חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שוב בלאגן: נדב גדג' השתולל נפצע והורחק מסט הצילום!

שוב בלאגן: נדב גדג’ השתולל נפצע והורחק מסט הצילום!

השמועה אומרת...

שתפו

צילומי הסרט “פול גז” של הבמאי קובי מחט נמצאים בשיאם ואתמול הכוכב הבא והשחקן נדב גדג’, אורי פפר, עדן סבן, זוהר ליבה, תובל שפיר ואושיית הרשת קווין רובין ירדו לים המלח. אלא שתקרית קשה מצד הזמר נדב גדג’ הסתיימה בניידת משטרה שהגיעה למקום, בית חולים שערי צדק וביטול יום הצילומים.


על פי נוכחים על הסט, גדג’ הכניס את הצוות ללחץ כשהגיע לסט הצילומים עצבני ומתוח. הוא החל לקלל את צוות ההפקה ואת במאי הסרט, להשתולל ואף היה מעורב בתגרה אלימה. הצוות שלא הצליח להשתלט על הזמר זימנו ניידת משטרה לסט וגדג’ פונה לבית חולים שערי צדק בירושלים. כוכב האירווזיון לשעבר קיבל טיפול ושוחרר לביתו לאחר אבחנה כי הוא סובל מהתייבשות, כך טוענים מקורביו של הזמר.

[quads id=”5″]

נדב גדג' התפרע על הסט והוזמנה לו משטרה

עוד מסרו מטעמו של גדג’ כי הוא חש ברע משעות הבוקר ומצבו הלך והורע במהלך הצילומים. נכון לעכשיו זוכה “הכוכב הבא לאירווזיון” לא ישוב לצילומי הסרט לאור התקרית עד להודעה חדשה. זאת לא הפעם הראשונה שגדג’ מסתבך, רק לפני חודשיים הודח גדג’ מהלהקה צבאית בה שירת לאור בעיות משמעת והוחלט כי לא ימשיך לשרת כזמר ביחידה.

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של גדג’ מסר: “נדב הגיע אתמול לצילומים וחש ברע מהבוקר, הוא התייבש ועם השעות מצבו לא הוטב בשל כך ועל מנת לא לקחת סיכונים הוא פונה לבית החולים לטיפול ובדיקות. כעת הוא כבר בבית מרגיש טוב והכל בסדר”.


[quads id=”10″]

נדב גדג' התפרע על הסט והוזמנה לו משטרה

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות