחטים אותנו. לא למדת כלום..מחפשת כותרות..לכי לבעלך המדולם הזה..ותעזבי אותנו בשקט

א.י
א.י
2 שנים

לצערי את נוגעת בצער של אנשים אי אפשר ללכת לאוייב ולנסות להבין אותו כי לא משנה כמה תלכי לקראתו הוא עוד יותר ירצה לחסל אותך אז מה שעשית בהחלט מביש

נ.פ.
נ.פ.
2 שנים

חבל מאד שתוכנית כזו היא חד צדדית באופן משמעותי. צופית ! שכחת את הצד היהודי שממש לא בא לידי ביטוי ..” מהריסיך ומחריביך ממך יצאו.”