כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!

כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!

השמועה אומרת...

רגע לפני שהשורדים באיי הפיליפינים התפנקו להם בפרק האחרון במעיים חיות, עיני דגים ואיך לא.. חור תחת. קרתה תפנית לא פחות דרמטית בעלילה כאשר אלה אייבינדר, בת הברית של יובל המבולבל החליטה לבחור את ליה על פניו על המאזניים. דבר שהוביל אותו להפוך למודח האחרון והסופי בריאלטי וכמו כן גם למושבע השלישי. ועכשיו זה הזמן לסגור חשבונות בעולם האמיתי או שמדובר בצירוף מקרים בלבד?

שתפו

במוצ”ש האחרון התקיימה מסיבת יום ההולדת של השורדת אודליה סויסה בהפקת שון בלאיש באולם האירועים “לה סינקו” באור יהודה אליה נהרו לא מעט שורדים ושורדים מהריאלטי “הישרדות VIP”. ולאחר שלא צפינו שם בבן זוגה לשעבר, אבי סויסה שכמובן הוזמן אך החליט להבריז מהמאורע נראה שמלבד הצרות האישיות – גם חלק מהלך הרוח והמחנות שנרקמו בתוכנית משארו בעינם עד היום?

כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!
החברים הטובים: גדי ואודליה יככבו במופע. רמז לבאות? צילום: אור גפן

אז לאחר שמספר חודשים עברו מאז צילומי התוכנית על איי הפיליפינים, התייצבו השורדים הבאים: אודליה סויסה, יהונתן בשן, גדי פניבילוב וכמובן יובל המבולבל לחזרות למופע משותף שיעלה בפסח הקרוב בשם “יציאת מצרים”.

 

השורדים שנבחרו בקפידה הולכים לגלם את הדמויות האהובות מהסיפורים התנ”כיים: יהונתן יגלם את משה, אודליה את בתיה, גדי פניבילוב את חרטום המכשף. והשחקן רותם יהודה את רעמסס. וזאת כמובן בניצוחו של מי שיהיה הפנים של המופע, יובל שם טוב שיגלם ילד שבעקבות טיול למוזיאון עם הכיתה יוצא למסע מסעיר בזמן שמלמד אותו המון בעיקר על עצמו.

כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!
השורדים שנבחרו למופע: אודליה סויסה, יהונתן בשן וגדי פניבילוב. באופן מקרי הרוב מהברית עם יובל? צילום: אור גפן

באופן דיי לא מפתיע נראה שגדי ויהונתן נבחרו לפרויקט גם בעקבות קרבתם בברית שבאיי הישרדות ליובל המבולבל. אליו נשארו נאמנים עד הרגע האחרון. לעומת זאת שורדים אחרים לרבות ליה גיל ואלה אייבינדר שהייתה חברה בברית הסופית אך בסוף לקחה צעד נגד יובל והובילה בין היתר להדחתו, לא נבחרה להיות חלק מהמופע. צירוף מקרים או שעניין מכוון?

 

שאלנו את ליאב קוגן, מנהל המדיה של יובל שם טוב, כיצד בחרו ללכת עם השורדים שנבחרו למופע באופן הספציפי הזה ובתגובה הוא מסר:“זו הייתה חלטת המפיקה מעיין צלנר. התאמות לתפקיד וכימיה בימתית”

כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!
צילום: אור גפן

החלטנו לפנות לשורדת אלה אייבינדר בניסיון לקבלת תגובה אולי פחות פוליטית ושאלנו אותה אם התבאסה שלא נבחרה למופע החדש של יובל שם טוב לפסח. אלה מסרה לשמועה:“אני לא יודעת לשיר חחח, גדי יונתן ואודליה יודעים לשיר”

 

שאלנו אותה האם נראה לה שזה המניע היחיד או שזה קשור למה שקרה במשחק על האי והיא מסרה בתגובה:“ברור שלא קשור, המשחק נגמר. ממזמן כולנו חברים”.

כוכבי הישרדות התאחדו למופע משותף: מי השורדים שנשארו בחוץ?!
למרות הטענות שמדובר בהחלטה הפקתית וכימיה בימתית – יובל העלה את הסטורי הבא לצד גדי ויהונתן, בני בריתו מהאי לאחר הצילומים

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
1234
1 שנים

שלא תחשבו חס ושלום להוסיף את גקי כי כל המוניטין שלכם ירד לפח אל תוסיפו אותה בצל שלכם ישללו אתכם לחלוטין גם להצטלם איתה זה בושה תתרחקו כמו מאש מהשלוכית הברברית עם פה של גורה

ציפי
1 שנים

גדי המלך

נטלי פרץ
1 שנים

יובל המוביל ויובל את חבריו למיליון שלהם. יובל צדיק וחכם!
שאפו.