חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אברי גלעד וצביקה הדר ינחו את “האח הגדול” ברשת?

השמועה אומרת...

שתפו

האח הגדולהאח הגדול ברשת, איזה הפתעת מחכות לנו?

לאחר שאתמול (שני) פורסם כי ארז טל לא יגיש באופן סופי את “האח הגדול” ברשת, הגיע הזמן לחשוף מי הם המועמדים המובילים להנחיית המגה-ריאליטי. אמנם מוקדם מדי לקבוע סופית, ואולם לוואלה ברנז’ה נודע כי בבורסת השמות של הזכיינית מככבים שני טאלנטים – אברי גלעד וצביקה הדר.

גלעד מנחה בשנים האחרונות שעשועונים המשודרים בפריים טיים – “שוברי קופות” (של אנדמול, מפיקת “האח הגדול”) ו”הטוב מכולם” – את תוכנית הבוקר הוותיקה של רשת “העולם הזה” ומשמש כמנהל בית הספר לטלוויזיה של רשת. בהפקת “האח הגדול” מאוד לוחצים לכיוון של גלעד ונלחמים עליו. ואולם באופן לא מפתיע, גלעד – שהתבטא רבות בעבר כנגד תרבות הריאליטי – עדיין לא הגיב בחיוב להצעה. אם אכן גלעד ילוהק לבסוף לתפקיד המנחה של “האח הגדול” ברשת יהיה זה מענה הולם לקשת, שכן גלעד נחשב לנמסיס הנצחי של טל – המנחה הנוכחי של הריאליטי.
[quads id=”1″]
אמנם גלעד מסרב כרגע להצעה של אנדמול, אך כדאי להיזכר בראיון שהעניק ב-2014 למגזין הרשת “אפוק טיימס”. לשאלה האם היה מוכן להנחות את “האח הגדול”, גלעד ענה: “כיוון שבקרוב ‘האח הגדול’ כנראה עובר לרשת, כי אנדמול נכנסו שותפים ברשת, יכול להיות מצב שיבואו אליי וישאלו אותי ‘תגיד? היית רוצה לעשות את זה?’. אני מוכן לעשות את ‘האח הגדול'”.

הדר ערק לרשת בחודש מרץ האחרון מהמתחרה קשת, שם הגיש עד 2013 את “כוכב נולד” (ושימש כשופט ב”הכוכב הבא”). בזכיינית מאוד רוצים את הדר גם בגלל הניסיון הרב שיש לו בהנחיית מגה-ריאליטי. בנוסף לכך, לא צפויות להיות התנגשויות עם הלו”ז של הסדרה החדשה שלו מכיוון שהפקת “האח הגדול” תעלה ברשת רק ב-2018, העונה הראשונה של “לצבי יש בעיה” תעלה בשבוע הבא ויש להניח שעד שהריאליטי יעלה לאוויר – הסדרה של הדר תסיים אפילו את עונתה השנייה, עליה רשת הודיעה לאחרונה.

טרם התקבלה תגובה מרשת.(מתוך: וואלה)


ומה לגבי חביב הקהל גיא זוארץ, האם גם הוא יקבל הזדמנות בהנחיית התוכנית?

3223%d7%a232

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות