תשכחו מ"האח הגדול": "2025" הפורמט הבא של יורם זק שיעיף אתכם!

תשכחו מ”האח הגדול”: “2025” הפורמט הבא של יורם זק שיעיף אתכם!

השמועה אומרת...

שתפו

תשכחו מ"האח הגדול": "2025" הפורמט הבא של יורם זק שיעיף אתכם!תשכחו מ”האח הגדול”: “2025” הפורמט הבא של יורם זק שיעיף אתכם!

בקרוב יעלה ב’קשת 12′ הריאליטי החדש בשם הזמני “2025” ומדובר בתכנית שתמשך חצי שנה ברציפות!

הריאליטי החדש והמדובר של ‘קשת 12’ יעלה בתחילת 2019 לשידור ולאחר דחייה ארוכה בגלל בקשת ההפקה מבית המשפט לסגור אנשים לאורך חצי שנה. לצבא האח הגדול נודע שהריאליטי החדש בעריכתו של יורם זק יכלול משימות בסגנון הישרדות אבל יצולם בוילה וישודר בשידור חי בערוץ נפרד.

[quads id=”1″]

הריאליטי החדש בשם הזמני 2025 אמור להתחרות ב”האח הגדול” שעבר השנה ל’רשת 13′ לאחר שחברת ההפקה המקורית של הפורמט קנתה חלק מהמניות של רשת. התכנית המדוברת הייתה אמורה להתחיל כבר לפני מספר חודשים אבל נדחתה שוב ושוב בגלל הרצון של אנשי ההפקה לשדר אותה במשך חצי שנה.

קשת מתכננת הקמת אולפנים בעיר יבנה – המתחם יכלול אולפן טלוויזיה, נקודת שידור, משרדי הפקה, ועוד. על פי הדיווח, חברת שידורי קשת הגישה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה ביבנה בקשה לקבלת היתר להקמת מתחם הפקות ושידורים מרכזי בעיר. מדובר בפורמט מקומי מקורי, שיהיה שילוב של האח הגדול ועולם עתידני וירטואלי,

[quads id=”5″]

לפי החוק אסור לסגור אנשים ליותר מארבעה חודשים אבל לבסוף בית המשפט השתכנע ונתן אישור לשדר חצי שנה. את הריאליטי החדש אמור להנחות ארז טל שהנחה בעבר את “האח הגדול” ומי שיערוך אותו יהיה יורם זק. כרגע לא צפוי קאמבק של אסי עזר כמנחה לצד ארז טל. האודישנים לתכנית עדין נערכים והתכנית תעלה בתחילת 2019.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות