הלם: האם ג'קי אזולאי היא הזוכה הגדולה של הישרדות VIP?

הלם: האם ג'קי אזולאי היא הזוכה הגדולה של הישרדות VIP?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

העונה הנוכחית של הישרדות VIP מתקרבת סוף סוף לאירוע הגמר הסופי בהחלט, וזאת לאחר קרוב לחצי שנה מאז שהפרק הראשון עלה לאוויר! אך בזמן שחלקכם כוססים ציפורניים במתח לשמועה הגיעה שמועה עסיסית במיוחד שלפיה. ג'קי אזולאי הולכת לזכות בפרס הגדול.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

מיליון שקלים שוב על הפרק ולאחר עונה מתוחה ביותר של לא מעט מזימות, מניפולציות, בגידות ומה לא. הסוף נמצא באופק כאשר כבר במוצאי שבת הקרובה יתקיים אירוע הגמר הנכסף בו ייחשף שמה של הזוכה הגדולה.

 

ונראה שבזמן שלא מעט צופים עדיין מהמרים מי תהיה שלישיית הבנות שישבו בגמר לאחר ההדחה האחרונה במשחק שתתרחש ביום רביעי הקרוב. לשמועה הגיעה ספויילר חריף במיוחד שלפיו ג'קי תוכתר לכאורה להיות השורדת האחרונה.

הלם: האם ג'קי אזולאי היא הזוכה הגדולה של הישרדות VIP?

על פי הנתונים שהגיעו לשמועה ממקור יודע דבר, השמועה מספרת על כך ששירה תהפוך להיות המודחת האחרונה ביום רביעי הקרוב. מה שאומר שהגמר הגדול הולך להיות קרב בין ג'קי אזולאי, אודליה סויסה ואלה אייבינדר.

 

ולמרות שברשתות יש הד לא קטן מפי מספר עמודים מסקרים וגם מהצופים שבטוחים שחבר המושבעים יבחר באלה להיות הזוכה הגדולה והשורדת האחרונה של התוכנית. מתברר לפחות על פי מה שנלחש לאוזנה של שמועה שג'קי עלולה לקבל קול אחד יותר מאלה במועצת השבט האחרונה.

הלם: האם ג'קי אזולאי היא הזוכה הגדולה של הישרדות VIP?

על פי השמועה נחשף נתון נוסף שמוסיף פאקטור דיי רציני לשקלול הקולות הסופי שלפיו, לייה לא תצביע במועצת השבט האחרונה לאחר שזכות ההצבעה תלקח ממנה על ידי צמיד וטו.

 

מה שמשאיר את סך הקולות הבא: אודליה סויסה תקבל אולי קול אחד ע"י המושבעים. אלה אייבינדר כנראה תקבל אולי 3 קולות מחבר המושבעים? ולאחר הצטרפותה של שירה למועצת המושבעים – תוכרע זכייתה של ג'קי עם 4 קולות מחבר המושבעים!? הכל כמובן בגדר שמועה.

 

מה דעתכם על התוצאה הסופית? במידה והשמועה תתברר כנכונה אתם שמחים או מאוכזבים שג'קי תקח את הגמר הגדול? דברו אלינו באינסטגרם בפוסט הרשמי:

 

 

17 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חוה
1 חודשים

הזוכה היא אלה ולא אחרת

יעל
1 חודשים

אם זה אכן נכון, לגמרי מאוכזבים.
נשמח אם אלה תזכה.
לא מגיע לתת רמה לזכות.

איריס
1 חודשים

נקווה מאוד שהיא לא הזוכה טיפוס לא אמין בילתי נסבלת וברברית בלשון המעטה