שיתוף פעולה מפתיע: מה עשו יחד ג'וזי זירה וישראל אטיאס?

שיתוף פעולה מפתיע: מה עשו יחד ג’וזי זירה וישראל אטיאס?

השמועה אומרת...

בזמן שלא מעט עוקבים ומעריציו של הפאפי סקרנים לגבי הסטטוס הרומנטי שלו לאחר שנכנס לריאלטי נוסף ומוכר מאוד בצרפת כדי למצוא אולי אהבה. מתברר כי צילומי התוכנית הסתיימו והוא חזר ארצה עם סוד ואולי גם כמה הפתעות.

שתפו

בתחילת חודש פברואר דיווחנו לכם על כך שכוכב “האח הגדול”, ג’וזי זירה ארז מזוודה וטס למצוא אהבה בארץ המולדת. ולא כדי לעבור לשם חלילה באופן קבוע אלא לעשות את מה שהוא עושה כנראה הכי טוב, לככב בתוכנית ריאלטי.

 

בתוכנית ריאלטי השידוכים שנקראת “וילת הלבבות השבורים” סיפרנו לכם כי ג’וזי אכן יצר קשר עם בחורה יפיפייה ומוכרת בצרפת בשם לנה עם חצי מיליון עוקבים ברשת האינסטגרם. ברשת דווח כי “לנה וג׳וזי ניהלו שיחה ארוכה אתמול בלילה, נראה שהם מאוד מסתדרים” וייתכן והיה שם קטע רומנטי.

לנה: היא וג'וזי היו מעבר לידידים בוילה?
לנה: היא וג’וזי היו מעבר לידידים בוילה?

אך נראה שנצטרך לחכות לאחר שתוכנית תעלה בחודשים הקרובים ולראות האם הייתה שם התחלה של אפיזודה רומנטית שייתכן ותצטרך להימשך בביקורים מעבר לים או שמע לא התמזל מזלו של הפאפי במציאת אהבה כי ג’וזי כבר חזר ארצה וכבר חזר לביזנס.

 

ובזמן שמזג האוויר בארץ מתחיל להתחמם, ג’וזי חזר בפעם הרביעית לנעלי הפרזנטור של המותג המוביל “מאניה ג’ינס” לקמפיין אביב – קיץ. הפעם הצטרף אליו שחקן חיזוק משמעותי. השחקן ישראל אטיאס(זגורי אימפריה, שבאבניקים ועוד) ונראה שהחיבור של השניים הוליד קטעים משעשעים על הסט:

 

הקמפיין צולם לחופי הכנרת בצפון הארץ באוירה חמימה במיוחד המבשרת על בואו של הקיץ. השניים השיקו את קולקציית הקיץ של החברה שכוללת מגוון רחב של פריטים בגזרות שונות ופרינטים ייחודים.

 

עוד נמסר בלעדית לשמועה כי צפויות הפתעות רבות בקשר לתוכנית הריאלטי בה השתתף ג’וזי בצרפת ויחשפו בחודשים הקרובים. אך זה לא הכל. לג’וזי מחכה הפתעה נוספת שתקרה ממש בקרוב: אמא שלו צפויה להגיע לישראל בקרוב והשניים יזכו לראשונה להתראות בארץ מגוריו של הפאפי.

שיתוף פעולה מפתיע: מה עשו יחד ג'וזי זירה וישראל אטיאס?
ג’וזי וישראל בפרזנטציה משותפת

 

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
1 שנים

היידה גוזי אוהבים אותך

משי
1 שנים

בהצלחה ג׳וזי אהבה שלי תשלים פערים עם אמא❤️‍🩹

שושי
1 שנים

פאפי אלוף בהצלחה