בשעה טוב: נתן גשן ואשתו לירון הורים לבן בכור ראשון ויש ניחושים לשם?

בשעה טובה: נתן גושן ואשתו לירון הורים לבן בכור ראשון ויש ניחושים לשם?

השמועה אומרת...

ההריון הזה הרגיש לרבים בתור ההריון הכי מהיר בביצה. ועכשיו, לאחר תשעה חודשים מתוקשרים ומסוקרים עם המון תמונות פוטוגניות. הזוג המאושר: הזמר נתן גושן ואשתו לירון אלביליה הורים טריים לבן בכור ראשון. ויש כבר רמז על השם?

שתפו

פחות משנה חלפה לה מאז שהזמר נתן גושן(35) ובת זוגו לירון אלביליה(22) נישאו האחד לשנייה בשקט בשקט באירוע מצומצם ופרטי שכמעט וחלף מתחת לרדאר(טוב נו לא באמת) ועכשיו הם יכולים לסמן וי על סטטוס חדש: הורים.

 

מוקדם יותר היום(שבת), פורסם כי הזמר נתן גושן ואשתו הצעירה לירון חובקים לראשונה ילד משותף. ההריון של האמא הטרייה נחשף רק לפני כחודשיים כלירון הייתה עוד בחודשיה המתקדמים, והיום בשעה טובה היא ילדה את בנה הראשון.

בשעה טוב: נתן גשן ואשתו לירון הורים לבן בכור ראשון ויש ניחושים לשם?

השניים, ניסו כמיטב המסורת כפי שעשו עוד בחתונה בשנה שעברה לשמור על הפרטיות ועל הפרטים של ההריון חסויים ככל האפשר בתקשורת ואמצעי המדיה השונים. ולגבי מי העובר. רק עכשיו נודע כי מדובר בבן בכור וכבר העוקבים הנלהבים התחילו לנחש ולזרוק שמות ליורש העצר.

 

אחת הגולשות הציע את השמות הבאים:“שילה, נבו, אוריה, נריה, עברי” שמות שאולי מתאימים לנוכח הרקע הדתי? עוקבת נוספת הוסיפה המלצות:“נאור, לירי, יוני, לני, יובל, עמית, הלל”.

בשעה טוב: נתן גשן ואשתו לירון הורים לבן בכור ראשון ויש ניחושים לשם?

אחד העוקבים החליט להמליץ על שם אחד שככל הנראה, זוג ההורים המאושר יעדיף לדלג עליו אך לנוכח המצב בעולם הוא מסתובב לא מעט והפך לטרנדי:“תקראו לו פוטין” נייט.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות