תפתחו יומנים: חשיפה ראשונה לתאריך פתיחת העונה החדשה של האח הגדול!

תפתחו יומנים: חשיפה ראשונה לתאריך פתיחת העונה החדשה של האח הגדול!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הצופים האדוקים מחכים כבר בקוצר רוח לעונת "האח הגדול" הקרובה שהולכת להיות עונת אנונימיים לאחר שתי עונות בהן ראינו לא מעט פרצופים מוכרים על המרקע. ועכשיו, שמועה חושפת לכם כאן בפרסום ראשון את תאריך תחילת העונה החדשה לשנת 2022.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

האח הגדול 2022, מגיע אלינו בצעדי ענק! אחרי שתי עונות לשנת 2021 בהן זכו משתתפים לא אנונימיים בפרס הגדול ויצאו אחרונים מהבית המפורסם במדינה. הראשונה. זהבה בן, מהזמרות הגדול בישראל שהצליחה לקטוף את אהבת הקהל ומיליון השקלים לאחר שסיפרה כי מעולם לא זכתה בתחרויות ואין לה בית משלה.

 

השני היה חבר הכנסת לשעבר אורן חזן, שהצליח לצאת אחרון מבית "האח הגדול VIP" לאחר לא מעט קרבות אימתניים עם חבריו וחברותיו לתעשייה במשך רוב העונה. אך עכשיו מגיעה עונה בה לפחות, רוב הדיירים יהיו אנונימיים לחלוטין או לפחות אנונימיים למחיצה. ומתי היא מתחילה? אז הנה החשיפה!

תפתחו יומנים: חשיפה ראשונה לתאריך פתיחת העונה החדשה של האח הגדול!

בחודש יוני הקרוב ב-01.06.2022 צפויות להיפתח מחדש דלתות בית האח הגדול בנווה אילן כאשר אליו יכנסו הפעם שורה של דיירים אנונימיים או לפחות "פחות מוכרים" לאחר שתי עונות עם דיירים מפורסמים במיוחד.

 

מצפים לעונת האנונימיים בכליון עיניים? או שמה כבר הרמתם כבר ידיים לאחר העונות האחרונות? ספרו לנו מה אתם חושבים על החשיפה בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם ואל תשכחו לשתף לחברים!


 

43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורית לונה
3 חודשים

צריכים לשלם לנו שנראה את התכנית הזאת.
רשת הרסה את התכנית ופגעה בה. פעם היו דיירים. היה אח גדול מעניין. היו מנחים מעניינים. היום זה אנשים עם פרוטקציה כלום ושום דבר. כל היום יושבים על ספסל ואין להם מה לעשות. משתעממים ומשעממים.
תראו עונות קודמות דקה לא שיעמם.

ישראלה
3 חודשים

רק לא אסי ורותם, דיייי, אי אפשר לראות אותם כל פעם שמדליקים טלוויזיה, תמצאו טאלנטים חדשים, תרעננו, מספיק למחזור, ותביאו אנשים מעניינים שנלמד מהם, ולא מהשוליים הפאתטים

איריתוש
3 חודשים

אותה עונה זבל כמו בפעמים האחרונות…מעונה לעונה הכל מתדרדר ונהיה פשוט תת רמה…..