הקרב נגד הזכייה של אלה בהישרדות עולה שלב! לא תאמינו מה היא החליטה לעשות בתגובה!

הקרב נגד הזכייה של אלה בהישרדות עולה שלב! לא תאמינו מה היא החליטה לעשות בתגובה

השמועה אומרת...

רבותיי ההיסטוריה חוזרת: אחרי השערורייה הרשתית סביב אסי בוזגלו וישראל אוגלבו בגמר הישרדות בעונה הקודמת. נראה שגם בגמר הנוכחי צצו לא מעט בעיות. טענות על עבירת חוקי הפורמט מצדה של אלה במבחן האש שהגיעו ממספר מוקדים, ועכשיו התגובה החריפה של אלה!

שתפו

למי שהצליח לשרוד את כמות הפרסומות האדירה במשדר הגמר האחרון של “הישרדות VIP”, צפה בתיקו בין המושבעים שהוביל למבחן האש של אלה אייבינדר נגד ג’קי אזולאי והקרב על מיליון שקלים – כנראה לא קלט במבט ראשון את הרגע שהוביל לדרמה הגדולה שנמשכת עד עכשיו.

 

על פי הטענות שעלו ברשת במספר מוקדים, אלה מרחה לכאורה מגנזיום מאבן האש שהייתה בידה על החבל רגע לפני שהתחיל הדו קרב בינה לבין ג’קי. דבר שמשמעו עבירה על חוקי הפורמט. אך נראה עכשיו שהיא לא ממש מתכוננת לשבת בשקט להיות מוטחת בהאשמות הללו כלפיה.

תחילה הייתה זאת ג’קי אזולאי שמלבד זה שהכריזה על עצמה שהיא השורדת האחרונה האמיתית של העונה, נתפסה ג’קי בשיחת טלפון כאשר היא מעלה טענות נגד נצחונה של אלה אייבינדר במבחן האש ואומרת “זה פסילה וצריך לבטל לה את הזכיה”.

 

על פי השמועות, ייתכן ואזולאי אף הצטיידה בעורכי דין במטרה לפעול למען הנושא הזה. ומנגד, גם מהפקת הישרדות ביקשו מאלה אייבינדר לעבור בדיקת פוליגרף בעקבות החדש שהשתמשה במגנזיום על החבל ובכך הגדילה את הסיכויים להבערת החבל.

ואחרי כל הטענות הללו, נראה שאלה עצמה שהכחישה אותן בכל תוקף. לא הסתפקה בגינויים אלא גם שכרה בעצמה את שירותי עורך הדין שייצג בשנה שעברה הזוכה הקודם, אסי בוזגלו בעקבות הטענות שהופנו כלפיו.

 

אלה אף שיגרה מכתב מעורך דינה ל”רשת” ובו דרשה לקבל את כל המסמכים עליהם היא חתומה כולל החוזה, התקנון של “הישרדות”, הכללים ובעצם כל האינפורמציה עד הפרטים הקטנים ביותר כולל רשימת החומרים שהיו ברשותה במבחן האש ועוד.

 

לטענתה של אלה, היא חששה שהחוט אותה היא אמורה לשרוף באמצעות המדורה שתדליק יהיה רטוב ובכך היא עלולה להפסיד. וכמו כן לא השתמשה באותה האצבע שבה בדקה את החבל ובה נגעה באבן האש.

מ”רשת” נמסר בתגובה: “העניין נמצא בבדיקה כשיהיו החלטות נעדכן”.

מצד עורכי הדין של אלה – אלעד שאול ואהרון מלכה: “אלה אייבינדר זכתה בהישרדות ביושר, לאחר השקעה, הכנה ומאמץ. כל מי שעיניים בראשו רואה שהמגע בחבל נעשה באמצעות האצבע המורה, כדי לבדוק אם החבל יבש, בעוד שבאבן האש המגע היה באמצעות האגודל. אנו מציעים לגורמים הרלוונטיים ללמוד להפסיד בכבוד. יום נפלא לכולם”.

150 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
11 חודשים

צרות עין מגיע לאלה לזכות וגקי תלמדי להפסיד בכבוד

שולה אלגרבלי
11 חודשים

אם יש מישהי ישרה ואמיתית זו אלה היא זכתה ביושר

וו
11 חודשים

אלה צריכה לקבל את הפרס הראשון .אני רואה שהתכנית נמשכת יותר מחצי שנה