המנצחת הגדולה של הישרדות VIP היא אלה אייבינדר!

השמועה אומרת...

הגמר הגדול של הישרדות VIP הגיע לסיומו ולאחר קרב ראש בראש מותח במיוחד בין הפיינליסטיות: אלה אייבינדר הצליחה לגבור על ג’קי אזולאי וגרפה את מיליון השקלים לאחר שזכתה בקרב האש הסופי!

שתפו

לאחר שמועות על עקיפה אפשרית של ג’קי אזולאי בקולות המושבעים לצד שמועות לתיקו, מי שהצליחה להפתיעה ולזכות בפרס הראשון בסך מיליון שקלים היא השורדת האחרונה, אלה אייבינדר.

 

קרוב לחצי שנה מאז שהעונה הנוכחית של “הישרדות VIP” עלתה לאוויר ואפשר סוף סוף להפסיק לנחש – אלה אייבינדר הפכה לשורדת האחרונה לאחר שגברה על 18 שורדים מפורסמים נוספים ושרדה 40 יום על האי בפיליפינים.

אלה הייתה השורדת המועדפת וגם חביבת הקהל בסקרים ולמען האמת גם  זאת שהציבור היה מעוניין להעניק לה את הפרס הגדול,  לאחר תיקו בין הצבעות המושבעים, אלה אייבינדר זכתה במבחן האש מול ג’קי אזולאי.

 

אודליה סויסה לעומת זאת נדחקה לפינה בהצבעות המושבעים שהצליחו לגרום קרב צמוד במיוחד בין ג’קי אזולאי לאלה אייבינדר בשידור גמר רווי פרסומות בין חשיפות קולות המושבעים ומבחן האש שהוביל להכרזה הסופית.

המנצחת הגדולה של הישרדות VIP היא ג'קי אזולאי!
ג’קי, אודליה ואלה. צילום: אור גפן

זאת העונה ה-11 של פורמט הריאלטי “הישרדות” שהגיע לסיומו, כאשר ארבע מתוכן היו עונות VIP. שמה של אלה מצטרף לרשימת המנצחים בעונות המפורסמים מהעבר: איתי שגב, ג’ובאני רוסו ואסי בוזגלו.

 

לאחר זכייתה של אלה אייבינדר במבחן האש מול ג’קי אזולאי עלו השערות של הצופים כי ג’קי ויתרה לאלה במבחן האש ונתנה לה לזכות בפרס הגדול. מה אתם חושבים? יש מצב או דמיון פרוע? דברו אלינו בתגובות

136 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רון
11 חודשים

לאלה מגיע לזכות אלה בחורה חברה ונאמנה עים כולם לא פתחה גורה כמו ג’קי
טוב שגקי הפסידה

צופה
11 חודשים

דמיון פרוע! ג’יקי הודתה שציפתה
לתיקון ולמבחן האש והתאמנה.
ג’יקי מאוד רצתה לזכות (זה לגיטימי במיליון). אלה ! זכתה בצדק גמור. גם לחביבת הקהל הייתה מנצחת.

ציפי
11 חודשים

פשוט אלה מגיע לה לזכות .וגקי מקום שני יפה מאוד